Malaga - Real Madrid

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 21. kvě 2017 11:18:06

Malaga - Real Madrid

Obrázek Malaga - Real Madrid Obrázek

21.5.2017 ve 20:00

Zdravím,
a je to tu. Poslední kolo a závěrečné rozuzlení La Ligy. Dnes Real Madrid pojede do Malagy při nejmenším pro bod, který jim zajistí španělský titul. Ovšem já pevně věřím, že ty body budou 3 a Real rozhodne co nejdříve, aby byl klid. Šejk, který vlastní Malagu napsal na twitteru vzkaz, že katalánská špína se může rozloučit s titulem. No tím podle mě dal jasný vzkaz jak dnes bude utkání vypadat. Navíc Malaga dostane 1 milion eur v případě, že Real vyhraje titul. To byla prodejní klauzule k Iscovi. No a řekněme si upřímně, když Malaze o nic nejde, tak proč nedostat milion eur.
Real Madrid se nachází na 1. místě s náskokem 3. bodů a pouze dnešní prohra by je připravila o titul. Zidane určitě nebude nic riskovat a nasadí nejsilnější sestavu, která bude šlapat určitě již od začátku a bude si chtít zajistit titul co nejdříve. Stav 0:0 by byl velice ošemetný a Malaga by mohla z nějakého brejku udeřit. Ztratit titul tímto způsobem se naposledy podařilo Realu 2 roky po sobě v 70 letech. Ani si nepřipouštím, že by Real v nejdůležitějším zápase sezóny něco podcenil a prohrál. Určitě by se mohla projevit nervozita, ale u takhle zkušených borců se mi tomu nechce věřit.
Malaga se nachází na 11. místě a v případě prohry by mohla padnout na 13. To už je Malaze asi v celku jedno. Ovšem Malaga se v posledních týdnech hodně zvedla a zvláště na domácím hřišti začali vyhrávat. Malaga v posledních 5 zápasech 4x vyhrála a jednou remízovala a to venku na San Sebastianu, což byl velice těžký soupeř. Což mě ale více děsí je domácí forma Malagy. Z posledních 5 zápasů 4x vyhráli a 1y prohráli. Výhry byly v poměrech: 2:0 s Barcelonou, 2:0 s Valencii, 4:2 se Sevillou, 3:0 s Celtou. Zde můžeme vidět, že neměli zrovna lehké soupeře, ale dokázali všechny porazit a o 2 góly.

Absence RM: -
Absence Malagy: Kone, otazníky nad Juanpim, Penarandam, Rosalesem a Escandellem

Dnes pokud by Malaga to Realu dát nechtěla, tak je možné, že uvidíme velké drama. Pokud budou mít slabší sestavu a budou chtít peníze, tak je možné, že žádné drama nebude. Nicméně věřím, že Real bude brzy vyhrávat a poté už budou v euforii a nějaký gól také dostanou.

Můj dnešní tip výhra hostů a oba dají gól v kurzu 2 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek ned 21. kvě 2017 16:57:29

Re: Malaga - Real Madrid

Tohle bude velmi těžký zápas, protože Malaga doma porazila i Barcelonu za což jsem byl rád, jelikož jí nemám rád a
nejen to obrala o body i Sevillu, Valencii a Celtu Vigo což není až takovej zázrak zase, ale poslední odehraný zápas v
Malaze i když před rokem remizoval 1:1 Real. Tak doufám ve výsledek alespoň 1:2 a titul ..... :ympray: :ympray: :ympray:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek ned 21. kvě 2017 19:16:07

Re: Malaga - Real Madrid

Tak Ronaldo hned ve 2. minutě skóroval a Barca už prohrává, ale to asi dlouho nevydrží.
Pokud to Real zvládne, tak je to jedno jestli Barcelona vyhraje ...... :D :D :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 21. kvě 2017 22:07:21

Re: Malaga - Real Madrid

tip mi bohužel nevyšel, i když Malaga měla šance.....na druhou stranu mám velikou radost z titulu, takže mi dnešní prohra tolik nevadí :) teď se připravit na LM
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore