KRC Genk - Celta de Vigo

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 20. dub 2017 17:31:29

KRC Genk - Celta de Vigo

20.04.2017 ve 21:05h
Fotbal
Evropská Liga - Čtvrtfinále





KRC GENK Obrázek VS. Obrázek CELTA VIGO



Tak dnes máme na programu odvety evropské ligy a já si půjdu zahrát opět zápas, který mi už při prvních duelech vynesl nejvíce, když jsem zde hrál over a zápas vyhrála doma Celta 3:2. No nevím jestli to bude zase tak gólové nicméně minimálně ze strany Genku to očekávám...
Genk tu je považován tak trochu za outsidera a je hodně podceňovaný si myslím... Kurz 2.55 na jeho výhru je opravdu velice vysoko a je to velké lákadlo nicméně dám přednost brankám Genku a očekávám od domácích nejméně 2 tedy stejný počet který byli schopni dát i na hřišti Celty, kde sice byli horším celkem ale dnes se karta obrátí a rozdíl oproti prvnímu zápasu by měl být znát Genk bude hrát mnohem lepe a očekávám že toho ukáže ještě víc dopředu než v prvním zápase....

Proč si myslím že dá Genk dvě branky i přes zimní odchody opor Ndidiho, Baileyho či momentální absenci útočníka Karelise ?
Protože je schopen držet výtečnou formu i přes tyto absence a kádr byl v zimě též doplněn několika zajímavými jmeny díky hodně velkemu finančnímu obnosu, který Genk vyfasoval za sve dvě klíčové opory...
Dále je tu fakt domácích zápasů v tomto ročníku EL kdy doma dokázal Genk přejet 2:0 Bilbao nebo 3:1 italské Sassuolo a min. Genk by měl být směrem dozadu o třídu dvě výše než-li Celta, která je ve Španělsku známá letos spíše takovým hurá fotbalem
Pak je tu první zápas 3:2, kde už tedy venku Genk 2x skoroval a už i dle toho i zápasů s Bilbaem či Sasssuolem jsem si prostě naprosto jistý, že takových 5 golovek je určitě Genk schopen si vypracovat proti slabe obraně Celty, která venku moc dobře nehraje, což se ukazuje i v La Lize venkovní bilance 4-4-8 skore 21:29 no celkově ta obrana Celty patří k podprůměru nejvyšší ěpanělské soutěže.
Genk je sice ze slabší ligové soutěže, kde skončil navíc až na 8. pozici a nehraje tak skupinu o titul ale výsledky jsou momentálně naprosto super a skupinu o EL vede tento tým, který vyhrál všechny 3 zápasy, no výsledky pod novým koučem Stuivenbergem, který přišel koncem Prosince jsou lepší než pod Maesem a i pod ním koneckonců Genk vyhrál proti Bilbau či Sassuolu.
Celta není žádný marný tým má zřejmě lepší hráčský kádr než soupeř, ale to prostě nerozhoduje zápasy zvláště v takovehle soutěži, no už v prvním zápase doma Celta 2 goly dostala a mohlo být i hůř , venku nehraje moc dobře a dnes by z toho mohl být i postup belgičanů si myslím, kteří už si ve skupinové fázi poradili třeba s o dost silnějším Bilbaem.




HLAVNÍ TIP: Genk nad 1,5g@ 1.92 u Obrázek
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 21. dub 2017 8:11:31

Re: KRC Genk - Celta de Vigo

Nechal jsem se inspirovat a byla to jediná chyba.....4000 výhra, no co uz. Nato, ze Genk musel, tak se moc druhej poločas nepredvedli
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 21. dub 2017 15:32:05

Re: KRC Genk - Celta de Vigo

Sorry no, hráli bohužel hůř dopředu než doma a vůbec to nepřipomínalo zápasy s Bilbaem a Sassuolem, střel sice měli relativně dost, ale na bránu hodně málo a o nějakých větších šancích se moc mluvit nedá :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 21. dub 2017 16:42:12

Re: KRC Genk - Celta de Vigo

v pohodě :) nenutil jsi mě to vsázet, tip se mi líbil a věřil jsem tomu :D škoda no
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.141s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore