Příspěvek stř 24. kvě 2017 10:20:09

Ajax - Manchester United

Ajax - Manchester United

24.5.2017 ve 20:45

Zdravím,
dneska je to asi jeden z posledních zápasů, na které se mi chce sázet, jelikož nejvyšší evropské ligy skončili a v létě nás bohužel nečeká žádné mistrovství. Zbývá snad už jen LM a finále FA Cupu. Nechápu proč je United takovým favoritem v dnešním utkání. Moc mě v předchozích zápasech nepřesvědčili, že by měli jisto jistě dnes vyhrát.
MU chce dnes vyhrát i z důvodu kvalifikace do skupin LM jelikož skončili v lize na 6 místě. Mourek už vyhlíží posily a nejvíce se zatím rýsuje Griezmann, který by určitě slyšel více na vábení zahrát si opět ligu mistrů, kterou má s AM jistou. V semifinále se United dostali přes Celtu. Opět co se zdálo jako jasná příležitost hlavně pro sázkovky, kdy na MU byl opravdu trapný kurz, nebylo vůbec tak jednoznačné. Kdyby v posledních vteřinách dal Guidetti gól na 2:1 pro Celtu, tak by se dnes hráči MU dívat na fotbal tak akorát v televizi. MU je remízovým králem a je dost možné, že po 90. minutách bude na tabuli svítit právě takový výsledek.
Ajax nakonec skončil v lize o bod 2. Ztratili pár kol před koncem proti PSV a to se zdálo nakonec jako rozhodující. Ajax má oproti United jistou kvalifikaci do LM, ovšem skupina je skupina a proto by určitě dali také přednost raději přímému vstupu než předkolu. I když to předkolo bude proti slabšímu soupeři. Ajax odehrál svoje zápasy již 14.5. což by mohlo mít trošku negativní vliv na nerozehranost, na druhou stranu jsou více odpočatí než MU, kteří hráli v neděli. Ajax vyřadil v divokém dvojzápase Lyon, když v prním zápase nastřílel 4 góly což se nakonec ukázalo jak rozhodující faktor.

Absence Ajaxu: Viergever, Schone, Sinkgraaven
Absence MU: Bailly, Fellaini, Ibrahimovic, Rojo, Shaw, Smalling, Young....celkem početná marodka

Věřím, že se opět bude Ajax prezentovat útočným fotbalem a nějaký ten gól dá. Zároveň věřím, že United svůj zápas sezóny také nepodcení.
Můj tip je oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.85 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek