Porto - Juventus

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 22. úno 2017 15:50:09

Porto - Juventus

Porto - Juventus Obrázek

22.2.2017 ve 20:45

Zdravím,
původně jsem byl přesvědčený, že dneska Juventus vyhraje a byl jsem ochoten ho jet za vyšší vklad. Ale kurz se začal zvyšovat a já začal přemýšlet a nakonec jsem se rozhodl opět pro jinou sázku. Pravděpodobně si Juventus jako solo tiket také zahraji, protože kurz je opravdu pěkný. Ale porto doma není žádný nazdárek, právě naopak.
Porto je pravidelným účastníkem LM. V letošní sezóně se nachází na 2. místě o bod za Benfikou s 53 body a skóre 45:11. Doma mají bilanci 11 výher, 1 remízu a 0 proher. Porto doma neprohrálo 20 zápasů v řadě.V posledních 4 domácích zápasech vstřelili 13 gólů. Porto určitě není soupeřem, který dneska bude hrát jen druhé housle. Určitě jsou si vědomi toho, že Juve má také doma nedobytnou pevnost a budou chtít určitě dnes vyhrát.
Juventus opět vévodí Italské lize s náskokem 7 bodů nad druhým AS a jde si pro další titul italské Serie A. Jejich skóre 53:17 je dost výmluvné. Juventus dokonce v této sezóně ještě ani jednou neremízoval. Doma jsou se 13 výhrami bez ztráty bodu. Ale venku 8 výher, 0 remíz a 4 prohry. To znamená, že v průměru každý 3tí zápas prohrají. Když jsem se podíval na historii LM jak si vedl Juve. Tak je to tým, který si postupy uhrává hlavně doma a venku hraje zápasy s rozumem a "jen" je neprohrává. Loni vypadli s Bayernem už v osmifinále po prodloužení když oba zápasy skončili 2:2. Ale rok předtím například došli až do finále. A jak ve čtvrtfinale s Monakem, tak v semifinale s Realem uhráli na hřišti hostů remízu a postup jim zajistila domácí výhra o gól.

Absence/zranění Porta: Costa - brankář
Absence/zranění Juventusu: zde jsou jen 2 otazníky a to nad Barzaglim a Chiellinim....je dost pravděpodobné, že jeden z nich v základu nastoupí nebo budou aspon připraveni na lavičce

Myslím, že je možné, že Porto klidně vstřelí gól první. Juventus potom zapne a vyrovná. Bojím se ale, že pokud Juve v 60-70. minutě bude hrát 1:1, tak se nikam tlačit nebudou a budou si těch 1:1 hlídat a doma si postup pohlídají. Je ovšem možné, že příjde vyloučení nebo někdo povede 2:0 a zápas bude mít jiný náboj. Opět zde ale vidím šance, že se může zrodit jakýkoliv výsledek, proto volím raději sázku na góly.

Můj dnešní tip je opět, že oba týmy vstřelí gól v kurzu 2.02 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 22. úno 2017 22:37:19

Re: Porto - Juventus

opět zaúřadovala červená karta a Porto přišlo o šance na postup.....tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 22. úno 2017 22:48:37

Re: Porto - Juventus

No nebezpeční moc nebyli ani před redkou, kdyby jí nedostali tipoval bych 0:1.
Trochu škoda, že hned stahl Andreho Silvu.

Juventus tady prostě postoupí není vůbec o čem, Porto jim nesahá ani po kotníky... když jsem viděl předkolo s AS Řím už tam jsem je v prvním zápase před redkou jasně odepisoval, protože to co tam dělali byla katstrofa po 20 minutách mohlo vest AS snad 3:0 šílené. Porto šlo dál jenom kvůli těm červeným kartám, kde to prostě AS nezvládlo, nyní si sami podobně uškodili a zahráli celkově katastrofálně, nepamatauji si jedinou šanci, sice velká část zápasu v 10, ale kdyby to bylo aspon trochu vyrovnaný tenhle duel, tak by si něco Porto vypracovalo... Střely 3:18, na bránu 0:5 pokud jsem správně počítal, jelikož jsem měl i 5 střel Juve na tiketu a pokud bude vyhodnocen jako KO tak posílám hned reklamaci jelikož jsem 5 střel viděl... 2 goly, golovka Higuaina v první půli, před ním chvíli střílel z 25m asi Pjanič kde to Casillasovi vypadlo a na začátku druhe půle Dybala po tom ofsajdu chvíli.

No doma podle mě minimálně to samé, uvidíme jak moc se Juve bude snažit dávat goly doma..
Tohle se dalo čekat no, Sevilla jsem čekal vedle, že jim dá aspon o tři kousky bohužel si to pokazili sami na konci a to mohl dát po tom gole hned Vardy i druhej.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.171s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore