Crystal Palace - Leicester

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 15. dub 2017 10:48:05

Crystal Palace - Leicester

Crystal Palace - Leicester

15.4.2017 v 16:00

Zdravím,
dneska jsem si z nabídky vybral zápas dvou týmů, které od března zažívají vzestup formy.
CP je na 16. místě se skóre 42:50 a v posledním zápase porazili vysoko Arsenal 3:0 a odpoutali se od sestupové propasti. Stále však mají náskok pouhé 4 body nad sestupem a ještě je do konce zápasů hodně. Z posledních 6 zápasů vyhráli 5. Z posledních 5 doma vyhráli 3. CP dokonce doma v posledních 3 zápasech udrželi čisté konto. Ovšem věřím, že nic netrvá věčně. Jelikož v předešlých 3 zápasech doma zase nedokázali gól vstřelit. Momentálně tým ale hraje velice dobře a určitě se budou rvát o 3 body potřebné k záchraně. Minule mě CP dost překvapilo, jelikož jsem naivně věřil Arsenalu.
Leicester se nachází na 11. místě se skóre 39:51 a má náskok 6 bodů od sestupu. Leicester od konce února dosáhl 6 zápasů výher v řadě. 5 v PL a porážka Sevilly v LM. V týdnu podlehli 0:1 AM, což je do odvety velice pozitivní výsledek. I když tak 3x zachránila Leicester tyč od dalšího inkasovaného gólu. V posledních zápase prohráli s Evertonem v přestřelce 4:2. Leicester sice hraje v týdnu LM, ale nemyslím si, že by nechávali hodně hráčů odpočívat jelikož 6 bodů nad sestupem není moc, zvláště když hrají s týmem, který když je porazí, tak je v tabulce předběhne. Leicester nemá dokonce soutěže moc lehký los. venku Arsenal, Man City, doma Tottenham, venku WBA. To se budou body sbírat těžce.

Absence CP: stejné absence jako s Arsenalem, ale na hře to nebylo vůbec znát....Dann, Tomkins, Wickham, Remy, van Aanholt
Absence Leicesteru: Mendy, Wague, Morgan

CP půjde jednoznačně za vítězstvím a je možné, že ho dosáhnou. Věřím i, že budou padat góly, ale raději než na 3 a víc volím svoji klasiku.
Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.75 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 15. dub 2017 18:28:25

Re: Crystal Palace - Leicester

2:2 tip OK, myslím, že to bylo celkem bez nervů
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.187s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore