Real Madrid - Bayern

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 18. dub 2017 10:58:24

Real Madrid - Bayern

Obrázek Real Madrid - Bayern Obrázek

18.4.2017 ve 20:45

Zdravím,
dneska je na programu odveta Čtvrtfinále Ligy Mistrů.Vybral jsem si zápas mezi Realem a Bayernem. Minulé kolo dopadlo velice přívětivě pro mě a další fanoušky Madridu a věřím, že si dnes Real dojde pro postup. Lehké to ale nebude a dveře jsou pro obě strany stále otevřené.
Real Madrid prohrál naposledy na konci února s Valencií a od té doby neprohrál v 11 zápasech. Z toho 9 vyhrál. Real Madrid v letošní sezóně celkově prohrál jen 3 zápasy. 2 v La lize a 1 v poháru, odkud vypadli. Madrid o víkendu udělal v sestavě 10 změn. Pouze Ramos hrál znovu. 10 hráču Zidane šetřil na odvetu. Sice Real málem ztratil, ale naštěstí ho spasil Isco. Real Madrid doma v poháru překvapivě podlehl Celte. Jinak ale doma Real neprohrál v rámci soutěže a ani v rámci LM. A to i přestože tu hráli týmy jako AM, Dortmund, Sevilla. Real doma nastřílel 40 branek a 15 dostal v La lize. V rámci LM doma dali 12 gólů a dostali 5. Naposledy doma porazili Neapol 3:1. Stejným výsledkem se prezentovali i v Itálii.
Bayern byl před tímto duelem favoritem na postup. Ovšem červená karta a tím i prohra 1:2 doma je velkou a nečekanou komplikací pro Němce. Dokonce mohou být rádi, že Real nedokázal přidat ještě 3 gól. Bayern o víkendu nechal odpočívat méně hráču. Hráli Neuer, Alaba, Vidal, Alcantara a Muller. Hrál i Martinez, ale ten má pro LM červenou. Remízovali venku s Leverkusenem i když hráli půl hodiny v přesile. Díval jsem se na utkání a stálo je to velké množství sil a nutno dodat, že mohou být za remízu i rádi. Ovšem jako velké povzbuzení je to, že se vrací Lewandovski. Ten již ukázal v Dortmundu, že na Real umí když mu nasázel v jednom zápase 4 góly.

Absence RM: Varane, Pepe - stopeři, Bale - záložník....sice je smutné, že Bale je OPĚT zraněný, ale po tom co o víkendu předvedl Isco, tak si myslím, že má momentálně lepší formu než Bale, takže za mě jedině dobře
Absence Bayernu: Martinez - obrance ČK, otazníky nad Hummelsem a Boatengem - obránci...no je vidět, že Bayernu chybí 3 stopeři, ale věřím, že minimálně jednoho z nich dají do kupy

Věřím, že Bayern naběhne s hodně ofenzivní sestavou a budou se rvát co to půjde. Přece jen výsledek 1:0 jim stačit nebude. Real s odpočatými hráči může hrozit z rychlých kontrů.
Věřím v hodně ofenzivní a líbivý fotbal se šťastným koncem pro mě a další fanoušky Realu.
Dnes budu riskovat a věřím v tip padne 4 a více gólů v kurzu 2.05 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek úte 18. dub 2017 13:36:15

Re: Real Madrid - Bayern

:-bd :-bd :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 18. dub 2017 16:31:35

Re: Real Madrid - Bayern

Já teda fandím Bayernu a snad to dáme no, věřil jsem Bayernu už v Allianz ale tam to nevyšlo vubec mohlo to být v klidu v půli 2:0, nakonec to bohužel dopadlo jinak, každopádně se vrací Lewan a ten je schopen to rozhodnout :) Za mě 100% nejlepší hrotový útočník na světě.

No Real mě udivil jak dobře hrál v Mnichově a 100% si i dnes vypracuje nějaké ty šance, zvláště CR7 jel jako tank, Bale sice absentuje ale na to už si Real letos zvykl a ani v prvním duelu nezářil a momentálně je určitě k nahrazení. Na druhé straně oproti prvnímu zápasu Bayern ještě ztratí do obrany a dnes to může být dozadu pěkný průser Alaba už má sice dost nahrano ale ve spojení případně s Kimmichem sehraní moc nejsou. Velký + je pak návrat Roberta, protože to co na tom hrotu předvádí Muller je tak hodno útočníkům momentálního Arsenalu, nelíbil se mi proti Realu a skoro jsem z něj blil o víkendu s Leverkusenem, radši bych nechal hrát 15letýho kluka z žáků, Lewandowski je uplně jinej level, jinej svět a 100% ho dnes hodím na tiket, protože nevím kdo jiný než-li on by měl vest Bayern ke comebacku :) Jsem ještě zvědav jak to Ancelotti poskládá, protože se o víkendu jevil celkem dobře Coman, tak uvidíme jestli nebude hrát místo Franka, na druhe straně určitě Robben i díky tomu jak se nám ukázal Costa o víkendu :-q
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 18. dub 2017 16:37:51

Re: Real Madrid - Bayern

Dobře, píšu si....dnes večer se s Neuminhem nebavit :D :D dělám si srandu. Popravdě se Lewy bojím, ale pořád věřím, že Real není Arsenal a postup zvládnou. Jako podle mě je to pořád tak 60:40 pro Real. Bayern schopnej je a výsledku 0:1 nevěřím, 1:2 prodloužení a tam se může stát cokoliv, 2:3 a Bayern jde dál. Kdybych byl fanouškem Bayernu, tak bych zkusil postup za krásný kurz. Ale já jsem minule hrál výhru Realu v kurzu 5.05 a vyplatilo se. Dnesk doufám v 2:2 -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 18. dub 2017 17:30:49

Re: Real Madrid - Bayern

Já to radši hrát nebudu já hrál minule Bayern a nedopadl jsem dobře :) Čekal jsem převahu od Bayernu, ale ani před červenou to tak zdaleka nebylo, Real měl celou řadu střeleckých příležitostí a bohužel mě Bayern zklamal herně... Poté co jsem viděl jak hrál Real 2x s BVB nebo jak hrál na Legii Varšava jsem prostě věřil, ale bohužel a dnes by goly mohly padat. Jenom Lewan s CR7 by měli dát alespon over 2,5 :D :) Podle mě je prostě Lewan nebránitelný po celý zápas aby se k ničemu nedostal, Real není tým s nějakou věhlasnou skálopevnou obranou, na druhou stranu CR7 mohl dát v klidu hattrick v prvním zápase.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 18. dub 2017 20:34:43

Re: Real Madrid - Bayern

No musím říct, ze jsem dost zklamanej. Je to po poločase 0:0, ale neni to tak ze by tato analýza byla mimo, ale hraci Realu jsou mimo se zakončením. Uz měli tak 4 velký šance. Bayern pro me zatím zklamání i když je to dobre.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 18. dub 2017 22:14:58

Re: Real Madrid - Bayern

Real si koupil dve cerveny a ofsajdovy goly od rozhodcich a jde dal.nic min nic vic abych byl objektivni nehorazny netreba videt do konce
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 18. dub 2017 22:31:10

Re: Real Madrid - Bayern

Tak to moc objektivní nejses. Góly z ofsidu byly, to me netěší. Hlavně me sere, ze to Real nedal v klidu hned v prvním poločase a cely to zbytečně zdramatizovali. Ale to, ze ma Vidal v hlavě vybrakovano všichni ví a byla to otázka času. Anceloti ho měl dávno stáhnout. Kromě penalty, pro kterou si letec Robben hodně šel, měl v zápase Real o hodně vic sanci i při hře bez červený. Nic vic nic min
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 18. dub 2017 23:04:21

Re: Real Madrid - Bayern

Taková soutěž jako je LM uz mela mit dávno video. V poslední době je cimdal vic špatných rozhodnutí od rozhodčích. 2 gol Realu z offsidu, pomezní chyba jak prase. 3. gol Realu z offsidu, pomezní asi 5 metru za Marcelem s Ronaldem. Upřímně když je cca 30-40 lety pomezní na půlce a ma běžet sprint po lajne s Marcelem ve 110 minutě, tak se asi da čekat, ze mu nemůže stačit a vidět to. Jsem fanda Realu, ale nemám problém s tím uznat chyby a ani nemam takovou radost z postupu. Nicméně si pořad myslím, ze za ten dvojzapas si Real postoupit zasloužil. Střely 24-5 na branku pro Real za dvojzapas
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.231s | 38 Queries | GZIP : Off Livescore