Oxford United - Bolton Wanderers

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 21. bře 2017 18:13:26

Oxford United - Bolton Wanderers

21.03.2017 ve 20:45h
Fotbal
Anglie, League One - 26.kolo



OXFORD UNITED Obrázek X Obrázek BOLTON WANDERERS





- Tak dnes se nám i kvůli brzké repre pauze žádné zázračné fotbalové duely nekonají, ale vsadit si myslím rozhodně je co, pro analýzu jsem si vybral utkání z třetí anglické nejvyšší soutěže kde nováček z Oxfordu hostí Bolton...

- Začněme od nováčka Oxford po loňském 2. místě v Ligue Two postoupil o patro výše a zatím si nevede vůbec zle 9. příčka, první polovina tabulky což je i sezonní maximum a myslím si, že může být i líp. Oproti loňsku se změnilo hodně v sestavě hlavně díky slušnému posílení, přišlo dost hráčů i z B týmů či juniorek klubů BPL a ti bývají pro tyto kluby často velkými posilami... No ale zpět ke stats 9. místo bilance 16-7-14 a skore 49:42, za posledních 5 zápasů 7:9 skore, takže se dá říci určitě jedno z těch golovějších období. poslední 4 zápasy
18.03.17 LO Oxford Utd Scunthorpe 2 : 1
14.03.17 LO Oldham Oxford Utd 2 : 1
11.03.17 LO Peterborough Oxford Utd 1 : 2
07.03.17 LO Oxford Utd Sheffield Utd 2 : 3
Ve všech zápasech over 2,5 , navíc potkali hned 2x tým top 5, kam patří i dnešní soupeř viz prohra doma s Sheffieldem (1.) a domácí výhra se Scunthorpe (5.). Před tím ne tak dávno hráli doma i se 4. Bradfordem a výhra 2:1... Nevidím jedinný důvod proč by dnes měl Oxford nějak zásadně měnit taktiku a hrát jinak než s těmito dalšími týmy elity League One 2 z těch zápasů vyhráli a momentální forma je vzhledem k celé sezoně slušná

Na druhe straně Bolton 2. příčka kolem které se pohybuje tak nějak celý rok až na mírný výpadek v Září. tenhle tým kráčí za postupem zpátky do Championship odkud loni spadl... Tenhle tým si jistě fotbaloví fanoušci co už anglický fotbal sledují delší dobu pamatují z působení v BPL, kde zářili hhráči jako Jaskelainen, Okocha, Nolan či třeba momentální stoper Chelsea Cahill... No momentálně to vypadá už opravdu jinak, žádné velké hvězdy si olton jako třetiligový tým dovolit nemůže nicméně zase je třeba uznat, že na třetí nejvyšší soutěž mají opravdu nadprůměrný kádr a to i po lednovém odchodu mladého útočníka Zacha Clougha ( Nottingham Forrest Chamionship ), nicméně přišla i jedna velká náhrada Le Fondre, který se dostává do výborne formy, když vstřelil za posledních 3 zápasy 4 branky a celkově Bolton v posledních zápasech pecka!
18.03.17 LO Bolton Northampton 2 : 1
14.03.17 LO Gillingham Bolton 0 : 4
11.03.17 LO Fleetwood Bolton 2 : 4
04.03.17 LO Bolton Wimbledon 1 : 1
Remíza s Wimbledonem teda žádná sláva nebyla, nicméně dále vyhráli 2:4 u třetího Fleetwoodu, 0:4 u podpůrměrneho Gillinghamu a zvládli i poslední domácí zápas se 14 Northamptonem 2:1...


No já si od dnešního zápasu slibuji celkem hodně, oba týmy v poslední době ukázaly, že dávat branky jim není cizí a to i proti hodně silným soupeřům, což je i dnešní případ... na jedne straně 4x over v posledních 4 zápasech na druhé 3x super bilance! Vzájemný zápas skončil sice jen 2:0, ale co jsem sledoval highlighty mohlo to být mnohem golovější, navíc situace v té době byla uplně jiná na obou stranách v té době byl po 10 kolech Oxford 16 a dost z formy, na druhe straně byl 7. Bolton, který během 3 zápasů před tímto první vzájemným duelem nebyl schopen vstřelit jedinou branku a toto byl 4. do řady... Oba týmy byly dost mimo bez střelecké formy, nicméně ted je situace odlišná a pokud v tom prvním zápase padly 2 branky, dnes jich může padnout uplně v klidu 2x tolik... Oba týmy nyní ukazují to nejlepší co umí a ač je Bolton v pozici 2. týmu tabulky, tak si nemyslím, že by to mělo znamenat nějakou velkou roli favorita.. koneecků Oxford v posledních době porazil dva týmy elitní 5 a s Lídrem ze Sheffieldu prohrál pouze 2:3 a Bolton rozhodně není venku neomylný :) Ještě zmíním absence no u domácích bude chybět středopolař Ledson 21/1g, který nehrál ani o víkendu se Scuntrhope i tam ale Oxford vyhrál a myslím si, že i přes tuto absenci mladeho nadejneho záložníka juniorky Anglie muže Oxford sveho soupeře klidně i porazit, další absence CB Martin CF Thomas, ani jeden toho moc letos neodehrál a na hru týmu nemají momentálně vliv, na druhe straně větší absence akorát v podobě Wilsona RB 18/1, ale tenhle hráč už chybí delší dobu, kromě tohoto borce už opět jen nepříliš vytížení hráči v teto sezoně Buxton 9/0 a Davies 5/0. No nic těším se na branky





HLAVNÍ TIP: Padne 3 a více branek@ 1.96 u Obrázek
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 21. bře 2017 20:38:03

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

nechám se inspirovat, tak uvidíme :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 21. bře 2017 21:33:44

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

ve 42. minutě snižuje domácí Hemmings na prozatimních 1:2 a já se mohu radovat :) :-bd

Konečně :) Dobře si udělal Owen :)
Doufám, že už taky něco chystáš :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 21. bře 2017 21:51:44

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

dobrej tip :) to bych nebyl já, abych to nechal samotné :(( :(( takže ještě čekám na Port Vale aby dalo gol, tak snad se dočkám

už jsem si vyhlédl nějaké zápasy nároďáků ;)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 21. bře 2017 21:58:41

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

Budeš psát něco zítra ? Já vyberu podle toho co bude sepsáno už zde na ty přípravy

Jinak Coventry jsem chvíli přemýšlel dát under 2,5 ale nedal, no udělal jsem zřejmě dobře
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 21. bře 2017 22:08:10

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

zítra se mi líbí Německo x Anglie, klasická 88 si myslím....Němci od MS nedostali ještě gól a někdy ho dostat musí :D a zrovna Anglie po MS taky nemá špatnou formu...je to přátelák a trenéři by mohli zkoušet a nedávat tam ty hráče co budou o pár dnů později hrát kvalifikaci

ještě si ale nejsem jistej na 100% mrknu se na to zítra :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 22. bře 2017 18:16:11

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

Jo jinak gratulace k win sázce, teda jestli jsi měl už jen to Port Vale :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 22. bře 2017 22:49:31

Re: Oxford United - Bolton Wanderers

jojo vyšlo :) měl jsem od tebe ty 3+ a u ostatních 2 zápasů jsem měl 88
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.548s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore