Anderlecht - Manchester United

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 13. dub 2017 14:06:32

Anderlecht - Manchester United

Anderlecht - Manchester United Obrázek

13.4.2017 ve 21:05

Zdravím,
dnes jsem si opět vybral svůj klasický tip :D Kurz na United je sice celkem pěkný, ale i tak mi příjde dost malý. Je pravda, že United letos hrají lépe venku než před vlastními fanoušky, ale Anderlecht je doma velice silný tým.
Anderlecht letos nepoznal zatím hořkost porážky na domácím hřišti. Doma neprohráli již 10 zápasů v řadě. Celkově pak Anderlecht prohrál v posledních 19 zápasech jen 2x. Jednou v domácí lize a podruhé v EL proti Zenitu, ovšem ani to jim nezabránilo v postupu dál. Ve zmiňovaných 19 zápasech 4x hrál Anderlecht 0:0 a v 15 případech dokázal vstřelit aspoň jeden gól. Dokonce i když prohráli, tak nikdy v 0 vstřelenými góly. Anderlecht určitě ví, že pokud chce postoupit, tak musí udělat doma opravdu dobrý výsledek, protože odveta bude hodně hodně těžká.
O MU jsem psal v analýze s Evertonem. Letos prostě za očekáváním. Hra se Zlatanem a bez je opravdu vidět. Ale na druhou stranu United venku jsou dobrý tým, z 15 zápasů jich venku dokázali vyhrát 10, 3 remízovat a 2 prohrát. Ze zmiňovaných 15 zápasů pouze 1y nevstřelili gól. Bylo to proti Chelsea v FA cupu a to hráli většinu zápasu o 10 hráčích. Mají venku průměr 2 goly na zápas a proto věřím, že dneska budou chtít do odvety aspoň jeden vstřelit.

Absence Anderlechtu: otazník visí nad Teodorczykem - úročník....je to nejlepší střelec s 20 góly, má problémy s ramenem, ale věřím, že pro takovýto zápas se dá do kupy
Absence United: Jones, Smalling - obrana, Mata, Young - záloha, Rooney . útok, otazníky visí nad Valenciem - obrana a De Geem, ale ten by asi stejně nechytal

Jsou to oba týmy, které umí střílet góly. Oba týmy dnes potřebují skórovat a klidně i výsledek 1:1 by mohl United vyhovovat.
Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.85 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 13. dub 2017 14:54:21

Re: Anderlecht - Manchester United

Já zahraju oba gol ve Vigu a k tomu na doplnění kurzu ManU, Lyon a Ajax dají gol dohromady@ 2.88

Pak za menší vklad střelci
Tolisso, Ibrahimovič, Aspas@ 14.28
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 13. dub 2017 17:21:57

Re: Anderlecht - Manchester United

Celta mi příjde za ten kurz nic moc, jsou taky dost nevyzpytatelní i když by měli
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 13. dub 2017 21:57:56

Re: Anderlecht - Manchester United

1:1 tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 13. dub 2017 22:42:38

Re: Anderlecht - Manchester United

No hlavní tipy co jsem psal vyšly v pohodě :) Ve Vigu oba gol za 15 minut a jinak byl trochu nervák Lyon, ten mi bohužel ušel vedle, kde jsem dal za míň tiket ( Lyon gol do půle, Man do půle, Ajax nad 1,5g a na Celtě over 2.5 kurz 10.46 a to nemluvim o střelcích jedinný Ibra :(

No nakonec jsem i nasranej, protože na těch dvou tiketech jsem byl hodně blízko :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 14. dub 2017 9:44:10

Re: Anderlecht - Manchester United

to jo, ta Celta vyšla extrémě rychle :D to já se trošku s nervama načekal.....ale jsem rád, že jsem nehrál čistou dvojku na United, pořád mi něco říkalo, že to bude 1:1.....Lyon hodně druhej poločas tlačil, otázka času :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.446s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore