Malaga - Las Palmas

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 20. úno 2017 13:14:31

Malaga - Las Palmas

Malaga - Las Palmas

20.2.2017 ve 20:45

Zdravím,
dneska jsem si připravil dohrávku z 1. španělské soutěže. Dnes věřím, že Malaga prolomí svojí momentálně strašnou sérii a konečně zase pozná jaké je to po 90 minutách brát 3 body.

Malaga se nachází na 14. místě s 23 body a skórem 29:36, tým který v posledních letech bojoval o pozice do EL se najednou nachází pár bodů nad sestupem. Přitom Malaga neměla špatný vstup do sezony, ale od prosince nepoznali jaké to je vyhrát. Přitom zápas s Barcelonou i se 2 červenými dotáhli k remíze 0:0. S Realem prohráli pouze 2:1 a šance na vyrovnání měli. Já, jakožto fanoušek Realu jsem měl snad okousané nehty na všech prstech :D ale pak přišli zápasy se slabšími soupeři a ani tak nedokázali vyhrát. Malaga byla v jednu dobu na domácím hřišti mezi těmi lepšími týmy. Doma měli bilanci 5-1-1. Poté ale přišla remíza a další 2 prohry.
Las Palmas se nachází o kousek výše a to na 12. místě s 28 body a skóre 31:33. Las Palmas minulý týden prohrálo se Sevillou (za což jsem byl rád, jelikož jsem zde analyzoval výhru Sevilly). Ovšem to bylo Las Palmas doma, kde navíc hrají dobře a sbíraji body. Ale venku je to úplně o něčem jiném. z 10 zápasů pouze 1 vyhrá a celkem dosažených 5 bodů. Skore 10:22 a z 5 posledních zápasů 1 remíza. No proti komu jinemu by se měla Malaga chytnou když ne proti týmu, který venku neumí.

Absence/zranění Malagy: Kone - obrana, Kuzmanovic - záloha, Recio - záloha, Welington - obrana, otazníky visí nad Munozem, Ramirezem A Riccem
Absence/zranění Las Palmas: Macedo - obrana, Montoro - záloha, otazníky visí nad Castellanem a Momoem

Malaga prožívá momentálně krizi, ale doma ukázalo na začátku sezony, že vítězit umí. Las Palmas se od začátku sezony venku trápí. Proto budu věřit domácím za pěkný kurz.

Můj tip výhra Malagy v kurzu 2.01 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 20. úno 2017 22:35:38

Re: Malaga - Las Palmas

2:1 tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.181s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore