Betis - Real Sociedad

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 03. bře 2017 12:27:46

Betis - Real Sociedad

Betis - Real Sociedad Obrázek

3.3.2017 ve 20:45

Zdravím,
včera jsem tipu hodně věřil i když to byl velký kurz, ale bohužel AM dostalo prvního góla, poté nevyužili šance. Když už se chystalo k obratu zranil se Nando a AM hrálo v 10.
Dnes jsem si vybral předehrávku španělského kola a opět moji častou sázku na góly.
Betis se nachází na klidném 14. místě se skóre 25:38. Od sestupu mají náskok 7 bodů a jejich cílem je dohrát sezónu v klidu a mimo boj o záchranu. To si myslím, že Betis v pohodě splní. Ale je to tým, který dokáže potrápit favorita a naopak ztratit s týmem ze dna tabulky. Betis dostal od 18. Granady 4:1. A to v předešlých 2 zápasech uhrál remízu s Valencii a Barcelonou. Velice nevyzpytatelný tým. Ovšem umí góly jak dávat, tak i dostávat. V posledních 5 zápasech dali i dostali gól 4x. Proto tomu věřím i dnes.
San Sebastian se momentálně nachází na 5. místě, těsně za LM. V posledním zápase remízovali s Eibarem, který je na 7. místě. O výhru ale přišli v poslední minutě (a já přišel o tiket :ymdevil: :ymdevil: ). San Sebastian je pro mě další nevyzpytatelný tým. Ovšem v letošní sezóně nestačí na týmy z čela. Ale mají stabilnější výkony proti týmům ze spodní poloviny tabulky a proto jsou zaslouženě na 5. místě. Myslím, že jejich cíl je EL. Momentálně ale pošilhávají po LM, kde ztrácí pouze bod na AM. Věřím, že i to může byt pro tým velká motivace. San Sebastian z posledních 5 zápasů vyhrál 3x. Jednou přišel o výhru ve zmiňovaném nastavení a jednou nestačili na ponorku z Villarealu. Z posledních 5 zápasů vyšlo, že oba dají gól 3x.

Absence/zranění Betisu: zde visí pouze otazník nad Carlosem - obránce, ale ten toho letos stejně moc nenahrál
Absence/zranění RS: Juanmi - útočník (ČK), Martinez - obránce, Willian Jose - útočník....zde zamrzí absence útočníků, ale snad nebude citelná

Bude to určitě vyrovnaný zápas a věřím, že šance budou na obou stranách.

Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.85 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 03. bře 2017 21:14:04

Re: Betis - Real Sociedad

16. minuta a je hotovo. Takhle kdyby to šlo pořad
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.204s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore