Juventus - AC Milan

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. bře 2017 10:11:31

Juventus - AC Milan

Obrázek Juventus - AC Milan Obrázek

10.3.2017 ve 20:45

Zdravím,
dneska jsem se snad poprvé nebo určitě po dlouhé době rozhodl zavítat do italské série A. Dnes večer náš čeká utkání mezi velkými kluby.
Juventus není asi nutné nějak extra představovat. Letos vše nasvědčuje tomu, že si Juve dojde pro 6. titul v řadě. 11 kol před koncem je Juventus suveréně na 1. místě s 67 body, skóre 56:18 a náskokem 8 bodů na druhé AS. Juventus neprohrál 11 zápasů v řadě. Naposledy remízoval 1:1 v Udine a předtím 10x vyhrál. Juventus sice hraje v úterý LM, ale dovezli si pohodlný náskok 2:0 nad Portem. Takže si nemyslím, že by potřebovali šetřit síly o víkendu. Určitě ne proti AC Milanu.
AC Milan se pokouší prokousat do pohárů. Poslední roky se nesly ve znamení 7-10 místa a to je pro velikána jako je AC určitě zklamání. Letos se momentálně AC nachází na 7. místě se skóre 40:30. Momentálně se nachází 2 body od EL a 7 bodů od LM. Na 90% si troufnu říct, že LM je pro AC nedostihnutelná. Ale EL určitě ne a AC se určitě o tuto soutěž popere. Dnes se ovšem moc nepředpokládá zisk nějakého bodu jelikož Juve doma neprohrálo jediný zápas.

Absence Juventusu: Cuadrado - záloha (ŽK), Sturaro - záložník, otazník visí na Chiellinim - obránce
Absence AC: Bonaventura - záložník, Montolivo - záložník, otazníky visí nad Abatem - obránce a Hondem -útočník

Zde se asi očekává výhra Juventusu, ale za tak malý kurz se mi to prostě hrát nechce. Juventus je doma určitě určitě suvéréní. Ale zrovna AC Milan dokázalo v 5 posledních zápasech na stadionu Juventusu vstřelit gól 4x. Proto věřím, že se jim aspoň jeden kousek povede dát i dnes. Dnes tu napíši i vedlejší tip, který si myslím, že se vyplatí jet za nižší vklad a je vlastně dost závislý od hlavního tipu :)

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.94 Obrázek
a můj vedlejší tip je výhra domácích a oba dají gól v kurzu 3.1 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. bře 2017 21:33:07

Re: Juventus - AC Milan

O poločase uz máme hotovo....tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 10. bře 2017 22:57:03

Re: Juventus - AC Milan

Nakonec i vedlejší tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.173s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore