Chelsea - Arsenal

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 03. úno 2017 18:38:51

Chelsea - Arsenal

Obrázek Chelsea - Arsenal Obrázek

4.2.2017 ve 13:30

Zdravím,
v pátek jsem měl sice něco opět vymyšlené, ale poslední 2 tipy mi nevyšly a chtěl jsem si nějak uspořádat v hlavě čemu opravdu hodně důvěřuji. Už od středy mám tento zápas v hlavě a vidím Chelsea jako obrovského favorita a za krásný kurz.
Chelsea v prvním letošním vzájemném měřením sil podlehla Arsenalu 0:3 a to byl odrazový můstek ke skvělým výkonům, které Chelsea podává dodnes. V týdnu přišlo klopýtnutí s Liverpoolem, kde nám nevyšel tip, ale kdyby dal Costa penaltu, tak jsme se mohli radovat.
No každopádně o motivaci je zde postaráno. Arsenalští obránci si s Diegem vždycky užijí mnoho tvrdých soubojů. K vidění je vždy hodně karet a Gabriel byl dokonce jednou i vyloučen.
Arsenal hodně nečekaně podlehl doma Watfordu. Určitě budou chtít odčinit ztrátu a hned tu mají možnost proti lídrovi PL. Ovšem nalejme si čistého vína. Chelsea doma prohrála jen jediný zápas a má doma 10 výher, kdežto Arsenal má venku zhruba 50% úspěšnost. Chelsea doma dostala pouze 6 gólů a zabezpečená obrana je základ jejich úspěchu.
Když se podíváme na vzájemné měření sil, tak je většinou úspěšnější domácí tým. Dokonce naposledy na začátku roku 2013 dokázali dát ve vzájemném utkání oba týmy gól. v posledních 9 zápasech vždy skóroval jen jeden tým nebo skončilo utkání 0:0.
Zranění: Chelsea nemá na marodce nikoho. U Arsenalu vidím hlavní problém na postu defenzivního záložníka. Jelikož Xhaka je vykartován, Cazorla, Ramsey jsou zranění a Elneny na Africkém poháru národů. Takže je zde jen Coquelin. Otazník visí nad Giroudem, CHamberlainem. Takže marodka také jednoznačně pro Chelsea.

Můj tip výhra domácích v kurzu 1.92 Obrázek

Pište názory ať už kladné nebo ne, protože se rád dozvím co si o analýze myslíte -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek pát 03. úno 2017 20:05:59

Re: Chelsea - Arsenal

Koukl jsem na to jen tak letmo. A pokud bych do toho zapasu šel. Tak bych spíše dával, už na poločasové vítězství Chelsea v lepším kurzu 2,40 až 2,65. V prvních půlích se Chelsea hodně daří obvzlášť v aktuálně hrající formě. Arsenal biď jen o kousek je právě lepší venku " tedy co se poločasových výsledků týká". Navíc je to souboj s lídrem. A i Arsenal v poločasech venku umí. Klíčové pro toto utkání bude co předvede obrana Arsenalu. Protože ta je co se výkonnosti týká jak na houpačce. Navíc právě ostudně prohrály s Watfordem kde jim právě nevyšla první půle. Takže otázka .Vstoupí Arsenal dvakrát do stejné řeky? Poločasové statistické hledisko je toto :

HT1 31%
HTX 39%
HT2 30%

Bohužel sedí i na aktuální formu obou. Arsenal má problémy spíše s méně kvalitnímy týmy. Protože tam se nesoustředí na obranu, ale spíše na útok. A pak je vedle jak ta jedle. Proto stejně tak jako MC nemůže dosáhnout na titul. Léta hraje stejně a léta má stejný problém. Na týmy jako je MC, MU Tottenham atd. se, ale dokáže připravit a hraje více a soustředěně v obraně. Obvzlášť pak pan Koscielny je toho jasným důkazem. Protože je to právě on, který má výpadky.
Zajímavý je kurz ještě na HT/FT - 0/1 (X/1 jak chcete) tam je to mezi 4,50 až 5,50 .
Kurz 1,9 je pro mně osobně mizerie. a analýza je dosti strohá na statistické informace.

Koždopádně GL.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 03. úno 2017 20:54:28

Re: Chelsea - Arsenal

Díky za konstruktivní kritiku. Jsem rád za tvůj názor. Co se týče statistik, tak ja osobně mam radši, když je v analýze nějaký vlastní pohled. Zvláště od někoho kdo to, na co píše analýzu sleduje. Když budu chtít statistiky, dam si livesport a tam najdu vse. Každý sázkař ma svoje zdroje na statistiky. Ty stejně ve většině případu nehrají hlavní roli.
Ja si prave myslím, ze i díky tomu, ze se hrálo v týdnu to bude takticky svázané utkání, kde muže rozhodnout jeden gol, který muže Chelsea dotlačit v 80. minutě. A kurz skoro 2 na Chelsea doma, kde je bezkonkurenční se jen tak neobjeví.
Píší na mobilu proto mi možná někde chybí čárka nebo tak neco.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek pát 03. úno 2017 22:46:03

Re: Chelsea - Arsenal

Owenik píše:Díky za konstruktivní kritiku. Jsem rád za tvůj názor. Co se týče statistik, tak ja osobně mam radši, když je v analýze nějaký vlastní pohled. Zvláště od někoho kdo to, na co píše analýzu sleduje. Když budu chtít statistiky, dam si livesport a tam najdu vse. Každý sázkař ma svoje zdroje na statistiky. Ty stejně ve většině případu nehrají hlavní roli.
Ja si prave myslím, ze i díky tomu, ze se hrálo v týdnu to bude takticky svázané utkání, kde muže rozhodnout jeden gol, který muže Chelsea dotlačit v 80. minutě. A kurz skoro 2 na Chelsea doma, kde je bezkonkurenční se jen tak neobjeví.
Píší na mobilu proto mi možná někde chybí čárka nebo tak neco.



Ty stejně ve většině případu nehrají hlavní roli.
Právě tahle je těžký omyl 90% sázkařů. Protože, jinak by se neopakovala stejná celková potažmo i poločasová skóre vzájemných zápasů. Ve vzájemných zápasech je nejdeš do 10 odehraných utkání hned několikrát tak jako u každého jiného utkání mezi jinými kluby. Co nehraje většinou roli jsou právě absence. Protože nikdo neni nenahraditelný. A zrovna u top týmů se předpokládá, že přeci jen nějákou kvalitu na lavičce má.

Když budu chtít statistiky, dam si livesport a tam najdu vse.
Teď nevím proč pak píšeš? Pro sebe nebo pro druhého. Protože ten druhý nemusí mít čas ani chuť si analýzu dohodnocovat či dodatečně něco dohledávat. Analýza by měla být co možná nejkomplexnější. Právě pro druhou osobu, která analýzu jen čte. Netvoří ji. Protože pokud už, něco dohledáváš tak už si ji rovnou uděláš komplet celou sám. Jinak češtinu vem čert. Důležitý je obsah.

Jinak Giroud by podle Wengera měl být připraven do zápasu. Viz. oficiální web klubu. Otázka je, jak na tom skutečně zdravotně je a zda ho postaví hned od začátku utkání. Protože na ofiko weby v tomto není spoleh a každý trenér velice rád mlží.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 04. úno 2017 0:04:32

Re: Chelsea - Arsenal

No kdyby statistiky byly tak moc důležité, tak nemají sázkovky na čem vydělávat, protože žádný favorit by neklopýtl s outsiderem. Podle všech statistik i sázkařů měl o víkendu Arsenal vést do poločasu tak 2:0 a zápas bez problému zvládnout, ale realita byla trochu jinde.
S těmi statistikami to beru, to je pravda, to by v analýze být mohlo.
Ohledně těch absencí taky moc nesouhlasím, protože podle mě, je to jeden z nejdůležitějších faktorů. Zrovna Chelsea hraje na rychlý přechod do útoku. PL dost sleduji a Chelsea obzvlášť. Fabregas v hloubi pole převezme míč a hned ho pošle na rychlá křídla jako je Hazard, Pedro, Willian. A v tom případě má defenzivní záložník v Arsenalu hlavní úlohu. Pokud na postu hraje někdo, kdo zde není zvyklý, tak to vidím jako problém. Zvlášť trenér jako Conte bude vědět jak této slabiny využít. Nejsou to týmy z okresního přeboru.
A máš sice pravdu, že často rozhodoval první poločas, ale to nehrály týmy po 3 dnech a ve skoro stejných sestavách. Neříkám, že to tak nebude, ale raději si vsadím na celkové vítězství v 1.9 než na poločasové za 2.36, to bych viděl někde kolem 3.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 04. úno 2017 4:00:09

Re: Chelsea - Arsenal

Tak ještě jednou. Sázkovka je především živa z marží. Protože ať prohraje nebo vyhraje marži jí odvedeš vždy. Většinou u fotbalu je to mezi 10-15% z každého vsazeného kurzu. Dokonce i když si vsadíš kombík/akovku tak marži zaplatíš z každé události na tiketu " neplatíš jen jednu marži ". Další příjmy sázkovek jsou také například z vkladu nebo výběru na herní účet. Opět spoplatněno určitými procenty. To znamená, že pokud si vedeš MM musíš ponižovat zisk o marže. Pak máš aktuální a přesný zisk. Pokud tedy mám kurs 1,92 a marže je deset procent ve skutečnosti je kurs 1,82
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 04. úno 2017 9:06:16

Re: Chelsea - Arsenal

No ja mam teda sázky bez manipulačního poplatku. Takže jen kurz x částka. A vklady a výběry mam také bez poplatku. Takže pokud jsi to myslel jinak. Tak jsem to nepochopil. Sazkovka hlavně vydělává na klopytnuti favorita. Když jsem se na tipsportu díval na zápas Arsenalu, tak na výhru vsadilo asi 25 000 lidi, remízu tak 2000 a výhru Watfordu par stovek. A tím, ze ma Arsenal kurz 1,25 tak to lidi dali za hodně.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 04. úno 2017 17:24:22

Re: Chelsea - Arsenal

3:1 tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 04. úno 2017 17:46:56

Re: Chelsea - Arsenal

Obrázek

Manipulační poplatek a marže jsou dvě rozdílné věci. Ale to je jedno neřež. Právě proto jsem psal že 90% sázkařů se chová stejně. Stejně hloupě. Myslet si že kurz 1,3 má vždy hodnotu přitom, už po započtení marže je doslova nesmysl vsázet tyhle kurzy, protože riskujež řekněme 100Kč aby jsi ve finále získal za svou stovku od bukís jen 30 Kč mínus marži. Jaký to nepoměr a doslova nesmyl. Když už vsázím tak bych přeci měl chtít za svou 100, kterou riskuji chtít od sázkovky taky minimálně 100Kč respektivě račí 110Kč. Jinak všeobecně se řídím tím, že:

Čím lepší sázkař jsem tím menší kurzy si mohu dovolit ať jsou jak-koli nesmyslé!!

GL ať se daří....
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 04. úno 2017 19:04:04

Re: Chelsea - Arsenal

V první řadě gratuluji k tiketům. Ale vidím, že i když jsi říkal, že kurz na výhru Chelsea je mizérie, tak jsi ho i tak vsadil ;)

Jinak rád bych se dozvěděl, co je to ta marže. Klidně to nemusíme řešit tady a můžeme to řešit přes soukromou zprávu. Rád se poučím a přiučím od zkušenějšího.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 04. úno 2017 21:16:54

Re: Chelsea - Arsenal

Tak ten kurz 1,95 jsem dával ve spojitosti s poločasovým na výhru domácích 2,65. Potřeboval jsem protiváhu na ten kurz 5,00 HT/FT X/1 . Jež právě nakonec nevyšel díky Cortoaovi a jeho parádnímu zákroku v první půli a Ozilovi jež zas ne/umí kopat. Potřeboval jsem se dostat kolem 4,5 . Byla to takzvaná sázka se zajištěním kde jsem vybral dvě největší pravděpodobnosi. Respektivě tři, protože tu 1,9 jsi uveřejnil ty. Ono tam byla ještě jedna a to ta že Chelsea dá v první půli 1-2 góly. Akorát v tom spěchu jsem jí vůl nedal. Ale i tak pohoda a celková spokojenost. Co je marže obsažená v kurzu a jak ji vypočítat najdeš na webech k tomu určených. Většinou o tipování. Tady pozor dobré je si vybrat opravdu kvalitní web s dobrým infem. Protože některé rádoby weby jsou fakt S.a.k.y !
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 04. úno 2017 22:07:08

Re: Chelsea - Arsenal

díky mrknu se na to :-bd
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.691s | 37 Queries | GZIP : Off Livescore