Tottenham - Manchester United

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 14. kvě 2017 11:07:46

Tottenham - Manchester United

Obrázek Tottenham - Manchester United Obrázek

14.5.2017 v 17:30

Zdravím,
tento zápas se mi hodně líbí a to z vícero důvodů. Nehledě jen na momentální formu, tak musím přihlédnout hlavně k přístupu k zápasu od obou trenérů a mužstev.
Tottenham se nachází na 2. místě se skóre 71:23. Takto vynikající skóre a umístění neměl Tottenham od vzniku PL. Dokonce celou sezónu pokukovali po titulu. Ovšem i náročnost pohárů se mohla projevit v tom, že na titul nedosáhli. Tottenham byl vyřazen v semifinále FA Cupu a EL už také nehraje. V posledním kole West Ham utnul šňůru 9 výher v řadě. Nutno dodat, že Tottenham byl jasně lepší, ovšem nepadlo jim to tam a naopak inkasovali z jedné z ojedinělých akcí domácích. Ovšem dnes jako velkou motivaci pro hráče vidím to, že hrají poslední zápas na White Hart Lane. Kohouti se loučí se svým stánkem a budou se stěhovat do většího. Proto si myslím, že zakončit sezónu posledním zápasem doma výhrou, navíc proti týmu jako MU, bude pro hráče velkou motivací.
Manchester United se nachází na 6. místě se skóre 51:27. I když je tým s Manchesteru společně právě s Tottenhamem týmem, který má nejméně proher (4), tak se bohužel stal i remízovým králem soutěže (14). 10 z těchto remíz bylo doma a to je pro tým velikosti MU velkým zklamáním. MU má jasný cíl a to zvítězit ve finále EL a tím si zajistit vstupenku do LM. Jose ví, že přes tabulku PL už to nepůjde a soustředí se hlavně na finále. Mou vzkazoval do médii, že 4. a 7. nebudou a že bude točit sestavu. Viděl jsem zápas proti Arsenalu a MU opravdu s obměněnou sestavou byl hodně slabý.

Absence Tottenhamu: Winks, Rose
Absence MU: Fellaini, Ibrahimovic, Pogba, Rojo, Shaw, Young

Když se podívám na absence, motivaci a to co prohlásil Mourinho, tak prostě nemohu jinak než vsadit na Tottenham. Podle mě do toho bude šlapat od začátku a 3 body zůstanou doma a tím si upevní a zajistí 2. příčku.

Můj dnešní tip výhra domácích v kurzu 1.73 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 14. kvě 2017 18:26:51

Re: Tottenham - Manchester United

tak Tottenham nezklamal, 2:1 tip OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.354s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore