Uruguay - Brazílie

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 23. bře 2017 20:30:41

Uruguay - Brazílie

Obrázek Uruguay - Brazilie Obrázek

24.3.2017 v 0:00

Zdravím,
dneska v noci se hraje kvalifikace na MS v Jižní Americe. Dnes se utkají dva giganti, kteří okupují 1. a 2. místo v tabulce.
Uruguay se nachází na 2. místě ve skupině se skóre 24:11. V posledním zápase nestačili na Chile a prohráli a ztrácí na Brazilii 4 body. Pokud se chtějí dotáhnout na první místo, tak dnes musí vyhrát a určitě se budou hnát dopředu. V útoku s takovými jmény jako je Suarez a Cavani nebude problém tam nějaký ten kousek dostat. Navíc Uruguay doma neztratila ani bod a pyšní se skórem 16:1. To je opravdu ze 6 zápasů neuvěřitelná bilance. Pouze Ekvádor v posledním zápase dokázal vstřelit Uruguai gol.
Brazilie je v letošní kvalifikaci opět velký suverén. 7 výher v řadě to vyprášili tým jako je Argentina 3:0. Nabitá sestava pod vedením Neymara je v čele s náskokem 4 bodů. Dokázalu vstřelit již 28 gólů a dostali jich jen 9. Venku poslední 3 zápasy vyhráli a celkově mají venku 3V 2R 1P. Takže věřím, že budou také velice silní.

Zde jsou favorité Brazilci, ale vzhledem k formě Uruguae doma se toho obávám. Proto se mi líbí sázka na góly a věřím, že už by v poločase mohlo být hotovo.

Opět můj oblíbený tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.68 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 23. bře 2017 20:31:27

Re: Uruguay - Brazílie

já osobně hraji tento zápas společně s 88 u Argentiny s Chile, kde je kurz 1.95
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 24. bře 2017 0:22:24

Re: Uruguay - Brazílie

19. minuta a je splněno.....tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 24. bře 2017 15:26:58

Re: Uruguay - Brazílie

Já přemýšlel dát oba gol či over a Ekvádor dá gol , no nakonec jsem vybral oba, Ekvador dá gol kde bylo pěkných 1.36 a totálně jsem to zabil bo jsem tam na poslední chvíli kvůli vyšší výhře dal Kolumbie nad 1,5g v kurzu 1.10 a přitom jsem to i celkem čekal, že mě můžou vypéct, když formu neměli... zkrátka a dobře kvalita kádrů prostě nerozhoduje a je potřeba rozhodně koukat i na výsledky at už je to proti silným či slabým.

Tady jsem dost přemýšlel i nad neprohrou hostí, jelikož Brazílie už dostává dost málo branek teď jsem koukal x zápasů bez golu, domácí bez Suareze, který pykal za žk s Chile, ale co jsem na netu koukal spusta stránek měla i Suareze v předpokládaných sestavách, no v každém případě mě teda hattrick Paulinha dost překvapil.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 24. bře 2017 18:35:56

Re: Uruguay - Brazílie

Ja to taky zjistil až večer s tím Suarezem, nikde jinde jsem o tom nečetl a třeba Tipsport měl myslím dokonce Suareze vypsaneho ve strelcich. Nakonec gol dali celkem rychle.

Ja o poločase na livku dal na Brazilce tak aspon to. Protože jsem potřeboval i Chile gol na svým tiketu s touto analýzou.

U te Kolumbie jsi měl ale hodně smůlu, protože ti měli šanci na 3 zápasy. Jsem se na to díval. Smad 3 brevna a tolik zavaru před branou ze Bolívie ani nevěděla jak to ubránila.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.195s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore