Irsko - Wales

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 24. bře 2017 15:21:51

Irsko - Wales

Obrázek Irsko - Wales

24.3.2017 v 20:45

Zdravím všechny milovníky hazardu,
původně jsem dnes nic psát nechtěl. Říkal jsem si nic moc kurzy dneska, ale přece jen mi jeden padl hodně do oka a myslím, že za dvojkový kurz by byla škoda ho nezkusit. Jedná se o zápas mezi Irskem a Walesem.
Irsko se nachází ve skupině na 1. místě s 10 body a skóre 7:3. Doma přitom dnes odehrají teprve svůj druhý zápas. 3 již hráli venku a dokázali z nich urvat 7 bodů. Doma hráli Iři pouze s Gruzii a vyhráli velice hubenou výhrou 1:0. Irové se prezentují fotbalem se zajištěné defenzivy. Ovšem dostali 2 kousky od Srbů a jeden od Moldavců. Dnes to bude úplně jiný soupeř.
Wales je semifinalistou eura. V momentálním průběhu skupiny jsou Welšané trochu za očekáváním, jelikož se nachází na 3. místě se 6 body a skórem 8:4 za 1 výhru a 3 remízy. Nutno dodat, že poslední zápas nehrál Bale a žádný zápas ještě neodehrál Ramsey. Tomu to sice za Arsenal tolik nejde, ale na euru byl v barvách národního týmu mozkem zálohy. Dnes by měli oba hráči nastoupit a věřím, že budou určitě útočit na výhru a minimálně jeden kousek nám tam dají.

Kvalifikace je téměř ve své polovině a je zde hodně pravděpodobná i remíza, která by ani pro jeden tým neznamenala katastrofu. Proto klidně by utkání by mohlo skončit 1:1.

Můj dnešní tip oba týmy dají gól v kurzu 2.04 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 24. bře 2017 23:39:06

Re: Irsko - Wales

Jo tak remíza to byla. Ale tak jak jsem nechtel. Tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.161s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore