Juventus - AS Monako

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 09. kvě 2017 12:35:28

Juventus - AS Monako

Obrázek Juventus - AS Monako Obrázek

9.5.2017 ve 20:45

Zdravím,
opět jsem po krátké odmlce zde a na dnešek mě zaujala jedna velice zajímavá sázka. Rozhodl jsem se dnes hrát na žluté karty.
Překvapilo mě, že například Tipsport už vypisuje kurzy na finále Juventus - Real Madrid, přitom jsou v semifinále týmy, které ukázaly, že jsou zde právem a zase takové manko to není. Jedna brzká červená a penalta a může být ještě velké drama. Pravděpodobně Juve dnes postoupí, ale myslím, že Monako jim nenechá postup určitě bez boje. A proto jsem se rozhodl hrát na žluté karty.
Juventus by už přišel o titul v sérii A opravdu jen zázrakem a určitě chtějí zvednout ušatou trofej. Juventus dostal v 11 zápasech pouze 2 góly a Buffon už má neuvěřitelných 9 čistých kont. To jde ovšem na vrub i obraně, která má na tomto výsledku velký podíl. Ovšem zkušení borci jako Chiellini a Bonucci umí zatáhnout za záchranou brzdu. JENŽE! Dnes tomu tak nebude, jelikož je plno hráčů Juve v ohrožení, že si nezahrají finále. A to by zrovna u těchto stoperů bylo ve finále hodně znát na výkonu. Proto věřím, že dnes budou hrát hodně opatrně i kdyby měli dostat jeden gól.
AS má také několik hráčů v ohrožení, ale na druhou stranu pokud se jim dnes nepodaří zázrak, tak jsou jim žluté karty úplně jedno. Proto věřím, že to AS bude brousit mnohem více než Juve.

V lize mistrů se stojí za 3,5,7 žlutých karet. Zde jsou hráči, kteří jsou v ohrožení, že příjdou o finále.

Ohrožení hráči Juventusu: Bonucci (2), Cuadrado (2), Chiellini (2), Lemina (2), Mandžukič (2), Marchisio (2)
Ohrožení hráči AS Monaka: Fabinho (4), Jemerson (4), Falcao (2), Germain (2), Lemar (2), Sidibé (2)

Hodně hráčů je v ohrožení v obou týmech. Proto očekávám, že karet nebude padat moc. Ale věřím, že s postupem času bude Monako více v nervech a nebude mít co ztratit, tak těch karet mít více bude.

Můj dnešní tip hosté více karet než domácí v kurzu 1.75 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 09. kvě 2017 21:38:56

Re: Juventus - AS Monako

Vymedanej picus Mandzukic si nechá dat v nastavení žlutou za kecy. Takový retardy miluju. Tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 09. kvě 2017 23:25:25

Re: Juventus - AS Monako

No od Juve bych méně než 2-3 karty moc nečekal, je tam víc hráčů s problemy s chováním.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.151s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore