Atletico Madrid - Real Madrid

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 10. kvě 2017 15:17:33

Atletico Madrid - Real Madrid

Obrázek Atletico Madrid - Real Madrid Obrázek

10.5.2017 ve 20:45

Zdravím,
raději se ani nebudu vyjadřovat ke včerejšímu tipu, kdy mě Mandžukič připravil o výhru v nastavení kvůli tomu, že je to nervák. Dneska jsem si vybral zápas, kde si osobně myslím, že by to klidně mohlo padat. Atletico musí a to Realu bude určitě vyhovovat na rychlé kontry.
Atletico si nechalo první zápas hodně utéct. Prohra 0:3 byla určitě hodně krutá a nevím co by se muselo stát, aby AM dokázalo do finále postoupit. Na 99% to vypadá, že 4. rok po sobě to bude Real kdo Atletico skolí. AM je doma velice silný tým. Z posledních 3 proher doma, to byla 2x Barcelona kdo zde vyhrál. Naposledy se zde radoval Villareal ze 3 bodů. AM je v lize na 3. místě a 2 kola před koncem má náskok nad Sevillou 4 body a ta hraje s Realem. Proto se dá říct, že Atletico má v lize splněno a skupiny Ligy mistrů jsou zajištěny. Proto je zde jejich zápas sezóny a pokud se mají pokusit o to, vydat ze sebe maximum sil a jít na doraz, tak je to právě dnes.
Real naproti tomu si veze krásný náskok. O víkendu šetřil opět velkou část sestavy a dnes naskočí odpočatá sestava. Real se nemusí nikam hnát, ovšem jeden gól jim dá jistotu. Asi jen fanoušci AM věří, že by Real dostal 5 gólů. To bude dnes proto cíl. Real má určitě ambice neprohrát, Ronaldo bude chtít určitě rozšířit svoji sbírku. Rychle protiútoky jsou to, co Real umí a na co bude dnes spoléhat. Navíc pokud příjde ve 2 poločase Asensio a Vazquez, kteří jsou opravdu velice rychlí, tak unavená obrana bude mít velké problémy.

Absence AM: Barragan, Juanfran, Vrsajlko....nic důležitého
Absence RM: Bale, Carvajal, Pepe....Carvajala je opravdu škoda, protože to byl jeden z nejlepších hráčů posledních zápasů a Danilovi nemůžu přijít na chuť

Můj dnešní tip padne 3 a více gólů v kurzu 1.71 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 11. kvě 2017 13:38:03

Re: Atletico Madrid - Real Madrid

2:1 tip OK, celkem rychle to došlo....AM mělo nástup, že jsem na chvilku dostal strach :D
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 11. kvě 2017 15:22:03

Re: Atletico Madrid - Real Madrid

To je dobře Real mám rád a teď je to 50na50, kdo vyhraje kdyby tam bylo Atlético myslím že by byly šance větší pro
Juventus, kterej má tu taktiku zvládnutou úplně neskutečně, i když mnohdy na úkor atraktivity pro fanouška. Kolikrát
se stalo během sezóny že Juve vedl už ve 22. minutě 2:0 a už bylo vidět že jim to prostě stačí, tak to je hnus fialovej.
No tak uvidíme v Cardiffu .... přeju to pběma, ale vyhrát může jenom jeden tak ať to skončí aspoň 3:3 a né hlavně 0:0.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 11. kvě 2017 21:04:33

Re: Atletico Madrid - Real Madrid

Já doufám strašně moc v to, že Real bude prvním týmem, který obhájí LM ;;) ale je pravda, že vidím také šance hodně vyrovnaně...Real bude tlačit a tvořit a Juve čekat na šanci udeřit.....jako obrana Juve, sice staří borci, ale neskutečně sehraní
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.283s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore