Juventus - Barcelona

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 16:51:20

Juventus - Barcelona

Obrázek Juventus - Barcelona Obrázek

11.4.2017 ve 20:45

Zdravím,
dnes nás čekají první čtvrtfinálové zápasy LM. Já si vybral zápas mezi Barcelonou a Juventusem.
Juventus doma to je silný kalibr. Juventus v letošní sezóně doma nenašel přemožitele v žádné soutěži. V Italské Sérii A doma letos neztratili ani bod a pyšní se 16 výhrami v řadě se skóre 40:8. V LM doma 2x remízovali a to 0:0 se Sevillou a 1:1 s AM. To byly letos jediné domácí ztráty. V posledních 10 zápasech doma dokázali 5x udržet čisté konto. Z 5 zápasů co inkasovali, tak pouze jednou to byly 2 góly, jinak vždy jen jeden gól. Dokonce za celou sezonu dostali doma 1x jen 2 goly. To je opravdu vliv domácího prostředí a nedobytná pevnost.
Dnes přijede do Itálie Barcelona, která postoupila do čtvrtfinále poněkud kontroverzním způsobem. Nicméně venku proti PSG předvedla tragický výkon a nedokázala vstřelit ani jednu branku. O víkendu venku padla v Malaze 2:0. Ovšem Rakitič byl vykartován a Iniesta byl šetřen. Proto dnes Barcelona půjde v plné síle a já věřím, že si budou chtít odvézt nějaký gól z hostujícího hřiště. Budou to mít ale hodně těžké. Z posledních 10 zápasů Barca nedala jen venku góly 2x v již zmiňovaných zápasech.
Vzájemně se tyto celky od roku 2003 utkaly 3x. Pokaždé oba týmy dokázaly vstřelit gól. Tak budu věřit, že se to podaří i dnes. V roce 2015 Barca porazila ve finále Juventus, takže ten jí má co vracet.

Absence Juventusu: otazník visí nad Mandžukičem, ale je otázka zda by hrál od začátku i kdyby byl zdravý
Absence Barcelony: Busquets - záložník (ŽK), Rafinha - záložník, Turan - záložník, Vidal - obránce...myslím, že pouze Busquets se může jevit jako ztráta, ale jeho výkony v posledních týdnech za moc nestály

Dnes to klidně může být opět výjeb, no ale nějak se mi pořád vkrádá do hlavy výsledek 1:1, tak budu hrát sázku na góly. Asi to bude stát trochu nervů, ale dnes je to asi to nejreálnější co si dokáži z obou duelů vybrat. Hodně štěstí kdo si to myslí taky :)

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.66 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. dub 2017 21:36:34

Re: Juventus - Barcelona

Já tam hodil jen Juve gol a dal jsem to s overem 3.0 na BVB, ale tam se bohužel nehrálo :( Dohromady kurz 2.03


Když jsem viděl ty zápasy Barcy letos venku v LM gol dostali na Gladbachu a dostali šišku od City i PSG, což je i kategorie Juventusu, tak jsem to zahrát musel Barca už prostě není tak silná a zdá se mi že šel docela dolů i Leo. BVB je škoda, ale bohužel čmoudi opět uřadovali.... X( No zatím si tam dělaj co chtěj v Německu už by jim taky mohli němci pořádně ukázat, kdo je tam doma :)

Na druhym tiketu jsem měl zas ve Švédsku gol Malmo v první půli co vyšlo a k tomu Monako dá gól...

Nvm no jestli počkaj do zítra na vyhodnocení, ale ta dnešní událost může mít vcelku vliv na hráče BVB hlavně.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 11. dub 2017 21:43:17

Re: Juventus - Barcelona

já myslím, že když je to posunutý o den, tak to jako vadu nehodí a budeš čekat.....jinak jsem měl dneska fakt se na to vykašlat jak jsem původně chtěl :D ale kdyby hned Iniesta dal tu šanci na 1:1, tak se to mohlo vyvíjet úplně jinak, bohužel Barca v 94 minutě teče a nahrává golmanovi jak kdyby vedli.....doufám, že jim Real naloží a letos Barca vyhraje hovno
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. dub 2017 21:50:09

Re: Juventus - Barcelona

:D no Juve ještě nepostoupilo uvidíme, aby se nestalo to co s PSG a rozhodčí nepodržel :D

No docela mě překvapuje že Neymar ani Messi snad neměli nic.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 12. dub 2017 18:54:39

Re: Juventus - Barcelona

Messi tam měl myslím 2 střely ve vápně, ale šly těsně vedle.....no ale dneska jsem chtěl psát na neprohru Monaka kurz 2.7, ale říkám si, že po včerejšku na to kašlu :D no a klasicky Monako vede 2:0 :D Monako nepochopitelně podveněný, sám ho hraju i čistou 2 za kurz 5.70, protože nechápu tak velkej kurz :O i Real jsem na tipu chytl za kurz 5.05, tomu už sice tolik nevěřím, ale jsem srdcař.....navíc aby měl tým jako REAL MADRID stejnej kurz jak Arsenal, no tak to pardon, ale toho musím využit a zkusit :P
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 12. dub 2017 19:01:44

Re: Juventus - Barcelona

Já dal Fabinha na gól, protože chodí na penalty a do teď všechny proměnil .... Idiot netrefí ani bránu :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
za 150,- u tipáče kurz 6.50 už nevim jako smůla mě neopustila.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 12. dub 2017 19:22:02

Re: Juventus - Barcelona

to přesně znám, úplně se vidím ve tvojí kůži :D jak vidím, že jde někdo kopat a potřebuju, aby to dal, tak to vždycky posere
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 12. dub 2017 19:26:24

Re: Juventus - Barcelona

Mbappè oleeeeee 1:3, to už snad daj
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 13. dub 2017 10:56:28

Re: Juventus - Barcelona

tak včera chycených 5.70 a 5.05 na jednom tiketu :D takhle by to mohlo být pořád sakra
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.405s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore