Leicester - Sevilla

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 14. bře 2017 11:10:41

Leicester - Sevilla

Leicester - Sevilla Obrázek

14.3.2017 ve 20:45

Zdravím,
včera opět rozhodla červená v můj neprospěch. Snad se ještě nestalo, že by mi někdy červená pomohla. To stejné platí o penaltách :))
Dnes se mi líbí zápas ligy mistrů a raději než na vítěze, si raději zahraji na počet gólů.
Leicester se po vyhazovu trenéra 2x prezentoval výhrou 3:1. Proti Hullu a Liverpoolu. Obě tyto vítězství se urodili doma. Odpoutali se od sestupových pozic a věřím, že PL udrží. Ovšem i přes nezdařilé výkony v domácí soutěži, v LM postoupili ze skupin do vyřazovacích soubojů a ani zde si v prvním zápase nevedli vůbec špatně. Po tom, co od nového roku téměř nevstřelili gól, tak hráli na hřišti Sevilly dobrý výkon. Sevilla je sice celý zápas přehrávala a nedala penaltu, ale vzhledem k tomu v jaké formě tam Leicester jel, tak to byl dobrý výkon.
Sevilla o víkendu remízovala hodně nečekaně doma s Leganes, které je na konci španělské ligy. Před tím remízovali s Alavesem. Zatím si pořád hlídají 3. příčku s náskokem 5 bodů, ale do konce je ještě hodně zápasů. Sevilla letos hraje v dobré formě a v jejich zápasech padá i dost gólů. Sevilla nejen že jich hodně dává, ale i hodně inkasuje. Z posledních 5 zápasů udrželi jen 1x čisté konto.

Absence Leicesteru: Mendy - obrana, otazníky visí nad Schmeichelem - brankář a Waguem obránce...zde je největší ztráta v bráně, ale jelikož hrajeme na goly, tak je to asi i dobře
Absence Sevilly: Carrico - obrana, Vietto - útok

Podle absencí by měli nastoupit síly téměř v plné palbě. Leicester si příští rok a troufnu si říct, že i po několik dalších let naposledy a určitě se s touto milionářskou soutěží nebude chtít jen tak rozoučit. Jelikož Sevilla ví, že výsledek 1:0 pro domácí je posouvá dál, tak bude chtít vyhrát. Proto dnes věřím, že 3 kousky uvidíme. Chtěl jsem původně 4, ale zůstanu raději při zemi.

Můj dnešní tip padne 3 a více gólů v kurzu 1.74 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 14. bře 2017 20:30:13

Re: Leicester - Sevilla

No dnes byla LM zde už sepsána v analýzách a na Championship jsem psát nechtěl, takže zkusím něco zítra, navíc ty zápasy až tak čitelné nejsou... hlavně Leicester si myslím, že může Sevillu dost potrápit a zkouším ho lehce v kurzu 3.80 na postup... Sevilla už mě několikrát přesvědčila o tom, že to prostě venku není ono a Leicester pod Shakespearem porazil jak Hull, tak hlavně Liverpool FC, který se kvalitou může se Sevillou určitě srovnávat a výsledky tedy pod tímto trenerem dvě výhry 3:1! což by dnes k postuu eventuelně i stačilo :)

Krom tohoto za menší vklad zkusím Vardyho s Dybalou na tiket kurz 7.80

dále double 6 a více rohů Leicester a to samé Juventus@3.70

další double Juventus 6 a více střel na bránu a Leicester 5 a více@3.15


poslední double Juventus 1 + Leicester dá gól v první půli@ 3.60

a solo ještě Porto 0-4 střely na bránu@1.65


Uvidíme no kdyby vyšly alespoň dva doubly byl bych spokojen :) případně s tím Portem :)
Postup Leicesteru a střelci jsou už spíše sázka do loterie.
Naposledy upravil Neuminho dne úte 14. bře 2017 22:40:33, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 14. bře 2017 21:43:36

Re: Leicester - Sevilla

Tak Juventus zatím roli favorita splňuje vede po půli je střelecky aktivnější, Porto se opět k ničemu nedostává je žalostný a to na konci poločasu podtrhl červenou Pereira, když zabránil míči jít do branky rukama.... následnou penaltu proměnil i můj dnešní tipovaný střelec Dybala :)
Jinak 3 rohy a 3 střely na bránu slibně rozjeto...

Na druhé straně Leicester vede po půli a momentální výsledek by mu stačil k postupu, no fotbal nic nic extra, moc šancí vidět nebylo, ale offenzivy se snaží to ne že ne, nicméně něco jako Monako - City to opravdu není :) No uvidíme ve druhe půli bohužel jen 1 roh a 2 střely na bránu , z tohoto pohledu pro mě nutné, aby byl Leicester ještě aktivnější a pokud bude držet výsledek jako tento mohl by hrozit z brejků a pokud Sevilla srovná bude se zase on muset tlačit hodně dopředu.... no druhý poločas bude určitě hodně zajímavý a třeba se nakonec dočkáme i prodloužení.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 14. bře 2017 22:28:37

Re: Leicester - Sevilla

Tak ten postup ti na 99% vyjde. Nasri to Seville úplně posral a klasicky jak uz jsem zvyklý, tak penalta neproměněna. V tomto směru jsem fakt prokletej. Potřebuji 1 gol. Je penalta a ja uz vím, ze ji neda
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 14. bře 2017 22:38:10

Re: Leicester - Sevilla

A pak Vardy zahodí tutovku. Je to proste neuvěřitelný. Me snad uteklo uz 7 analýz kvůli penaltě a redce. To je neuvěřitelný. Ještě o té penaltě píšu na začátku analýzy a ono se to stane X( X( X(
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 14. bře 2017 22:49:36

Re: Leicester - Sevilla

No já jsem naštěstí s tipy v + jeden double mi vyšel Juve + Leicester gol v první půli
krom toho solo na Porto což už samo znamenalo zisk a radost nakonec udělal i ten postup Leicesteru..

Jinak já už si říkal nekde kolem tý 59. minuty kdy dostal Vitolo tu žk za protesty, že buď on nebo Nasri nedohrají, emočně nezvládali nebo že někdo vzadu přestřelí Vardyho, který opravdu ve sprintu i na konci zápasu neskutečný... Leicesteru jsem to přál, když už nevyjdou evropské poháry na 90% příští rok, jedině že by LM vyhráli, ale to si nemyslím....
No mohl jsem být ještě veselejší kdyby Vardy nezahodil jeho asi 3 velké šance hlavou, ve vápně z podobné situace jako Albrighton skoroval a při nájezdu kdy přestřelil hodně, na druhou stranu ale mužu být rád za tu výhru Juve, Porto nějaké střely těsně vedle mělo, ale jinak celé dvojutkání mimo, Juve už to dnes hlídalo ale pojistku nepřidalo, tak jsem byl trochu na nervy :D

Škoda overu mohlo to vyjít - penalta, 3 šance Vardyho...
Co se týče tipů na rohy a střely na bránu na double tiketech, tak z těch 4 tipů snad nevyšel ani jeden a je asi lepší v těchhle takticky svázaných duelech hrát undery na poměrně vysoko nastavené hranice, hlavně to Porto jsem i zkoumal a proti Juve snad jen jednou letos někdo vystřelil 5 a vícekrát na bránu, deffenziva tam funguje.

No zatím nejslabší osmifinálový den na branky a zřejmě i na koukačku snad to zítra zas bude padat.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 14 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.142s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore