Crystal Palace - Arsenal

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 10. dub 2017 13:10:36

Crystal Palace - Arsenal

Crystal Palace - Arsenal Obrázek

10.4.2017 ve 21:00

Zdravím,
dnes jsem si vybral dohrávku 1. anglické ligy. A to utkání CP proti Arsenalu. Věřím, že hosté nastoupí na vítěžnou vlnu a dnes zápas zvládnou.
Crystal Palace se nachází na 16. místě se skóre 39:50. V posledních týdnech ovšem zažívali vzestup formy a odpoutání od sestupových pozic. V předminulém kole dokonce dokázali porazit Chelsea doma k úžasu všech 2:1. Nad Swansea na sestupu mají náskok 3 body a 2 zápasy k dobru. Domácí prostředí také CP nějak extra nepomáhá. 4V 1R 9P a skóre 15:20. Posledních 5 zápasů CP doma: prohry 1:2 se Swansea, 0:1 s Evertonem, 0:4 se Sunderlnadem, poté následovaly výhry s Middlesbrough 1:0 a s Watfordem také 1:0. CP má průměr 1 branku v domácím utkání. V posledních 5 zápasech můžeme vidět, že ani to se jim nepodařilo dodržet.
Arsenalu se od konce ledna opět rozplynul sen o titulu v PL, hned následovalo vyřažení z LM. Taková klasika v podání gunners. Ovšem krize pokračovala a Arsenal dokonce opustil top 4. Momentálně se nachází na 6. místě se skóre 61:36. Kolem Arsenalu stále kolují spekulace ohledně Wengera, Sancheze a Özila. To určitě kabině také nepřidá. Ovšem z Londýna přicházejí i zprávy, že všichni zůstavají. Tak čert aby se v tom vyznal. Každopádně věřím, že Arsenal pro záchranu LM udělá vše a ještě pořád to má ve svých rukou. Proto zápasy s týmy jako je CP jsou povinností vyhrát. Mají o 2 zápasy méně než 4. CIty a pokud by oba vyhráli, tak se dotáhnou na City na bod. Arsenal venku byl v dobré formě, bohužel pro ně poslední 3 zápasy jim hrubě nevyšly. Posledních 5 zápasů venku: 3:3 Bournemouth, 0:4 vyhra nad Swansea a poté následovaly 3 prohry 1:3 s Chelsea, 1:3 s Liverpoolem a 1:3 s WBA.

Absence CP: Cabaye - záložník, Dann, - obránce, Mandanda - brankář, van AAnholt - obránce, Wickham - útočník, Tomkins - obránce....zde vidím obrovskou ztrátu v mozku zálohy Cabayem a pilířem obrany Tomkinsem, který měl velký podíl na posledních vítězných zápasech.....otazníky visý nad McArthurem - záložník a Remim - útočník
Absence Arsenalu: Ospina, Čech - brankáři, Koscielny - obránce, Cazorla - záložník- Perez - útočník....zde bude asi chybět Koscielny, ale doufám, že ne zase tak citelně

Arsenal se musí poprát o top 4 a proto věřím, že mají dnes dobrého soupeře na to navázat na vítězství proti WHU.

Můj dnešní tipvýhra hostů v kurzu 1.75 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 10. dub 2017 21:39:34

Re: Crystal Palace - Arsenal

Tak tohle byl těžkej pruser. Arsenal jde na black list a uz na ne nikdy nechci vsadit
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 10. dub 2017 22:19:55

Re: Crystal Palace - Arsenal

Já vím že po bitvě je každej generál, ale to se dalo čekat a navíc výhra v předminulém kole na Stanford Bridge 1:2
je docela slušnej výsledek, je pravda že ani jeden zápas jsem neviděl, ale minimálně neprohra domácích by byla jistější.
Nicméně držím palce do dalších zápasů.... :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 7:21:03

Re: Crystal Palace - Arsenal

V posledních týdnech měli formtu, ale pořád jsem si říkal, že je to tým ze dna tabulky a krom posledních týdnů, tak celou sezónu byli doma tragičtí. Pokud Arsenal se půl sezony rval o titul a teď chtěl LM, tak byla povinnost vyhrát. No asi už je čas na změnu v trenérovi.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 11. dub 2017 11:51:57

Re: Crystal Palace - Arsenal

Tak s tím trenérem by to už jako chtělo, Arsene Wenger už tomu týmu nemá asi co nabídnout, všechna čest a respekt ale
je čas dát šanci někomu jinému.... :ympray:
Budeš psát něco na Ligu Mistrů ? :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 16:18:31

Re: Crystal Palace - Arsenal

Hodně jsem uvažoval jestli psát nebo ne, ale dneska jsou podle mě zápasy, kde je možný úplně vše.....u obou zápasů by mě nepřekvapila výhra domácích, remíza ani výhra hostů :D psal bych analýzu na Barca Juve oba dají, ale zase bych se nedivil výsledku 0:0....a u Dortmundu by mohla být přestřelka :) ale napíšu na tu Barcu s Juve, jelikož to sám jedu dneska solo za vyšší vklad :) máš nějakej tip na dnešek?
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 11. dub 2017 17:05:23

Re: Crystal Palace - Arsenal

S tím že ty zápasy můžou dopadnout prakticky jakkoliv, tak s tím souhlasím a Juventus s Barcou tam moc gólů asi nepadne
viděl bych to na remízu 1:1 a Dortmund s Monacem no po víkendu s Bayernem bych zkusil neprohru Monaca, mám radši sázky
na góly a tady jich může padnout hodně, ale rozdíl v kurzu je značnej, na over 3.5 gólu je kurz 1.93 a na neprohru Monaca 2.69
u Fortuny.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 17:15:59

Re: Crystal Palace - Arsenal

když se dívám na výsledky Monaka a formu Dortmundu, tak mi příjde Monako neskutečně podceněný.....asi ještě dám neprohru Monaka, protože ten kurz je neskutečnej :-o :-o
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 11. dub 2017 19:08:13

Re: Crystal Palace - Arsenal

Taky nevim proč je Monaco podle kurzů tak odepisovaný a Dortmund tak favorizovanej, :-\
viděl bych ty šance a teda i kurzy vyrovnanější, ani bych se nedivil kdyby Monaco vyhrálo :D ,
no uvidíme večer ...... %%- %%- %%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 19:13:49

Re: Crystal Palace - Arsenal

no aby se vůbec hrálo, teď si čtu, že tam snad někde mělo dojít k výbuchu. Bartra je zraněn nebo co a že 40 minut před začátkem jsou tribuny prázdné :-o :-o
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 11. dub 2017 19:33:29

Re: Crystal Palace - Arsenal

Hmmmm tak se nehraje, ty vole to je v prdeli ..... X( :ymdevil: X(
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. dub 2017 21:44:38

Re: Crystal Palace - Arsenal

Tady jsem dlouho přemýšlel že dám čistou jedna, ale nakonec jsem se podělal a dal jsem do akovky jen CP dají gol... Bohužel tenhle tip byl dost mimo... však Arsenal hraje celou sezonu totální tragedii a CP když obrali Chelsea, která jinak doma neztrácí a je tak o dva levely nad ARsenalem, tak se to prostě čekat dalo, já už tuhle sezonu sázím automaticky proti nim, dokud neodejde Wenger tak se zřejmě výsledky nezlepší ale chce to i velkou obměnu kádru, hráči jako Walcott, Elneny, Coquelin, Monreal, Ramsey, OXlade, Wellbeck, Ospina, Mertesacker, Gibbs jsou hráči tak max někam k průměru podprůměru bPL řada z nich už je v Arsenalu dlouho a prostě jsou to hráči co se třeba ukáží jednu část sezony 5 zápasů udrží formu a pak jsou bud out kvuli zranění nebo poserou i to co nejde.... Je to žalostný nedá sena to koukat... směrem dopředu se tam snaží hlavně Alexis, který ale až moc soluje a enbo ssi to zkzkouší tuknout max s Ozilem, ale ani s tím to ted nejde a tak je produktivita v hajzlu protože ten zbytek je tam už jen do počtu... Giroud věčně nekde mimo dění... Lucas šance bohužel příliš nedostává i když si myslím, že na to mít může.

Třeba takovej Zaha to by byl pro Arsenal dobrej kauf, tenhle hráč se mi moc líbí a letošní forma fantazie 6g+11a skvělej technickej hráč. Ve středu by určitě tu zálohu strčil z CP do kapsy i Cabaye.... A to jsou hráči u týmu co skoro padá ... Arsenal už prostě potřbeuje ten tým proměnit, chtělo by to asi i nový impluz v podobě trenera tohle akorát spěje k nepohárovým příčkám.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.169s | 42 Queries | GZIP : Off Livescore