Juventus - Porto

<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek pon 13. bře 2017 19:25:56

Juventus - Porto

Úterý 20:45
Liga Mistrů
odveta


Juventus vs. Porto

Juventus první zápas venku vyhrál 2:0 a má pro odvetu skvělé východisko. Od prvního zápasu odehrál v v lize 4 zápasy a získal 10 bodů. Naposledy porazil doma AC Milán, výsledkem 2:1. Trenér Allegri má k dispozici prakticky kompletní kádr. Chbět mu bude pouze Sturaro (Z 15/0). Po drobných zraněních by se měli do hry vrátit Chiellini (O 19/2) a Barzagli (O 16/0). Výbornou formu má aktuálně útočník Dybala (21/8).

Porto, stejně jako jeho soupeř vede ligovou tabulku, byť o menší počet bodů. Od prohry s Juventusem odehrálo Porto 3 zápasy v domácí lize, získalo 9 bodů, se skóre 12:0. Naposledy porazilo venku Aroucu, výsledkem 0:4. Trenér Santo bude v tomto zápase postrádat vykartovaného hříšníka z posledního zápasu Tellese (0 23/1), S drobným zraněním laboruje i Corona (U 21/2).

Portu se v podobných fázích LM nedařilo v posledních letech postupovat. V soubojích s italskými celky má také poměrně negativní bilanci. V tomto zápase SK favorizují domácí Juventus. Výhra tohoto týmu v prvním zápase byla jistě daná tím, že domácí Porto hrálo velkou část zápasu v oslabení. Juventus je velmi silný tým, a zvlášť doma má (nejen v LM) velmi solidní bilanci.

Tip: 1 @ 1,75
Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 13. bře 2017 19:40:16

Re: Juventus - Porto

Ten kurz je teda hodně zajímavý čekal jsem tak 1.40....

Porto jsem viděl před redkou už tam byli horší a Juve mohlo vest klidně před tím. Viděl jsem i dvojzápas s AS kde jsem v prvním duelu po nějakých dvaceti minutách hry myslel, jestli za Porto nehraje B tým bo ten zápas kdyby probíhal v tom duchu dál a AS nedostal zbytečný redky, tak by skončil tak 4:0 v pohodě pro AS... Porto se mi vůbec nelíbí jedinný hráč kdo tam trochu zlobil individualitami a byl schopen podržet balony byl Brahimi...
Čekal jsem víc třeba od Soarese, který po přestupu z Guimaraese dal za Porto 9 branek v 6 zápasech a jede neskutečně, no proti Juventusu hrál s Andre Silvou od začátku a Porto nic nemělo prakticky před redkou a po redce už vůbec ne kdy hned stahli Andreho Silvu a Soares se sice hodně snažil ale nic to neznamenalo, protože deffenziva Juventusu je neskutečná, je pravd aže Porto hrálo jasnou většinu zápasu proti 10, ale ani před redkou nic enukázali a myslím si, že i v 10 se dá zahrát líp než to co doma ukázali, kdy prostě Buffon neměl co řešit.

Je pravda, že Juventus už hrát prakticky nemusí, když vyhrál v Portu, ale jsem si na 100% jistý, že doma před svými fanoušky hrát na 0:0 rozhodně nebudou v soutěži jako je liga mistrů, domácí soutěž vedou o 8 bodů o víkendu jedou na hřiště Sampdorie Janov, žádný velký souboj... no myslím, že tady hráči odevzdají maximum. A nedivil bych se výhře 3:0 apod.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek stř 15. bře 2017 10:25:31

Re: Juventus - Porto

1:0 - ok
Kurz byl od Fortuny v ramci nabidky Favorit dne, jinak se obecne kurzy pohybovali o neco nize.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 15. bře 2017 14:47:15

Re: Juventus - Porto

Já měl 1.74 u tipáče, vypisovali to celkem vysoko
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.115s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore