Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 19. úno 2017 22:52:27

Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

20.02.2017 v 17:00h
Fotbal
Epojištění liga 17.kolo





SLOVAN LIBEREC - FC FASTAV ZLÍN




- Ahoj tak tento víkend se nám vrátila zpět na obrazovky naše sranda liga a opět se ukázala ve vší parádě, když over 2,5 nepadl ani v jednom ze 7 zápasů, na programu už je jen dohravka a tam přecijen věřím, že by nějaké goly padat mohly ač tomu ani bookies moc nevěří...

Já zde volím over 2.5 v krásném kurzu 1.96... Chvíli jsem přemýšlel i over 1,5 čistě Zlín, ale nakonec raději tohle i když Zlín ten over už překročil venku v teto sezoně 6x v 7 zápasech, což je fantastické nicméně jeho forma ke konci podzimu trochu opadla a příprava též nebyla ideální.. ale za menší vklad stojí za vsazení určitě kurz kolem 3.50!

No já zde zkusím over, kurzy jsou nastavene vysoko a já nevidím důvod proč by to padnout nemohlo, když se podíváme na stejný zápas v Liberci loni skončil 4:3 pod stejnými trenery Trpišovský vs Pánik...

Letošní sezona je sice jiná, ale fotbal kterým se oba prezentují se tolik neliší, hlavně se mi líbí venkovní bilance Zlína 5-1-1 při skore 14:7, tenhle tým prostě venku umí zahrát na kohokoliv a branky dávají i přes to že v zimě odešel kanonýr Harba si myslím se zas tolik nestane zářit začal koneckonců Diop, kterého by měl v utoku doplnit Beauguel coby nová posila z Dukly, naopak Zlín ztratil v obraně kdy odešel stoper Holek, což je šance na goly Liberce, který hraje alespon doma celkem dobře a po vypadnutí z evropské ligy se může plně soustředit na domácí soutěž no tenhle tým udělal v zimě v kádru totální rodeo a z kádru vypadlo asi 12 hráčů s tím že jiných 10 přišlo a hlavně v obraně to bude zajímavé, dá se totiž očekávat že v sestavě která zítra nastoupí budou hned 3 hráči ze čtyřčlenné obrany noví a to nemusí dopadnout vůbec dobře. jsem zvědav Liberec je tým který určitě bude chtít vyhrát neočekávám že byse zalekl soupeře na čtvrtem místé v jehož venkovních zápasech to dost padá a který se dokáže prosazovat hojně... Čekám že s nimi Liberec díky domácí výhodě může srovnat krok a zápas by mohl být velmi pěkný na sledování... No obrana by zítra neměl být rozhodující faktor at už kvuli změnám v kádru Liberce či offenzivnímu pojetí hry Zlína :)
Věřím, že alespoň v jednom zápase kola ten over padne a když ne tak už to příště asi ani nezapnu :D







HLAVNÍ TIP: Padne 3 a více branek@ 1.96 u Obrázek
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 20. úno 2017 11:06:37

Re: Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

No nevim, jak jsi sám napsal, v prvním kole to moc nepadalo. Čekám tak 1:1, ale třeba se pletu. GL
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 20. úno 2017 12:41:19

Re: Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

No ja to hraju hlavne kvuli dobremu kurzu a ten zapas loni 4:3 klidne to muze dopadnout stejne. Navic zlin bez vudce vzadu Holka liberec s novou obranou a doma zahrat umi + venkovni bilance zlina jehoz venkovni zapasy patri si myslim mezi nejgolovejsi. Nejake ty duvody mam a kurz skoro na dvou beru vsema deseti.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek pon 20. úno 2017 14:39:57

Re: Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

Ja tu mam 2 v DNB
GL
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 20. úno 2017 17:38:08

Re: Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

Tohle je pro mě naprosto nevyzpitatelný zápas na kterých bych se neodvážil vsadit na cokoli.
Oba týmy prodělaly o pauze takovou hráčskou šarádu, že nikdo nemůže tušit, jak budou hrát. Hlavně Liberec je prakticky nový tým.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 20. úno 2017 19:18:14

Re: Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

0:0 katastrofa

10 branek v 8 zápasech průměr 1,25 na zápas, reklama na fotbal....
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore