Chelsea - Manchester United

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 13. bře 2017 8:54:51

Chelsea - Manchester United

Obrázek Chelsea - Manchester United Obrázek

13.3.2017 ve 20:45

Zdravím,
včera tip trošku nečekaně nevyšel, ale často to bývá tak, že po velkém zápase a euforii bývá zkrat. Dneska ovšem je tu zápas, na který se dlouho těším. Čtvrtfinale FA Cupu mezi 2 velikány. A myslím, že týmy není nutné nějak moc představovat.
Chelsea kraluje letošnímu ročníku PL. Má náskok nad druhý Tottenham 10 bodů a nikdo snad už nepředpokládá, že v 11 zápasech by ztratili tolik bodů aby se připravili o titul. Velká výhoda Chelsea je i v tom, že nehrají na evropské scéně a mohou se soustředit pouze na domácí soutěž a FA Cup. I proto je dnes Chelsea velkým favoritem. Conte do Chelsea přivedl vítěznou mentalitu a Chelsea prohrála z 21 zápasů jeden. Na domácím hřišti Chelsea klopýtla na začátku sezony s Liverpoolem a od té doby doma body nerozdávají.
Manchester United se letos šplhá opět do LM pod taktovkou Joseho Mourinha. MU v letošní sezóně jen 3x prohrál. Což je stejně jako 1. Chelsea nebo 2. Tottenham. Ale bohužel remíz je skoro stejný počet jako výher. Ztrát se slabými týmy bylo hodně. Hlavní vinou jsou zahozené šance. United se překvapivě daří více sbírat body venku než před domácími fanoušky. To není zrovna obvyklé. United z 28 zápasů prohráli 1 a to s Hullem v poháru, kde si prohru mohli dovolit.

Absence Chelsea: -
Absence MU: Ibrahimovic - útok, Schweinsteiger - záloha, Pereira - brankář

Zde je na straně United obrovská ztráta. Jeho trest za loket v obličeji je velkým zklamáním. Zlatan je nejlepším střelcem MU a ukázalo se, že hlavně v důležitým zápasech rozhoduje právě on. Možná i proto je dnes kurz na CHelsea pod 2. Ovšem v FA cupu často porazí trpaslík obra (tím nemyslím, že MU je trpaslík) a proto i favorizovaná Chelsea může mít problémy.

Jsem dost překvapen kurzem na to, že oba týmy dají gól. Přece jen jsou to týmy, které mají sérii neprohry a určitě góly střílet umí.

Proto je můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 2.06 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 17:14:40

Re: Chelsea - Manchester United

Nevím no tohle by měla vyhrát Chelsea hraju Chelsea over 1,5g 2.05

Chelsea doma vyhrála krom 1 zápasu úplně všechny od začátku sezony, což je něco neuvěřitelnýho, pravidelně skoruje 2x a více doma, což se nepovedlo jen dvakrát při oné prohře s Liverpoolem 1:2 a při výhře 1:0 nad WBa, takže se vlastně jinak i prosadili ve všech zápasech, Hazard s Costou k dispozici, takže by nic bránit nemělo opět tuto hranici překonat. Navíc první vzájemný zápas hned 4:0! a hosté bez Ibry, no na utok ManU bych nesázel, remíza v Rostově na oraništi taky mohla ubrat nějaké síly. Je to sice pohár ale Chelsea je doma, v poháru už taky letos vyhrála pár zápasů a hráči šetří síly jsou odpočatí vzhledem k tomu, že nehrají žádné evropské poháry a tady nevidím šance MU moc růžově...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 13. bře 2017 17:23:41

Re: Chelsea - Manchester United

No právě, je to FA Cup a tam zase hráči budou vědět, že už jsou před nimi brány Wembley. Chelsea je doma hodně dobrá, ale 4x z posledních 6 zápasů doma gól dostala....navíc i třeba pokud Chelsea povede 2-3:0, tak věřím, že jednoho dostanou

Mě se prostě na Chelsea ten kurz nelíbí, kdyby MU byl z formy, tak OK. Ale pořád United neprohrávají a bojují až do konce. Navíc může přijít karta, přímák, penalta. Já osobně mám sázku na oba dají gól asi nejraději ze všech. Často do poločasu hotovo a nemusím se klepat do poslední minuty.

Každopádně ti přeji ať ti to výjde. Možna zariskuji i CHelsea win a 88.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 19:27:23

Re: Chelsea - Manchester United

Oba gol i over mám také nejraději, protože se rád i koukám na kvalitní fotbal, kde něco předvedou a ne že si budou kopat kolem kruhu na půlce :)
Nicméně bez Ibry mi to nepřijde dobrý hrát proti nejlepší obraně, ale tak uvidíme držím palce :)
No ještě počkám na sestavy a dohodím tam asi i Edena.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 13. bře 2017 19:50:08

Re: Chelsea - Manchester United

Kurz na oba gol dost padl. Ale pokud livesport nelže, tak jsou mimo i Rooney, Martial a Rashford :ymhug: to je snad blbej vtip aby vypadli všichni útočníci :D teď už se o to, že oba dají gól hodně bojím
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 20:09:00

Re: Chelsea - Manchester United

Rooney a Martial tam nejsou no, Rooneyho jsem četl už ráno na ef, Martial to není moc dobré, navíc 6 golový Mata jenom střídačka...

Takže vepředu hrot Rashford 3g+1a doplňovaný Mkhitaraynem 3g+1a a Youngem nic věčně zraněnej....

6g dohromady 3 hráči co se mají starat o utok dnes....
Ze zálohy je sice podpoří asi Pogba nějakými pokusy, ale ten si myslím, že bude taky dobře bráněn bo je to asi hlavní zbraň dnes jeho střelba z dálky .... no nevím nevím


Na druhé straně má stejná utočná řada 33 branek a každý z těch 3 hráčů je golovější.... Vlastně dnes jdou oba do zápasu s rozestavením 3-4-3
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 13. bře 2017 21:25:20

Re: Chelsea - Manchester United

Tak se stalo přesně to co nemělo. Úplně zbytečný vyloučeni a je po nadeji
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 21:39:18

Re: Chelsea - Manchester United

Tak ještě není konec, ale zatím byla hlavně díky Hazardovi nebezpečnější Chelsea. de Gea to tam dvakrát hodně podržel proti Edenovi a Cahillovi..

No červená by snad mohla rozhodnout o výhře Chelsea, manU po redce ještě stáhl Mkhitaryana, tak teď už fakt nevím kdo tam má střílet goly, Rashford tam asi těžko bude 90 minut běhat jak Bolt za každým balonem, Pogba má na zádech ve většině případů Kanteho a dál už mě nikdo nenapadá.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 13. bře 2017 22:05:24

Re: Chelsea - Manchester United

Jaaaaaj, ted Rashford zahodil tutovku. Myslím, ze takovou uz mit nebude
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 22:40:52

Re: Chelsea - Manchester United

Jej škoda, jsem měl taky radši hrát tu čistou jedničku jsem to zahrál s tím overem 2,5g Lazia které to nakonec dalo :( , byl tam kurz dohromady skoro 5 X(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.430s | 38 Queries | GZIP : Off Livescore