PSG - Barcelona

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 14. úno 2017 12:43:12

PSG - Barcelona

Obrázek PSG -Barcelona Obrázek

14.2.2017 ve 20:45

Zdravím,
konečně je tu moje oblíbená Liga mistrů. Hned v první zápasový den nás čeká velká lahůdka. Domácí PSG vyzve Barcelonu.
PSG hraje doma opravdu výborně. PSG naposledy prohrálo doma před rokem s Lyonem a od té doby doma neprohrálo. Skvělá statistika a to i přesto jací velikáni tu hráli. Z posledních 25 zápasů doma PSG 19 vyhrálo a 6 remízovalo. Co je ale hlavní, tak že PSG doma góly střílet opravdu umí. V lize doma nasázelo ve 12 zápasech 27 gólů. Velkou zásluhu na tom má Edison Cavani, který dokázal z celkových 50 gólů PSG v lize vstřelit neuvěřitelných 25.
Ovšem dnešním soupeřem nebude jen tak nějaký slabý tým, ale Barcelona. Asi není třeba představovat hvězdami nabitý kádr. Ovšem Barcelona není tak úplně týmem, který by venku porážel velké týmy tak, jak tomu bylo dříve. V přípravném zápase dostali od Liverpoolu 4:0. Dobře, řeknete si, že to byl přípravný zápas, ale Barcelona byla v sestavě, která nastupuje v ligových zápasech. Dále pak ztráta s Celtou, Man City, San Sebastianem, Bilbaem, Villarealem. To všechno jsou kvalitní týmy. A to si troufnu říci, že PSG je výkonostně doma i nad všemi zmiňovanými.
Absence PSG: Krychowiak - záložník, Motta - záložník (vykartován), Silva - obránce.....u posledního zmiňovaného je minimální šance, že nastoupí. Silva bude největší ztráta, ale věřím, že na naši sázku to stačit bude.
Absence Barcelony: Mascherano - obránce, Turan - záložník, Vidal - obránce....zde vidím jako největší ztrátu také u stopera Mascherana.

Barcelona je favoritem utkání. Ale myslím, že ten kurz na ni je hlavně díky jménu. Příjde mi PSG mírně podceněno. Každopádně věřím v útočný fotbal. Pokud PSG chce postoupit, tak budou chtít uhrát dobrý výsledek do odvety, protože na Camp Nou to bude těžké. Naopak Barcelona se bude snažit vstřelit nějaký gól, aby měli dobrou pozici v odvetě.

Proto je můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.59 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 14. úno 2017 23:14:35

Re: PSG - Barcelona

Kdo by čekal ze slavná Barcelona bude tak extreme jalova
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 15. úno 2017 22:25:19

Re: PSG - Barcelona

jn faktor Unai Emery bývalý trenér Sevilly... která na Barcu zahrát uměla...

A PSG už v předešlých ročnících ukázalo, že se s nimi musí počítat a klidně to může být i vítěz ligy mistrů...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 15. úno 2017 22:32:27

Re: PSG - Barcelona

Jako na PSG občas kouknu, ale takovej výkon jsem od nich ještě neviděl.....paráda. Hlavně Rabiot, ten snad vzal Messimu 6x balon a ten ani nevěděl jak :D Já psal, že mi příjde PSG podceněné, ale že by Barca nedala ani gol :O
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 16. úno 2017 0:17:11

Re: PSG - Barcelona

Tjn zase takovou dominanci asi čekal málokdo, ale určitě to PSG přeju Barca je tam furt :)

Jinak dnes už podle očekávání nevýrazný Arsenal dostal sodu no chvílema viz např. 5. gol bayernu až exhibice....zkrátka trenink pro Bayern ten jakožto velký fanda sleduji pravidelně a mysllím si že mužu klidně říci, že tak lehký zápas jsme ještě letos neodehráli, na tiketu potěšil Real i Bayern a též i můj jedinný střelec dnes Robben, no byl jsem v práci nemohl jsem sledovat ale viděl jsem dlouhé super sestřihy od čt sport a opravdu oba zápasy i dle stats vypadaly více než jasně. Robbena jsem hrál hlavně kvůli slabině Arsenalu na LB , kde prostě nemá žádneho top hráče ba naopak level možná tak nějakeho Burnley.... No střed pole Arsenalu je též děs běs aspoň se vrátil ten Xhaka, no na druhou stranu vypadnutí Koscielnyho může pro Arsenal znamenat katastriofu, jelikož Gabriel s Mustafim sehraní nejsou Mustafi dnes navíc moc neukázal, když ho Lewan při druhem golu totálně vymazal a Gabriel moc emočně nezvládá. No a Robben vlastně i ukázal svojí opravdu typickou akci a skoroval , tohle už prostě bylo vidět tolikrát a pokud ho brání slabý krajní bek, tak to nemůže ani skončit jinak :D Za 2.80 lahůdka. Mohl jsem zahrát koneckonců i hlavní favorita Lewana ale kvůli Koscielnymu jakožto jednomu z nejlepších stoperů světa jsem zvolil radějí RW Robbena :)

No už se těším na zítra a české vystoupení :) Bohužel zase v práci, ale tak něco málo uvidim, nějaký sázky naházim a snad se zadaří.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 29 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.147s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore