Las Palmas - Villareal

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 17. bře 2017 17:54:09

Las Palmas - Villareal

Las Palmas - Villareal

17.3.2017 v 20:45

Zdravím,
opět tu máme předehrávku španělské ligy a já dnes věřím, že budou padat góly na obou stranách.
Las Palmas se nachází na 12. místě se skóre 43:45. Je to tým, který góly rozdává, ale hodně jich i dostává. Las Palmas před třemy koly dokázalo obrat o body Real Madrid když na jeho hřišti vedli 1:3 a nakonec brali i tak bod za remízu 3:3. Poté hráli doma s Osasunou, která je poslední a vyhráli 5:2. Poté zavítali do Espanyolu a prohráli 4:3. Za poslední 3 kola skóre 11:9. Věřím, že svou střeleckou formu doma potvrdí a minimálně jeden kousek přidají i dnes.
Villareal se nachází na 5. místě se skóre 39:19. na AM mu schází 4 body. Má stejně jako San Sebastian a drží si příčku zajištující EL. VIllareal je venku velice dobrý tým. Naposledy prohrál venku v rámci La ligy v listopadu. Od té doby 5V a 3R. Ovšem bojím se, že jednou ta prohra přijít musí a klidně by to mohlo být dnes. Ale na druhou stranu z 10 zápasů dokázali skórovat 8x a věřím, že i dnes se dočkáme.

Absence LP: Castellano - záloha, Macedo - obránce, Montoro - záloh, otazník visí nad Jesem - záloha
Absence Villarealu: Asenjo - brankář, Angel - obránce, Soldado - útočník, otazníky visí nad Adrianem útočník a Cheryshevem - záložník

Věřím, že dnes se dočkáme gólů na obou stranách. Myslím, že to bude vyrovnané a tipovat výsledek se mi moc nechce. Proto volím sázku na góly, kde je mi jedno kdo vyhraje.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.53 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 17. bře 2017 23:18:48

Re: Las Palmas - Villareal

Klasika. Ještě se nestalo, aby byla červená v můj prospěch. I přesto měl Villareal šance, které ale nevyužil. Proto tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.384s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore