Tottenham - Everton

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 05. bře 2017 11:03:35

Tottenham - Everton

Obrázek Tottenham - Everton Obrázek

5.3.2017 ve 14:30

Zdravím,
dneska se utkají týmy, které mají oba momentálně velice dobrou formu.
Tottenham se nyní nachází na 2. místě PL se skóre 50:18. Tottenham má nejmín obdržených gólů v celé PL. Na domácím hřišti dokonce obdržel gólů jen 5. Tottenham doma ještě nepoznal chuť porážky. Tottenham z posledních 16 zápasů prohrál 2. Harry Kane v této sezóně vstřelil již 17 gólů. Tottenham v posledním kole porazil Stoke v poměru 4:0 a Kane dal hattrick.
Everton se nachází na 7. místě se skóre 42:27. Everton neprohrál v PL od Vánoc. A po ne příliš povedeném startu stoupá tabulkou vzhůru. Ve svém týmu má také střelce, který se s Kanem dělí o prvenství ve střeci. Lukaku má také 17 vstřelených gólů.

Tottenham je opravdu silný soupeř doma, ale kurz kolem 1.6 se mi zdá hodně malý, jelikož Everton není žádný slabý soupeř. Tak stejně se mi zdá kurz cca 1.65 na to, že oba dají gól celkem slabý. Tottenham v posledních 4 zápasech doma neinkasoval. Proto raději volím dnes sázku na střelce domácího týmu Kanea. V poslední době se prezentuje ve skvělé formě a navíc i kope penalty.

Můj dnešní tip H. Kane vstřelí gól v kurzu 1.8 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 05. bře 2017 16:11:38

Re: Tottenham - Everton

Uz ve 20. minutě bylo hotovo. Tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.117s | 20 Queries | GZIP : Off Livescore