Ajax - Manchester United

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 24. kvě 2017 12:03:04

Ajax - Manchester United

24.05.2017 ve 20:45h
Fotbal
Evropská Liga - FInále
Friends Arena, Stockholm




AJAX Obrázek - Obrázek MANCHESTER UNITED



- AHoj, tak dnes máme na programu finále Evropské ligy, které se bude hrát na neutrální půdě ve švédském Štokholmu.

No já bohužel celý zápas neuvidím, protože budu v práci což mě docela mrzí, nevím proč se to nemůže hrát o víkendu jako Liga msitrů, ale co už, no každopádně tady budu přát úspěch Ajaxu, který se mi v letošní EL líbí daleko více než Manchester...

Ajax o víkendu zakončil i ligovou sezonu v Nizozemsku, když venku porazil podprůměrný Willem II 1:3, no skončil na druhém místě o bod za Feynoordem, ale díky tomu, že dnes hraje finále Evropské ligy si myslím, že může být se sezonou vedení spokojeno, pro nás škoda že se výrazněji neprosadil Václav Černý a spíše byl stavěn v juniorce a pravděpodobně nezasahne ani dnes... V Ajaxu se to zkrátka talenty jen hemží a už počas sezony se zde vylíhli další zajímavý borci resp. se v dobrem světle ukázali v A týmu, za zmínku stojí třeba Kluivert či obránce de Ligt, v takové konkurenci mladých hráčů se zkrátka nedokáže více prosazovat a i v juniorce jsou další hráči Černého kvalit, kteří na místo v A týmu čekají jako Casierra, Neres či třeba Nouri.
No forma Ajaxu v lize 4 výhry z posledních 5 zápasů, krom toho postupvání v rámci EL a hlavně se mi líbily ty jejich výkony, kdy dokázali min. doma každeho suverenně přestřílet viz třeba Lyon v semifinále doma 16:8 střely na bránu! v odvetě pak sice jen 3, ale to bylo dáno i tím že Ajax měl nahrano a mohl se soustředit převážně na obranu.
Před tím měl Ajax ve čtvrtfinále Schalke a svěřenci Petera Bosze začínali opět na domácí půdě, kdei vyhráli 2:0 a střely na bránu ? 12:2, navíc venku Ajax po základní hrací době prohrával 2:0 a musel hrát , na nakonec dlai dvě branky v prodloužení a bylo hotovo střely na bránu 7:9 ve prospěch Ajaxu... S Kodaní v OF taky začátek venku střely na bránu 5:5 odveta pak na Ajaxu 11:2 no do skupin ani nebude třeba nahlížet, tyhle čísla budou min. jedna z nejvyšších co se týče v počtu střel na bránu z týmu co hráli tento ročník EL ne-li nejvyšší, opravdu se mi herní projev Ajaxu moc líbí, žádný nudný fotbalek, ale řežba soupeře od prvních minut a nemyslím si, že by v tomhle měli něco měnit dnes... ABsence dnes hlásí stoper Viergever a záložník Sinkgrave, ale vzhledem k velké rotaci vkádru jsou tu už rozehranní v teto sezoně jiní borci na jejich pozice a nejedná se ani o ty vubec nejlepe hodnocené hráče sezony kam letos patří nová předsezonní posila Hakim Ziyech, Lasse Schone či třeba Joel Veltman, tihle hráči by dnes měli být určitě v základu.

No Manchester má od začátku sezony u kormidla Joseho Mourinha, přišly pak velké posily jako ibra či Pogba, ale bohužel to zase taková paráda nebyla 6. místo v lize nehodnotim nikterak úspěšně, jsou sice ve finále EL, ale měli namále jak s Anderlechtem tak ani výkon proti Celtě doma nebyl dobrý, navíc Ibrahimovič je už pár zápasů mimo hru a ještě asi dlouho mimo bude , krom toho se zranil i důležitý stoper Bailly a též vlastně před nedávnem na stejné pozici Rojo, ale tak na druhou stranu potřeba přiznat, že i Mourinho poměrně hodně rotoval v sezoně s kádrem a Blind s Jonesem, kteří by měli hrát na stoperu dnes jsou schopni nahradit své spoluhráče. U Ibry už to pak samozřejmě nejde a je to vidět i na aktuální formě, Manchesteru se nedaří střílet moc branek a je to i herním projevem dostává se málo do zakončení , viz třeba poslední zápas doma s CP 2:1 střely na bránu katastrofa...
21.05.17 PL Manchester Utd Crystal Palace 2 : 0
17.05.17 PL Southampton Manchester Utd 0 : 0
14.05.17 PL Tottenham Manchester Utd 2 : 1
11.05.17 EL Manchester Utd Celta Vigo 1 : 1
07.05.17 PL Arsenal Manchester Utd 2 : 0

Zkrátka a dobře bída 4 branky za 5 zápasů, zachranuje je hlavně obrana, ale proti lepším soupeřům viz Spurs či Arsenal to nestačilo, navíc i proti slabším jako Soton je bod málo a utrápená výhra nad CP to taky byla hrůza, nakonec mohou být za šesté místo rádi.
V EL postoupili v semigfinále přes Celtu venku si to nějak Manchester hlídal a vyhrál 0:1, doma v odvetě ale Celta zapla a na hřišti United přehrávala sveho soupeře, nicméně na víc než remízu 1:1 to nestačilo- poměr střel 10:17, střely na bránu 4:6, ve čtvrtfinále potkal Manchester Anderlecht, první zápas na Anderlechtu 1:1, drurhý zápas na Manchesteru ovšem stejný výsledek 1:1 10:6 střely na bránu, nakonec United zachránil rashford v prodloužení a zápas v osmifinále hnus proti Rostovu, který platil za snad nejdefenzivnější mužstvo v pohárech a přesto 4 střely na bránu a 5 ve druhém utkání. Manchester se neprezentuje příliš dobrým fotbalem, často vyhrává duely či jen remizuje po vyrovnaném průběhu hry i proti jasným outsiderum a momentálně se jim bez Ibry ani nedaří střílet branky...

No dnešní zápas bude na neutrálním hřišti, nicméně se mi mnohem více líbily výkony v Ajaxu v EL, který byl prostě ve většině zápasů herně lepší tlačil se do zakončení a snažil se hrát fotbal, to zápasy Manchesteru byly často opravdu až nekoukatelné, jelikož to vypadalo jako kdyby mu prostě remíza stačila a vlastně i momentální forma je jasně ve prospěch Ajaxu. Proto neváhám a svůj bet zaměřuji na stranu Ajaxu, kde vidím jako reálné vypsanou příležitost na 5 a více střel na branku soupeře. Už jjsem psal v analýze o těch střeleckých pokusech Ajaxu, který měl tak průměr až někde na 10, to Manchester nechal na své pude vystřelit Anderlecht 6x, Celtu 6x a Rostov 5x...
Proč by tedy na neutrální půdě neměl Ajax vystřelit alespoň 5x to teda nevím a rozhodně do této sázky jdu, co se mí líbí je pak i sázka na gol Ajaxu za 1,55, neprohra za 1.92 též podle mě velký ústřel , no uvidíme večer, ale podle mě má Ajax na to sehrát min. vyrovnanou partii s United kde to bude převážně o výkonu Pogby ve středu hřiště.





HLAVNÍ TIP: Ajax 5 a více střel na bránu@1.80 u Obrázek

%%-
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 24. kvě 2017 12:28:11

Re: Ajax - Manchester United

Je to finále, takže těžko odhadovat výsledek, ale s analýzou souhlasím. Dal jsem podobnou sázku v podobným kurzu, Ajax bude kopat 5 a více rohů. Tak GL
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 24. kvě 2017 21:50:43

Re: Ajax - Manchester United

To byl ale hnus. Fotbalem bych tohle nenazval a pokud vyhraje LM Juventus tak fotbal opět zapláče, jen bránit bránit a bránit opravdu krása... Nechápu, že jim na tohle přijdou lidi. Sice jsem toho tolik neviděl, ale v práci jsem to zapl na chvíli pak cestou z práce a ted jsme dokoukal dvacet minut + i dle textaku se obbrázek moc neměnil. Ajax tlačil do plných a snažil se hrát, no United zalezli i s trenerem k vápnu a modlili se aby je Ajax nevykombinoval, njn bohužel ani střely na branku nevyšly byly pouze 3 ač dohromady měl Ajax hned 17 pokusů oproti Manchesterským 6, nicméně ty střely bohužel nebyly moc nebezpečné některé byly z nouze a celkově víc šancí měl United a vyhrál, ale o tvorbu hry se staral převážně Ajax.
No od první do 90. minuty bych na tohle neměl to sledovat, pomalu lepší si zapnout ordinaci.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 25. kvě 2017 6:50:45

Re: Ajax - Manchester United

Viděl jsem taky jen kousek a hezký fotbal to nebyl. Zkrátka klasika, kterou se United prezentuje celou sezónu. Jediný, co mě nakonec potěšilo, že Ajax těch 5 rohů nasbíral, i když to bylo na poslední chvíli.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 25. kvě 2017 13:08:30

Re: Ajax - Manchester United

přesně tak, já se na to díval na celé, ale byla to hrůza a děs.....Mourinho suveréně nejdražší tým v celý EL a hraje defenzivní taktiku jak kdyby se do finále EL dostal poprvé v životě místo aby předražené hvězdy hrály koukatelný fotbal :-q :-q :-q
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.280s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore