Příspěvek ned 30. dub 2017 11:22:23

Everton - Chelsea

Everton - Chelsea

30.4.2017 v 15:05

Zdravím,
dneska jsem si vybral zápas Chelsea, i když je mi jasný, že to budou nervy až do konce. Ale věřím, že Chelsea mákne na 100%, protože v případě zaváhání se může Tottenham dostat už do těsného kontaktu. Potom by se náskok který se zdál jako nedostižný proměnil ve velký tlak.
Chelsea se nachází na prvním místě se skóre 69:29 a mají 5 zápasů do konce a 4 body náskok nad druhými kohouty. To už není ten pohodový 10 bodový náskok, který měli před 5 zápasy. Proto Chelsea musí jít od zápasu k zápasu a porážet opět všechny. Tým na to mají. Sice má Tottenham těžší los, ale zase má momentálně lepší formu než Chelsea. Sice Chelsea minulý týden ve Wembley v SF FA Cupu vyhrála, ovšem nutno dodat, že než dostal Tottenham na 3:2, tak byl ve druhém poločase jasně lepším týmem. Proto se Chelsea nemůže moc spoléhat na to, že bude Tottenham ztrácet a musí si to urvat sama. Chelsea naposledy prohrála venku s MU, ale předtím držela šňůru 7 neprohraných zápasů venku.
Everton se nachází na 7. místě se skóre 60:37. Everton se nachází na místě, které zaručuje pohárovou účast. I když je Everton určitě ambiciozní a má ještě teoretickou šanci i na LM, tak je určitě spokojený s probíhající sezonou. Reálně podle mě Everton je smířený s EL a naplněním předsezóního cíle. Everton určitě bude chtít vyhrát, ale věřím, že nemají tak silnou motivaci jako Chelsea. Everton je ale doma opravdu skvělý tým. Everton vyhrál doma posledních 7 zápasů. Proto je taky na Chelsea takový kurz. Ovšem nutno dodat, že kromě City, kteří zde dostali 4:0, tak Everton doma porážel týmy ze spodní poloviny tabulky.

Absence Evertonu: Bolasie, Coleman, Lennon, McCarthy a Mori
Absence Chelsea: -

Dnes budu riskovat celkem dost a budu věřit, že Chelsea vyhraje. Ovšem zároveň si nemyslím, že by Everton nebyl schopný držet s Chelsea krok a dát nějaký ten gól.

Můj dnešní tip výhra Chelsea a oba dají gól v kurzu 3.35 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek