Barcelona - Atl. Madrid

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 07. úno 2017 12:15:31

Barcelona - Atl. Madrid

Obrázek Barcelona - Atl. Madrid Obrázek

7.2.2017 ve 21:00

Zdravím všechny fotbalové nadšence,
dnes večer jsem si vybral zápas odvety španělského poháru mezi Barcelonou a Atl. Madrid. V prvním zápase vyhrála Barcelona poměrem 2:1 a já věřím, že odveta by se mohla nést ve stejném duchu.
Barcelona zvládla první zápas lépe. Už v první půli dokázala vstřelit 2 góly, které se nakonec ukázaly jako vítězné. Zápas to byl ale vyrovnaný a ve druhé půli se podařilo Atleticu korigovat a tím si udrželi ještě šance do odvetného zápasu.
Barcelona neprohrála již 9 utkání v řadě a nutno dodat, že například při remíze s Betisem nebyl Barce uznán regulérní gól. Před 10 zápasy prohráli s Bilbaem v poháru, ale odvetu si doma pohlídali a postoupili.
Atletico prohrálo za 13 zápasů 2x. Což je velice slušéné a když se podíváme na to více zblízka je to ještě lepší. Atletico prohrálo již ve zmiňovaném zápase s Barcelonou a předtím prohráli s Las Palmas, ale to si mohli dovolit a na postup v poháru to pořád stačilo.Takže kdo ví, jestli by neurvali alespoň remízu, kdyby museli zapnout a hrát na plno.
Barcelona má na marodce jen zraněného Rafinhu. Otazník visí nad Piquem, Iniestou, Busquetsem. Jelikož jeden je stoper, další defenzivní záložník a třetí mozek zálohy, tak to jen prospívá naší sázce.
Atletico má na marodce Oblaka, Tiaga, Fernandeze a Barragana. Otazník visi nad Gimenezem. Z těchto jmen bych bral jako největší ztrátu Oblaka a Gimeneze. Ale Oblak je zraněný již delší dobu a i tak to Madrid zvládá.

Na Barcelonu je podle mě poměrně nízký kurz. Je dost možné, že budou chtít vyhrát, ale nemusí. Remíza jim stačí na to, aby se dostali do finále. Atletico nemá kam couvat. Prostě musí vyhrát stůj co stůj. Pro oba týmy se dá říct, že toto je finále, jelikož se předpokládá, že oba týmy by si ve finále s Celtou/Alavesem poradilo.

Dle mého názoru zápas může dopadnout jakkoliv a když si vezmu, že Madrid musí chtít dávat góly a Barca umí zaútočit z rychlého přechodu, tak věřím, že to bude padat.

Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.58 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek úte 07. úno 2017 18:10:10

Re: Barcelona - Atl. Madrid

V absencích ti chybí Neymar Jr za Barcelonu. Uvádí ho i ofiko web. U Atletica Gabi figuruje na soupisce pro tenhle zápas, ale na transfermarketu stejně jako ještě na jedné stránce jsem ho našel v chybějících hráčích pro tento zápas. Tady, ale nevím muže se jednat jen o chybu, protože mám za to, že měl stopku La lize v posledním zápase.

Obrázek

Obrázek

Tak Gabiho ti taky asi můžu potvrdit. Stojí pro žluté karty. Našel jsem ho už na třetím webu.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 07. úno 2017 18:35:10

Re: Barcelona - Atl. Madrid

Díky za doplnění. Máš pravdu, Neymar nebude hrát také kvůli kartám. Když jsem to psal, tak tam to info ještě nebylo. Dále také Gimenez určitě hrát nebude.

U Barcelony se dá čekat, že v útoku tedy začne Messi, Suarez a Paco.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 07. úno 2017 21:49:32

Re: Barcelona - Atl. Madrid

no v poločase máme z půlky splněno, i když bych raději aby dalo Atletico první :ymhug: no nic, věřím ve vyrovnání -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 07. úno 2017 22:42:08

Re: Barcelona - Atl. Madrid

už mě to ani nepřekvapuje....Atletico neuznaný jasný gól, kvůli údajnému offsidu. Když Barca dostane redku, tak po chvilce sudí hned vyrovná síly a na závěr jako třešnička na dortu Atletico nedá klasicky penaltu......to už je 3 zápas, který mi tu posrala penalta, zatím se nestalo, že by mi penalta pomohla
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 07. úno 2017 22:43:47

Re: Barcelona - Atl. Madrid

ale přece jen jsme se dočkali, dneska už jsem to neviděl vůbec reálně, ale po několika šedivých vlasech a nervech v kýblu tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.145s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore