Chelsea - Watford

<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 15. kvě 2017 13:03:04

Chelsea - Watford

ObrázekChelsea - WatfordObrázek

Premier League - 2016/2017
Pondělí 15.5. 2017 - 21:00 hod
Stadión: Stamford Bridge


Chelsea je už jistým mistrem a může si naplno užívat oslavy se svými fanoušky, kteří se mohou zanedlouho
radovat dokonce z doubleu, protože už v sobotu 27.5. se ve Wembley utkají o nejstarší fotbalovou trofej na
světě anglický FA Cup s odvěkým a nenáviděným týmem kterým je Arsenal. Blues dnes nastoupí v nejsilnější
možné sestavě a tím pádem se jistě budou chtít domácímu publiku předvést. Blues vyhráli čtyři domácí
zápasy v řadě i v četně semifinálového utkání s Tottenhamem. V posledních třech z těchto čtyř zápasů dala
Chelsea pokaždé minimálně tři góly a takové počínání by měli předvést i v dnešním zápase, navíc mají skvělou
vzájemnou bilanci s Watfordem na Stamford Bridge. V pěti posledních duelech Chelsea čtyřikrát vstřelila +2.5g.

Hostující Watford má otřesnou formu vždyť prohrál poslední čtyři ligové zápasy v řadě a ani v jednom z nich
nedokázal skórovat. Pokud se podíváme na výsledky venkovních zápasů, tak uvidíme že je na tom Watford
opravdu špatně, protože venku prohrál dokonce už šestkrát v řadě a ani v těchto šesti zápasech nedokázal
vstřelit byť jediný gól, ovšem inkasoval jich třináct. Hosté jsou na šestnáctém místě se 40 body a vzhledem
k tomu že 17. Swansea a 18. Hull mají k odehrání už jen jeden zápas je Watford zachráněn v Premier League.

TIP: Chelsea vstřelí 3 a více gólů # 1.87 Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 15. kvě 2017 16:43:20

Re: Chelsea - Watford

No nevím nevím s tou nejsilnější sestavou u Chelsea, každopádně si myslím, že je schopná jim naložit i s lavičkou.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 15. kvě 2017 18:16:32

Re: Chelsea - Watford

Jooo teď jsem čet že ta top sestava to nebude, ale i tak si myslím že ten kdo nastoupí tak to zvládnou.
Ještě včera byly zprávy od A. Conteho že postaví co nejsilnější sestavu, tak jsem předpokládal v tu top
on tam nejmenoval celou sestavu a když jsem to psal tak konečná sestava ještě nebyla, ta je vlastně
až chvilku před zápasem a to je moc pozdě. Oni to daj, přece tam nepostaví nějaký jelita je to Chelsea. :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 15. kvě 2017 20:28:06

Re: Chelsea - Watford

já hrál za kurz 4.55, že v 1. poločase dají oba gól -8) nadmíru spokojenej
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 16. kvě 2017 13:53:46

Re: Chelsea - Watford

To já tu hrál live sázky na goly a taky, nakonec jsem tady na tom yhrál aspon to, co jsem ztratil jinde .. ( Izrael ) :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 16. kvě 2017 19:50:02

Re: Chelsea - Watford

Dnes na BPL nic moc kurzy, ale něco hraju

Arsenal +2,5g a City gol v 1. půli@ 1.69
Alexis dá gol@ 1.80
Aguero dá gol@1.70


No uvidíme favoritům docela věřím, Arsenal se rozjel, hraje proti soupeři kterého už letos pěkně rozbil a hlavně je furt ve hře i o LM! Sunderland už má sbaleno do Championu a i poslední výsledky ukázaly, že na to prostě nemají. Ač losos měli víc než přívětivý - pouze soupeři ze spodní poloviny tabulky v posledních 5 zápasech a jen 1 výhra a 1 remíza strašné...

City hrají proti betonářům, kterým ovšem chybí klíčový článek deffenzivy McAuley a to může být obrovský problém, jelikož nastoupí místo něj i nerozheraný a nesehraný se spoluhráči Marc Wilson, který je tu teprve od Ledna na hostování z Bournemouthu... No v zápasech WBA moc golu nepadá i díky tomu, že tenhle tým většinu času brání pouze a dopředu takřka nejde, no dnes se dá očekávat to samé, ale jeden gol do půle snad nebude problem ještě při te absenci pro City, kteří v posledních dvou zápasech s CP a Leicesterem doma ukázali vvelkou sílu dopředu už i s navrátilcem Jesusem, který dnes bude v základu dokonce i s Aguerem. Tihle dva snajpři snad něco vymyslí, ohrozit branku pak umí určite i Yaya nebo Bruyne, o tvorbu šancí se pak budou starat asi hlavně Sane a Silva.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 17. kvě 2017 9:27:19

Re: Chelsea - Watford

Chelsea - Watford 4:3 TIP: OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.219s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore