Panathinaikos vs AEK Athény

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 24. kvě 2017 8:47:40

Panathinaikos vs AEK Athény

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi Panathinaikos a AEK Athény
Soutěž: Řecká Super League - nadstavba o LM
Datum: 24. 5. 2017 19:30
Místo: Olympijský stadion, Athény



Obrázek

V Řecku finišuje fotbalová liga stejně, jako jinde po Evropě. Nyní se hraje nadstavba o postup do kvalifikace LM, kterou v Řecku hrají 4 týmy. Nejhorší výchozí pozici má zatím po třetím kole dnešní domácí tým Panathinaikos, který je se dvěma body na posledním místě. Na první PAOK ztrácí bodů šest. Do konce nadstavby zbývají poslední 3 zápasy, jsme tedy přesně v polovině. Jedná se tedy o poslední šanci pro Panathinaikos, pokud chtějí ještě pomýšlet na první místo.

Doma hraje Panathinaikos výborně, v základní části zde byl skoro neporazitelný. Z posledních 13 zápasů základní části doma bilance 11V, 2 R a 0 P. V této nadstavbové části hrál jednou doma a vedl 1:0, avšak kolem 60. minuty byl trenér hosti zasazen láhvi, a tak se utkání kontumovalo ve prospěch PAOK. Nebýt tohoto incidentu, Panathinaikos by to pravděpodobně bez problému dohrál a získal tři body, PAOK do té doby neměl příliš příležitostí. Pokud by tedy řečtí fanoušci měli krapet vychování, situace v tabulce mohla být úplně jiná a domácí by byli blíže LM. To však jen kdyby a realita je jiná. U domácího týmu stojí za zmínku skvělá bilance reprezentačního útočníka Švédska Markuse Berga, který v 28 zápasech vstřelil 22 gólů.

Hostující AEK má zatím v nadstavbě bilanci 2 V a 1 P. Porazili silnější týmy PAOK a v minulém zápase i Panathinaikos. Nestačili však na podle mě nejslabší celek nadstavby Panionios. V týmu působí i český útočník T. Pekhart. Vzájemné zápasy těchto celků jsou poměrně vyrovnané, ovšem pokud byl Panathinaikos veden jako domácí tým, byl většinou úspěšnější (AEK zde vyhráli naposledy v roce 2011).

Hlav si důvody pro můj tip na výhru domácích jsou následující: Domácí už prostě musí vyhrát za 3 body, chtějí-li mít ještě šanci na místo v kvalifikaci do LM. Teď je čekají dva zápasy doma a jeden venku. Očekávám, že dnes vyhrají v pěkném kurzu. Padat to moc nebude, tipuji 1:0 nebo 2:0.

TIP: Výhra Panathinaikos kurz 2.72 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 24. kvě 2017 10:56:31

Re: Panathinaikos vs AEK Athény

Já bych tu byl opatrný raději, hrál jsem gol od Pana už v tom prvním zápase s AEK a nic no když jsem pak viděl sestavu bez Berga, tak jsem se ani moc nedivil a bohužel bude chybět i dnes... Možná lepší vsadit under ale nevím.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 24. kvě 2017 11:00:48

Re: Panathinaikos vs AEK Athény

Možná máš pravdu. Utkání to bude vyrovnané, ale ten kurz na jedničku mi přišel, že má hodnotu...
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 24. kvě 2017 21:45:37

Re: Panathinaikos vs AEK Athény

Výsledek zápasu 1:0 pro Panathinaikos, TIP OK
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 24. kvě 2017 21:51:53

Re: Panathinaikos vs AEK Athény

:D tak to nakonec vyšlo a under by vyšel taky, ale ten kurz tam byl hádám podstatně nižší, no klobouček pěkně si to vychytal i ten tenis :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 25. kvě 2017 6:52:32

Re: Panathinaikos vs AEK Athény

Sice pořádná dávka štěstí tady, když jediný gól padnul z penalty :D Ale štěstí musí bejt :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.232s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore