La Coruňa - Barcelona

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 12. bře 2017 11:03:25

La Coruňa - Barcelona

Obrázek La Coruňa - Barcelona Obrázek

12.3.2017 v 16:15

Zdravím,
dnes nás čeká zápas Davida s Goliášem a já věřím, že rozjetá Barca půjde jen těžko přibrzdit.
La Coruňa se zuby nehty drží na poslední příčce zajišťující setrvání v La lize. Poslední zlepšené výkony by jim měli dopomoci dokonce i posunout se tabulkou mírně vzhůru. Ztrácí bod na Leganes, 2 na Malagu. Coruňa z posledních 5 zápasů 1V 2R 2P.
Ovšem dnešním soupeřem je rozjetá mašina jménem Barcelona. Ta zvládla obrat s PSG, kterému snad nevěřila ni většina barcelonských skalních fanoušku. I když zápas ovlivnila hodně pomoc rozhodčích.Vymyšlená penalta, nevyloučení Neymara. No každopádně má teď Barcelona formu. V La lize posledních 5 zápasů vyhrála a nasázela 21 gólů. Dotáhla se na pouhé 2 body na Real (v případě, že Real zvládne dohrávku). Každopádně Barca je teď v laufu a věřím, že dnes Coruňu přejede.

Absence La Coruni: Andone - útočník (ŽK), Guilherme - záložník, Mosquera - záložník, otazníky visí nad Kakutem - záložník, Morenem - útočník
Absence Barcelony: Mathieu - obránce, Vidal - obránce
I zranění hrají ve prospěch Barcelony když Coruni chybí 3 hráči ze základní sestavy.

Dneska čekám pohodovou výhru Barcelony, která bude chtít potvrdit stoupající formu a poradí si bez problémů s týmem na 17. místě.

Můj dnešní tip výhra Barcelony v HCP 0:1 v kurzu 1.7 Obrázek
pro ty, kteří rádi riskují, je zajímavý i kurz na výhru Barcelony v HCP 0:2 v kurzu 2.73 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 12. bře 2017 18:58:34

Re: La Coruňa - Barcelona

Tak Barca hodně nečekaně klopytla. Jako sazkar jsem nastvanej, ale jako Fanda RM mam trosku radost. Každopádně tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.161s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore