Příspěvek čtv 16. úno 2017 11:31:56

Gent - Tottenham

Gent - Tottenham Obrázek

16.2.2017 v 19:00

Zdravím,
dlouho jsem zvažoval, jestli napsat analýzu na United, že dají oba gol nebo na Tottenham. Jelikož mi oba gol často unikají tím, že tým nedá penaltu nebo je marnej jako Barcelona, tak budu spíše věřit spíše kohoutům.
Tottenham letos nemá vůbec špatnou formu a bojuje opět o LM a pošilhává i po touženém titulu, i když Chelsea je letos dobře namazaný stroj. V nedávném měření sil dokázal Tottenham Chelsea porazit 2:0. Tottenham skončil 3. ve skupině LM a proto je ve vyřazovací fázi EL. Tottenham z posledních 12 zápasů prohrál pouze 1 a 2x remízovali. Ve středu zálohy je tahounem týmu Dele Alli, který už v letošní probíhající sezóně vstřelil 13 gólů z toho 11 v PL. Harry Kane se po slabším začátku také našel a v posledních zápasech začal střílet góly. Kohouti hrají v neděli s Fullhamem FA Cup a proto věřím, že dnes není důvod šetřit opory týmu.
Gent neprožívá zrovna vydařené období. Nachází se na 8. příčce belgické Jupiler League. Z posledních 10 ligových zápasů vyhrál pouze 2. A v této sérii neúspěchů vypadli i z belgického poháru.V EL postoupil do vyřazovací části díky výhře 1:0 nad Konyasporem a díky tomu se s EL rozloučila trochu nečekaně Braga. Pokud se podíváme jen na domácí zápasy, tak uvidíme, že vliv domácího prostředí také není žádnou výhodou pro Gent. Z posledních 10 domácích zápasů vyhrály také pouze 2.

Zranění/absence Tottenhamu: Lamela - záložník, Rose - obránce, otazník visí nad Vertonghenem - obránce....zde vidím jako možnou slabinu absenci Verthonghena
Zranění/absence Gentu: Bjedov - útočník, Tekie - záložník....Bjedov je novou posilou Gentu. V předešlém působení v srbském Javoru dal ve 20 zápasech 10 gólů, takže si myslím, že pro naši sázku je dobře, že nehraje

Kohouti si myslím, že jsou herně úplně na jiné úrovni než Gent a očekávám výhru. Možná to nebude nakládačka, ale Tottenham je dost kvalitní tým aby se na zápas připravil a soupeře nepodcenil.

Můj tip výhra Tottenhamu v kurzu 1.78 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek