Leverkusen - Atletico Madrid

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 21. úno 2017 12:49:52

Leverkusen - Atletico Madrid

Obrázek Leverkusen - Atl. Madrid Obrázek

21.2.2017 ve 20:45

Zdravím,
opět jsem si vybral sázku, která mě už hodněkrát zklamala, ale prostě si nemohu pomoct. Zde vidím šance víceméně 50:50. Leverkusen je velice dobrý doma, ale zase AM je tým, který také venku moc neprohrává.
Leverkusen se v této sezóně zatím nachází mimo pohárové příčky a to jak LM, tak EL. Určitě po loňském 3. místu se čekalo, že se budou rvát na špici a ne uprostřed tabulky. Ale Liga mistrů pro ně je docela jiná kapitola. Ve skupině obsadili 2. místo o bod za Monakem. Ve skupině ani jednou neprohráli. Monako doma dokonce porazili 3:0. V posledních zápasech Leverkusen ukazuje, že mu zimní přestávka prospěla. Ve 3 zápase z 5 odehraných dokázali vstřelit 3 branky. Jednou si připsali 2 při přestřelce s Monchengladbachem 2:3 a jednou vyšli v Hamburku gólově naprázdno. V posledním zápase proti Ausburgu sice vyhráli 3:1, ale kdyby zápas skončil 7:5, tak by se nikdo nemohl divit. Šance střídala šanci na obou stranách. To je jen dobře, že Leverkusen umí vytvářet šance vepředu, ale také mít díry v obraně.
AM v posledním zápase porazilo Gijon 4:1, kde Gameiro vstřelil nejrychlejší hattrick španělské ligy. Potřeboval na to jen 5 minut. Věřím, že dnes dostane přednost před Torresem. Gameiro dal gól proti Barceloně a nyní další 3. Simeone přitom pořád upřednostnuje Torrese. Dneska by ale Gameiro mohl dostat důvěru a svou šanci chopit za pačesy. AM z posledních 16 zápasů pouze v jediném nevstřelili gól. Poslední 2 zápasy AM byly 5ti gólové. Jsou to loňští finalisté a jsou dostatečně zkušení na to, aby vstřelili gól na hostujícím hřišti, což je v podstatě pro mnoho týmu klíčová věc v postupu.
Absence Leverkusenu: Tah - obránce, Calhanoglu - záložník, otazník visí nad Benderem - záložník, Mehmedim - útočník.....Calhanoglu je pro Leverkusen veliká rána, tento mladý záložník je potrestán od FIFY a do konce sezony si nezahraje
Absence AM: Barragan - brankář, Fernandez - záložník, Godin - obránce, Juanfran - obránce, Tiago - záložník....zde jsou určitě největší ztráty v podobě Godina a Juanfrana, což jsou stálice obrany

Když se podívám na střeleckou potenci a aktuální formu mužstev už tak věřím v to, že oba týmy skórují a když so k tomu přičtu i absenci důležitých obránců AM a obránce Taha z Leverkusenu, který je ze základní sestavy, tak si myslím, že kurz je opravdu vysoký. Reálně bych o viděl klidně i o 2 desetiny níže. Proto nemohu jinak, než opět hrát tento tip. Věřím, že i do poločasu by mohlo být hotovo.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.95 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 21. úno 2017 22:02:30

Re: Leverkusen - Atletico Madrid

Začal druhy poločas a můžeme si odskrtnou. Tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 21. úno 2017 22:08:23

Re: Leverkusen - Atletico Madrid

Dobrý tip dával jsem to same, ale nečekal jsem že bude po prvním zápase hotovo, přecijen Leve doma hraje obvykle dost dobře....ale 3 inkasovane branky už ted je podle mě jasnej konec


Jinak jsem dal za dvacku takovej potěšující striker ticket
https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-74597117986&idb=-1&hash=1964c1c3&t=dGlrZXQgMjAuMzUgemEgMjVLxI0gPw%3D%3D%0A&affid=uNQgQnku%2FIWgBX%2FUF2kZBw%3D%3D&popup=1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 22. úno 2017 7:37:15

Re: Leverkusen - Atletico Madrid

No tak byla to přestřelka u obou zápasu. AM asi urcite půjde dal. Monako doma by ještě mohlo udělat drama, ale včera úplně odešli ve 2. poločase. Jinak pěknej tiket. Takový potěší když je to za par kacek a vyhrajes z toho 500 :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.149s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore