Portugalsko - Maďarsko

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 25. bře 2017 12:28:09

Portugalsko - Maďarsko

Obrázek Portugalsko - Maďarsko Obrázek

25.3.2017 ve 20:45

Zdravím,
dnes je tam opět hodně zápasů. Vesměs by to měly být už od pohledu jasná utkání. Ale dávat kurzy na favority okolo 1.2 se mi moc nechce. Takže jdu opět do rizika a opět do gólů. je to sice sázka která mi vychází tak z 60% možná a dnes to bude risk. Ale po zhodnocení dnešní nabídky jsem ochoten ho příjmout, protože mu dost věřím.
Portugalsko je úřadujícím mistrem Evropy. Je to první tým, který "vyhrál" pouze jeden zápas a stal se Mistrem Evropy. V kvalifikaci hned po euru ovšem klopýtli proti Švýcarům 0:2. Poté měli dost snadné soupeře. Vyprášili Andorru 6:0, Faerské ostrovy 6:0 a Lotyšsko 4:1. Ovšem dnes budou mít proti sobě opět kvalitnějšího soupeře. Ronaldo už má 32 let a já jakou fanoušek RM si všímám, že pokles formy je vidět. Má velice kolísavé výkony. Bohužel začínají převládat ty méně výrazné výkony.
Maďaři byli na euru určitě obrovským překvapením. Ve skupině kde jim každý tipoval 3.-4. místo dokázali po 1V a 2R skupinu ovládnout. S Portugalskem 3x vedli a pokaždé je Portugalci dotáhli. V letošní kvalifikaci na MS Maďaři remízovali hodně nečekaně s Faerskými ostrovy. Poté v přestřelce podlehli Švýcarům 2:3. Další 2 zápasy už ale vyhráli a to 2:0 nad Lotyši a 4:0 nad Andorou. Maďarsko je na 3. místě a ztrácí na Portugalce 2 body.

Je pro mě tento kurz hodně velkým překvapením, protože Maďaři hrají velice útočně a góly střílet umí. Oproti tomu Portugalci udrželi čistá konta víceméně proti týmům, který se na hlavní šampionát nemá šanci probojovat. Kurz bych viděl někde kolem 2. Ale tento kurz je pro mě nepochopitelně vysoký a vidím v tom velkou value.

Proto nemohu jinak než oba týmy vstřelí gól v kurzu 2.63 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 25. bře 2017 18:19:41

Re: Portugalsko - Maďarsko

Já mám zatím od 18 Faery solo nad 1,5g uloženo chvíli po startu za 1.93

a druhý bet ted podán asi po 14 minutách bo jsem to nějak zaspal Švédsko nad 1,5 a Švýcarsko over 2.0g@2.83


Na večer asi dám Nizozemsko nad 1,5 s něčím za víc :) Belgii bez Hazarda bych se asi vyhnul možná bude pěknej ojeb uvidíme. Bez nejlepšího hráče a kapitána proti jedněm z nejlepších stoperů na světě Sokratis - Manolas... lehký to mít Lukaku nebude. Na druhou stranu má slušnou formu i Dries, možná ho zahraju.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek sob 25. bře 2017 19:40:53

Re: Portugalsko - Maďarsko

To jsou úplný góloví žně (nepočítám Bosnu a ku podivu Švédsko 4:0 :-o ) ... ty vole bych blil :-l :-l :-l ,
jediný co mě zachránilo je Irská liga.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 27. bře 2017 10:29:15

Re: Portugalsko - Maďarsko

mě jako už klasicky nevyšlo nic...posraná kvalifikace fakt, vždycky nějaká chyba na tiketu
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 27. bře 2017 12:14:43

Re: Portugalsko - Maďarsko

Neříkej jsem dal zbytek peněz na sázky na Nizozemce... :D

Celkem dobré no... aspoň vyhodili toho šulina trenéra Blinda.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore