Bordeaux - PSG

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. úno 2017 15:17:12

Bordeaux - PSG

Bordeaux - PSG Obrázek

10.2.2017 ve 20:45

Zdravím všechny fotbalové nadšence,
dnes večer je zde mnoho zajímavých zápasů a sám jsem dlouho přemýšlel, který vám zde odprezentuji. Vybral jsem si zápas PSG s Bordeaux a ostatní mé tipy napíši do komentářů.
Bordeaux má v letošní sezóně jasný cíl a tím je pohárová Evropa. Momentálně se Bordeaux nachází na 7. pozici, kde má 36 bodů stejně jako Marseille a St. Etienne. Na 4. pozici ztrácí 4 body. Takže žádný nereálný cíl poháry nejsou. Bordeaux má momentálně velice dobrou formu. Z posledních 10 zápasů prohráli pouze jediný a to s dnešním soupeřem z Paříže. Byla to prohra 1:4 v rámci ligového poháru. Od nového roku Bordeaux 3x vyhrálo a 2x remízovalo. Pokaždé dokázali vstřelit gól a v posledním zápase dokonce deklasovali venku Caen 0:4. I český legionář ve službách Bordeaux Plašil se trefil.
PSG opět má jasný cíl a to vyhrát League 1. Schází mu 3 body na vedoucí Monako. Monako hraje doma s Méty a pokud by PSG zaváhalo, tak už se propast zvýší na 5-6 bodů a to se bude dohánět těžko. Navíc PSG už hrálo 2x s Monakem a vzájemné zápasy jednoznačně hrají v neprospěch PSG. Proto PSG musí vyhrávat každý zápas a čekat na klopýtnutí Monaka. PSG má momentálně vynikající formu. Z posledních 11 zápasů vyhráli 10x a jediná remíza je právě s Monakem, kterou Monako zachránilo v nastaveném čase. PSG hraje v týdnu sice LM, ale nepředpokládám, že by trenér někoho šetřil. Času na odpočinek bude dost.

Zranění Bordeaux: obránce Igor Lewczuk, útočník Thomas Toure a záložník Abdou Traore. Nejcitelnější ztrátou je Lewczuk, který je hráčem základní sestavy.
Zranění PSG: obránce Thomas Meunier, útočník Javier Pastore, brankář Kevin Trapp, Marco Verratti - záložník. Zde se dá říci, že všichni absentuící hráči patří do základní 11 nebo do širšího kádru A- týmu. Ale Verratti a Partore jsou zraněni již déle a i tak to PSG funguje. Navíc to jen může pomoci naší sázce.

Vzájemné zápasy na hřišti Bordeaux: 1:4, 1:1, 3:2, 1:3, 0:2, 0:1, 1:1, 1:0, 1:0, 4:0......v 10 zápasech se Bordeaux proti PSG prosadilo 8x a já věřím, že i dnes.

PSG je favorit, ale myslím, že s čistým kontem to nebude, zvlášť když Bordeaux má momentálně dobrou formu a doma góly střílet umí.

Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.78 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. úno 2017 16:28:37

Re: Bordeaux - PSG

jako další dnes hraji:
Espaniol x San Sebastian - oba dají
Neapol x Janov - domácí a oba dají
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 10. úno 2017 20:35:10

Re: Bordeaux - PSG

jÁ HRAJU OVER 2.5 a oba gol na Mainzu pro změnu... Kurzy hodně nahoře díky celoroční bilanci Augsburgu, která je hodně deffenzivní, jenže mají od začátku noveho roku new trenera a pod ním to padá fakt hodně...

Mainz sice odešel v zimě best player offenzivy Malli, ale zase přišel Krkič, který je dnes poprve v základu a zkouším ho na tiket za 3.70, na druhý straně zkusím křídlo Schmida, který už daval pod novým koučem gol a už dříve v Hoffe ukázal že umí dávat branky no kurz 8.00 je solidní ústřel...

Navíc i vzájemná bilance je docela golová.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. úno 2017 23:17:01

Re: Bordeaux - PSG

No asi jsem měl tady hrát taky over. Jako domácí hodně tragicti v zakončení. Čekal jsem od nich mnohem vic.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.191s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore