West Ham - Chelsea

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 06. bře 2017 13:54:50

West Ham - Chelsea

Obrázek West Ham - Chelsea Obrázek

6.3.2017 ve 21:00

Zdravím,
v dnešní dohrávce 27. kola PL mám jasného favorita v Chelsea. Chelsea poslední 2 zápasy venku remízovala a dnes bude brát všechny body.
West Ham má letos hodně nevyrovnané výkony. Loni skončil West Ham na 7. místě s 62 body. Leto mají po 26 odehraných zápasech bodů jen 33 a nachází se na 11. místě se skóre 35:44. Z posledních 8 zápasů 3 V 2 R 3 P. To není úplně špatná bilance. Ovšem West Ham letos neumí hrát proti silným týmům. S Manchesterem City prohry 1:3 a 0:4 (FA cup 0:5), s Arsenalem prohra 1:5, s MU prohra 0:2 a remíza 1:1 (EFL cup 1:4), s Tottenhamem 2:3, s Everonem 0:2 a s Liverpoolem 2:2. V PL dokázali pouze uhrát 2 remízy se silnými soupeři. Dneska přivítají momentálního leadera ve skvělé formě.
Chelsea přišla o rekord, když mohli vyhrát 14 zápasů v řadě s Tottenhamem a od té doby opět neprohrála v následujících 9 zápasech. Poměr 7 V a 2 R. Tottenham porazil Everton a pomaličku se dotahuje na Chelsea a já věřím, že ta nebude chtít nic nechat náhodě a opět bude chtít utéci. Chelsea nehraje LM ani EL a následující zápas hraje až 13.3. Proto není důvod šetřit síly a na hřiště půjde nejlepší možná sestava. Poto nevěřím, že by West Ham mohl dneska Chelsea o body obrat.

Absence/zranění WH: Antonio - záložník (ČK), Ogbonna - obránce, Tore - záložník, otazníky visí nad Arbeloem - obránce, Carrollem - útočník, Sakhem - útočník.....zde je velká ztráta Antonia, který hrál téměř všechy zápasy, obránce Ogbonny, který také poatří do základní sestavy. A určitě i Andyho Carrolla pokud by chyběl. Andy je velice častý marod, ovšem když na hřišti je, tak je to většinou hodně znát.
Absence/zranění Chelsea: pouze otazník visí nad Hazardem...to je určitě škoda, ovšem letos má Chelsea skoro celou dobu marodku prázdnou a určitě mají odkud čerpat náhradu

Původně jsem chtěl dávat výhru Chelsea v HCP, ale to bych se asi rozhodoval až bych viděl sestavy. Spíše bych to doporučil jako vedlejší tip.

Můj dnešní tip je proto výhra Chelsea v kurzu 1.62 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 06. bře 2017 15:50:14

Re: West Ham - Chelsea

Věřím že tady padne over 2.5 g. Je tam i docela dobrej kurz 1.82 u Fortuny, ale výhra Chelsea každopádně %%- %%- %%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 06. bře 2017 15:59:08

Re: West Ham - Chelsea

No popravdě taky čekám výsledek tak 1:2 pro Chelsea. Ale zase vím, že Chelsea umí hrát odzadu, takže když dají třeba na 2:0, tak WH se už nikam asi hnát nebude a Chelsea taky ne. Každopádně GL :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 06. bře 2017 20:08:28

Re: West Ham - Chelsea

Čekám 0:1, 0:2 radši výhra Chelsea než over...

WHU moc na silné týmy neumí, v zimě odešel nejlepší hráč Payet mimoto je mimo i nejlepší střelec Antonio, Snodgrass coby nahrada za Payeta zatím špatný, dozadu sice přišla velká posila v podobě Fonteho, ale zatím není s týmem sehraný a neukazuje to co v Sotonu prozatím uplně, navíc při absenci Ogbonny to zas takový boost deffenzivy není...

Na druhé straně bez absencí, Hazard základ :) To by mohlo vyjít. Hraju i AH -1 Chelsea za 1.95
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 06. bře 2017 23:46:36

Re: West Ham - Chelsea

no tak ti ten over vyšel jen tak tak :D říkal jsem 1:2, že čekám.....ještěže jsem nešel do HCP....tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.159s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore