Manchester United - Chelsea

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 16. dub 2017 9:14:12

Manchester United - Chelsea

Obrázek Manchester United - Chelsea Obrázek

16.4.2017 v 17:00

Zdravím,
dnes nás čeká šlágr 33. kola Premier League a v něm 2 giganti. Já nemohu jinak než svoji klasickou sázku za pěkný kurz. Oba týmy mají o co hrát jeden tým hraje o LM a druhý o titul.
Man Utd jak už jsem psal proti Anderlechtu nemá zrovna oslnivou sezónu a doma je to s ním ještě marnější. Manchester UNited sice doma prohrál naposledy 10.9.2016 proti Man City ve 4. kole. Od té doby je sice Old Trafford nedobytný, ale body si z něj týmy odváží docela dost často. Ve všech soutěžím doma MU neprohrál 25 zápasů z toho 16 vyhráli. To je krásná bilance, podobnou měl kdysi Mourinho i s Chelsea. Ovšem když se podíváme pouze na PL, tak MU vyhrál doma pouze 6 zápasů a 9 remízoval. Posledních 5 zápasů MU doma: s Hullem 0:0, výhra nad Watfordem 2:0 a následně 3 remízy s Bournemouthem 1:1, s West Bromem 0:0 a s Evertonem 1:1 kdy Zlatan zachraňoval z penalty v nastaveném čase. MU má doma tlak, má šance, ale ne a ne to tam padnout.
Chelsea má náskok na Tottenhamem už pouze 4 body a dnešní zápas k dobru. Ovšem Tottenham nabral neuvěřitelnou formu a přestože se zdálo, že Chelsea má titul jistý, tak tu přeci jen šance ještě je. Chelsea má ale přívětivější los než Tottenham, dnešní zápas je poslední, kdy Chelsea hraje s týmem z top 6. Tottenham čeká ještě Arsenal a právě United. Chelsea letos nehraje žádný evropský pohár a proto se soustředí na domácí ligu a Fa Cup. Chelsea sice v předminulém kole nečekaně doma padlo proti Crystal Palace, ale potom si poradili v těžkém zápase proti City. Dnes to pro Chelsea určitě nebude snadné, ale oproti United měli týden na odpočinek, kdežto MU hrálo ve čtvrtek.

Absence MU: Jones, Mata, Smalling, otazník nad De Geem
Absence CHelsea: -

PL se dostávám do poslední fáze a MU musí začít vyhrávat, aby se dostal do LM. Kdežto Chelsea si určitě bude chtít odvézt minimálně bod a věřím i ve 3. MU hrál ve čtvrtek a měli pouze 2 dny na odpočinek. V tom vidím velkou výhodu.

Proto můj dnešní tip oba týmy dají gól v kurzu 1.79 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 16. dub 2017 20:52:47

Re: Manchester United - Chelsea

Že MU, který hrál ve čtvrtek, porazí lídra PL bych ještě jakž takž pochopil. Ale že Chelsea nedokáže za 90 minut vystřelit na branku, to mně hlava nebere x_x x_x x_x x_x
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 17. dub 2017 1:16:30

Re: Manchester United - Chelsea

No celkově jenom 5 střel, za 1. poločas jedna... ManU dozadu umí, ale taky jsem se tu nechal oškubat přecejenom jsem též čekal že Chelsea aspon 1 gol dá. Každopádně by mohl být ten boj o titul ještě zajímavý, Chelsea to má ale se 4 bodovým náskokem v rukách a soupeře už krom venkovního zápasu na Evertonu nemá až tak těžké.

Na druhe straně Tottenham má ještě ManU i Arsenal ale oba doma a minimálně Arsenal teda k poražení je.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 17. dub 2017 23:27:46

Re: Manchester United - Chelsea

tak je to severolondýnské derby....to bude i Arsenal hodně hecnutej
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 26 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.142s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore