Manchester United - Everton

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 04. dub 2017 16:02:19

Manchester United - Everton

Obrázek Manchester United - Everton Obrázek

4.4.2017 ve 21:00

Zdravím,
tak včera to došlo a konečně jsou tu klubové soutěže a věřím, že dnes se opět bude zelenat. Dnes jsem si vybral zápas MU proti Evertonu.
MU hraje letos o poznání lépe než v posledních ročnících po odchodu legendárního SAFa. Ale i tak je na takový tým jako je MU těch remíz až až. MU se nachází na 5. místě se skóre 42:23 za 14V 11R 3P. Na CIty, které okupují pozici LM ztrácí 5 bodů a mají zápas k dobru. Liga se přiblížila na posledních 10 kol a nyní se bude lámat chleba a každý bod bude velice důležitý. Z posledních 5 zápasů MU 3 vyhrál a 2 remízoval. Je kupodivu, že MU hlavně sbírá body venku. Na Old Trafford posbíral pouhých 26 bodů z 15 zápasů a patří mu v této statistice 10. místo. Jako posilu se dá považovat odpykání trestu Zlatana, který bude odpočatý a nastoupí v základní sestavě. MU si určitě půjdou pro vítězství.
Everton se nachází na 7. místě se skóre 52:33 za 14V 8R 8P. Ztrácí na MU pouhé 3 bodíky. Everton sbírá body hlavně doma, kde padl pouze jedinkrát. Ovšem ani venku to není nic špatného. Z posledních 5 zápasů venku vyhráli 1:0 nad Crystal Palace, remízovali se Stoke 1:1, remízovali s Middlesbrough 0:0, prohráli s Tottenhamem 3:2 a s Liverpoolem 3:1. Góly venku ale střílet umí a i dostávat. Mají skóre 18:23.

absence MU: Jones, Smalling - obrana, Mata - záloha....hráči základní sestavy
absence Evertonu: Bolasie - záloha, Coleman - obránce, Mori - obránce, oba obránci ze základní sestavy.....otazníky visí nad McCarthym a Schneiderlinem oba záložníci

Vzhledem k vyrovnanosti mužstev a tomu, že MU není doma tak suveréní se mi nechce hrát kurz na MU kolem 1.5 i když by měl vyjít. I vzhledem k absenci obránců na obou stranách volím raději sázku na góly.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.87 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 04. dub 2017 21:56:23

Re: Manchester United - Everton

Tak to bylo těsný ale zasloužený, protože už před tím si myslím měl gol z udajneho ofsajdu Ibry platit.
Já dnes věřil jen Leicesteru a v druhé Anglii Reading Wolves :)

Ale nepsal jsem kurz na Leicester byl moc nízko.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 04. dub 2017 22:15:59

Re: Manchester United - Everton

no jako nervy až do konce :D asi poprvé co byla penalta v můj prospěch proměněná, tip OK 1:1 -8) bylo na čase.....já hrál kromě tohoto i ten Leicester a jak už to bývá Schalke 88 :| takže klasika

aspoň že tobě se zadařilo :ymapplause:
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.143s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore