Celta Vigo - Alaves

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 02. úno 2017 16:06:15

Celta Vigo - Alaves

Celta Vigo - Alaves

2.2.2017 ve 21:00

Nazdar lidi,
dneska jsem původně chtěl mít odpočinkový den bez sázení, ale při projíždění nabídky jsem narazil na kurz, který si myslím, že je hodně vysoký a hodně reálný. Je to zápas Celty proti Alavesu. Na první pohled by se mohlo zdát Celta vyřadila Real Madrid, tak to bude jasná záležitost, ale opravdu tomu tak bude?
Jak již jsem zmínil, tak Celta dokázala překvapivě vyřadit Real když doma vyhráli 2:1 a v odvetě remízovali 2:2. Celta je velice gólový tým, jenže nejen že umí góly dávat, ale také je umí ve velké míře dostávat. V lize skóre 31:33 a prozatímní 8. místo. Kromě Realu dala Celta i 4 góly Barceloně, takže na velikány umí. Momentálně má Celta vynikající formu. Z 9 zápasů 7 výher. V dnešním zápase jsou velkým favoritem, ale já bych to tak jednoznačně neviděl.
Alaves je takový nenápadný tým ve španělské La lize. Ale když se na něj podíváme důkladněji, tak jsme mile překvapeni. Ze 14 zápasů pouze jedna prohra. Alaves je hodně defenzivní tým, takže v jeho zápasech nepadá velké množství gólů. Ale že by je neuměli dávat? Atletiko Madrid 2x obrali o body za remízy (0:0, 1:1), Barcelonu dokázali na Camp Nou porazit 2:1, Realu Madrid také vstřelili gól, Seville také. A určitě se neocitli v SF poháru jen tak náhodou.

Když to shrnu, tak Celta je velice útočný tým a hlavně doma bude chtít vyhrát a hrát dopředu. To je voda na mlýn pro hostující borce a věřím, že minimálně jednou se prosadí.

Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 2.06 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 02. úno 2017 22:23:48

Re: Celta Vigo - Alaves

to je bída a utrpení.....asi začnu dávat menší kurzy :( oni vyřadí Real a dneska tam chodí jak kdyby hráli přípravnej zápas a bylo jim jedno jak to dopadne
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 16 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.107s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore