Barcelona - Juventus

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 19. dub 2017 12:58:05

Barcelona - Juventus

Barcelona - Juventus

19.4.2017 ve 20:45

Zdravím,
pro dnešek jsem si vybral trošku netypickou sázku. Jelikož mi už Barcelona ukázala, že dokáže nemožné, tak se dnes sázce na góly a zápas raději vyhnu. Ani bych se nedivil kdyby dnes Juventus dokázal vyhrát nebo remízovat. Nemyslím si, že by dopadli jako PSG i když mají menší náskok.
Barcelona opět nezvládla venkovní utkání a bude duel dotahovat. Tentokrát to není 4 gólové manko, ale "jen" 3. Barcelona se určitě bude zároveň snažit být na míči a neobdržet gól. Kousků Juventusu určitě vstřelit nedokáže.
Juventus přijede ve velké pohodě s krásným náskokem a nechá Barcelonu hrát. Bude vyčkávat a hned jak Barcelona ztratí míč, tak půjde Juventus do rychlého protiútoku. Cíl Juventusu bude vsřelit 1 gól a tím ukončit šance Barcelony.

Dneska si chci zahrát na karty pro domácí. Fortuna vypsala hranici 2,5+ pro domácí a za krásný kurz. Barcelona v prvním zápase proti Juventusu dostala 3 ŽK. V osmifinále proti PSG v první zápase dostala také 3 karty. V odvetě dostala karet dokonce 5. A to je přesně i dnešní zápas. Barcelona se po každé ztrátě balonu ho bude snažit získat hned zpět. I kdyby to mělo být na hraně. K tomu když si přičteme, že s přibývajícím časem bude růst nervozita a frustrace. Navíc je možné, že Barca bude muset na půlce zastavovat nebezpečný brejk Juve.

Absence Barcy: Rafinha, Vidal.....otazník nad Mascheranem
Absence Juve: Pjaca, tazníky nad Dybalem a Keanem
Věřím, že jak Mascherano, tak hlavně Dybala se na dnešní zápas dá do kupy.

Když si řeknu všechny pro a proti, tak si myslím, že Barcelona dostane 3 karty úplně v pohodě. Proto můj dnešní tip je Barcelona dostane 3 a více žlutých karet v kurzu 1.85 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 19. dub 2017 12:59:53

Re: Barcelona - Juventus

Jako druhou sázku na tento zápas budu hrát držení míče pro Barcelonu 65% a více, to ale vypisuje pouze tipsport. Barca už venku měla 66% a doma bude mít ještě více. Juventus nemá problém hrát bez balonu a vyčkávací hra jim svědčí :D hodně štěstí všem
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Storm85

Příspěvky: 34

Registrován: ned 02. dub 2017 11:43:01

Příspěvek stř 19. dub 2017 19:34:34

Re: Barcelona - Juventus

Owenik píše:Jako druhou sázku na tento zápas budu hrát držení míče pro Barcelonu 65% a více, to ale vypisuje pouze tipsport. Barca už venku měla 66% a doma bude mít ještě více. Juventus nemá problém hrát bez balonu a vyčkávací hra jim svědčí :D hodně štěstí všem



jo to držení míče mám taky vsazený. To byl luxus kurz za 2,20.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 19. dub 2017 21:28:37

Re: Barcelona - Juventus

no bohužel to na to držení nevypadá :/ a po poločase 2 karty, říkal jsem si v suchým triku a ono je 85. a pořád jsou jen 2 X(
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 19. dub 2017 21:38:48

Re: Barcelona - Juventus

a třetí nepřišla, takže KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 20. dub 2017 14:52:37

Re: Barcelona - Juventus

škoda taky jsem se nechal na tomhle oškubat, alespoň ten druhý jel v očekávaných notách :)
Hrál jsem Barcu na 3g protože byl slušný kurz, ale Juve má zkrátka s Atleticem možná nejlepší obranu na světě a udrželi to.
Pak jsem měl ještě za pár Leoše ale nic moc :)

No i tak se samozřejmě těším na nedělní El Clasico jasně nejlepší zápas na světě :) A jsem zvědav na Koháka s Marešem na DIGI :) Když to bude otřes tak je přepnu, ale mě Kohák baví a Leoš nevadí, myslím že ti tomu můžou dodat šťávu ne jak někteří občas polomrtví komentátoři a radši i tohle než Vláška apod...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 20. dub 2017 16:01:06

Re: Barcelona - Juventus

Byla velká škoda, že tam něco té Barceloně nepadlo v prvním poločase :( potom by měli o co hrát a ty karty by určitě vyšly.....takhle to s postupem času Barcelona vzdávala a už se to snažili v klidu dohrát a zbytečně nikoho a sebe nezranit no :(

jinak to jsem ani nevěděl o tom Clasiku, ted mě sere, že nemám DIGI sakra :(( :((

Přál bych si aby je Real vypráskal, ale hlavně bych si přál, aby tam rozhodčí Realu nijak nepomohli. Jinak zase na twitteru uvidím plakajícího Piqueho.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.157s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore