Villareal - Ath. Bilbao

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 07. dub 2017 13:03:40

Villareal - Ath. Bilbao

Obrázek Villareal - Bilbao Obrázek

7.4.2017 ve 20:45

Zdravím,
minule mi došla ta 88 opravdu až v poslední minutě. No konečně jsem měl taky štěstí na penaltu a přála mi. Dnes se mi opět líbí zápas ve španělské lize mezi týmy, které se perou o pohárové příčky a jsou v tabulce hned vedle sebe.
Villareal se nachází na 5. místě se skóre 42:23. Má 51 bodů a na LM to už asi letos nebude, nicméně se ještě musí strachovat o EL, protože je to od 5 do 8 místa velice vyrovnané. Doma ale není Villareal nějak extra suverénní. 8V 3R 4P a skóre 27:15. Posledních 5 zápasů doma bylo následujících. Výhra 2:0 nad Granadou, 1:1 s Malagou, prohra 2:3 s RM, výhra 2:0 s Espanyolem, prohra 2:3 s Eibarem. Villareal má hodně nevyrovnané výkony doma a i když góly střílet umí, tak dokáže i góly dostat. Například ztratit vedení 2:0 nad RM a nakonec prohrát 2:3 bylo hodně nečekané.
Dnešním soupeřem je Bilbao. Tým který je na 6. pozici se skóre 39:33. Má 50 bodů a určitě nebudou dnes chtít prohrát, jelikož by se jim Villareal vzdálil. Jak už jsem říkal, je to hodně našlapané. San Sebastian na 7. místě má lehký los a proto v případě dnešní prohry může Bilbao padat dolů. Toho si jsou hráči určitě vědomi. Bilbao venku není žádný zázrak. Na to je potřeba upozornit. 4V 2R 8P a skóre 11:18. Doma jsou na 3. místě v tabulce a proto jsou tak nahoře v tabulce i přesto, že se venku nedaří. Posledních 5 zápasů venku: prohry 3:0 s Barcou, 2:0 s Valencii, 1:0 se Sevillou, výhry 0:2 nad San Sebastianem, 1:2 nad Osasunou. Nutno dodat, že prohry byly proto těžkým soupeřům.
Ovšem co mě přimělo dát dnes sázku na góly je to, že Bilbao na stadionu Villarealu umí vstřelit gól. Z posledních 5 měření sil vstřelili 4x gól venku.

Absence Villarealu: Asenjo - brankář, Dos Santos a Cheryshev - záložníci....tito záložníci bývají často v ZS, což by mohlo sázce pomoct....otazník visí nad Rukavinou, ale to je hráč ze střídačky
Absence Bilbaa: otazník visí nad útočníkem Sabinem

Když to shrnu, tak Bilbao bude v plné síle a věřím, že gól vstřelí. U Villarealu věřím, že jsou schopni dnes vyhrát, ale myslím, že s čistým kontem to nebude. Jelikož je to souboj 5. s 6., tak se mi nechce dávat na některého z týmu a raději volím góly.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.78 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 07. dub 2017 21:06:16

Re: Villareal - Ath. Bilbao

už ve 20. minutě byl klid :) tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. dub 2017 21:45:48

Re: Villareal - Ath. Bilbao

Pěkný hrál jsem Bilbao na gol a u toho Bremy to same :)

Trošku mi akorát zkazila radost remíza Al Ahli v SA no a ta Plzen za 5 dvanáct :-q tohle jestli vyhraje ligu tak to fakt musí stát za vyliž prdel ta soutěž.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 08. dub 2017 11:19:14

Re: Villareal - Ath. Bilbao

no jako naše liga stojí za vyliž prdel....kdyt nedávno snad v jednom kole 4 zápasy 0:0.....Brno hrálo 4x po sobě 0:0
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 08. dub 2017 11:35:08

Re: Villareal - Ath. Bilbao

Hrajou pro fanoušky deffenzivniho stylu :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.447s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore