Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 9:31:33

Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi Carpi a Frosinone
Soutěž: Italská Serie B - playoff o postup
Datum: 26. 5. 2017 20:30
Místo: Stadio Sandro Cabassi, Carpi



Obrázek

Druhá dnešní analýza se bude týkat zápasu italské druhé ligy mezi týmy Carpi a Frosinone. Carpi zakončilo sezónu na sedmém místě s bilancí 42 zápasů, 16 V, 14 R, 12 P se skóre 41:40. Co se týká prvních poločasů, tak rovných 20 zápasů skončilo po poločase nerozhodně. V prvním kole playoff se jim podařilo ve venkovním zápase vyřadit tým Cittadella výsledkem 2:1. Tato série se již bude hrát na dva zápasy.

Frosinone se umístilo v tabulce na celkovém 3. místě s bilancí 42 zápasů, 21 V, 11 R, 10 P. Sahali po přímém postupu, měli 74 bodů stejně jako druhá Verona, nakonec to však nestačilo a čeká je tedy boj v playoff. Jako třetí tým nehráli první kolo vyřazovací nadstavby. V základní části měli hosté v poločase bilanci 15 remíz, 9 z nich bylo na venkovních hřištích. Zajímavostí je, že oba týmy hráli jednu sezónu v Serii A a oba ve stejném ročníku 2015-16.

Jak je známo, italská Serie B patří mezi ty vyrovnanější soutěže, kde obecně příliš gólů nepadá. Zde v playoff hraném na dva zápasy očekávám ještě opatrnější hru. I vzájemné zápasy datované od roku 2014 mnoho gólů nepřinesly. Pokud se zaměříme pouze na utkání ve druhé lize, tak zde padli pouhé 2 góly ve 4 zápasech. Očekávám vyrovnaný poločas a remízu 0:0 v poločase.

TIP: Remíza v 1.poločase kurz 1.9 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 21:12:21

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Výsledek poločasu 0:0, TIP OK
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:09:54

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Díky moc za tipy oba jsem hrál :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:17:17

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Není zač, jsem rád, že vyšli. Další přidám zase zítra, jestli teda bude něco zajímavýho v nabídce ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:22:37

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

To se dá najít prakticky vždy ne, když je čas :) Alespoň já to tak mám a nebudu váhat ani s přípravnými duely až budou na které se těším. Ted to bude nějakou dobu asi hlavně ve fotbale o MLS, Číně a Brazílii + Norsko, Švédsko apod... Ale příprava to příjemně zpestří + zanedlouho repre pauza, ale tak ty nemáš problem jsem koukal ani s tenisem, no ten já nestíhám vůbec do toho sledovat, takže bych těžko mohl porovnávat herní styly soupeřů.

No každopádně jestli něco sepíšeš zítra půjdu s tebou do tipů :) Zatím se mi tvé analýzy celkem líbí podobně jako u Owenika či třeba Storma
No bohužel tady je málo lidí co by zustalo nějakou dobu a aktivně psali, vždy po čase se někdo rozloučí a už ho tu nikdo nevidí :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:27:38

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

To máš pravdu, mnoho aktivních uživatelů ti není. Ale tak vystačíme si i v menším počtu :) Jinak u tenisu je ten problém, že vždy sázím ráno nebo dopoledne. A jak se tenis hraje brzy, tak nestíhám napsat analýzu 6 hodin dopředu. Proto většinou píšu hlavně fotbal ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:35:28

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

No já nechávám slušné analýzy jako jsi psal zatím všechny 4-hvězdičkové i když je to ještě aspon 3h před zápasem, jelikož to tam přidávám a vyhodnocuji většinou já. Samozřejmě by mělo být vše na 6h, ale sám vím, že se to nedá mnohdy vůbec stíhat a myslím si, že by to byla škoda kvůli tomu nepsat. A vlastně ani majitel fora mi tohle nějak neztatrhl, no samozřejmě chce aby mělo možnost co nejvíc lidí to vidět a stoupla návštěva fora, ale když většina bude tak jak má a do toho i něco takhle dýl, tak nevidím problém. A taky se stává, že někdy se dá důležité info k zápasu sehnat třeba jen chvíli před zápasem a už jsem takhle zjištoval párkrát absence nejistých hráčů v absencí, že nakonec vyšlo ofiko že nastoupí či nenastoupí. Samozřejmě vyloženě na sestavy čekat nelze, ty chodí většinou v poslední hodině před zápasem u přípraváků je to tak 30-5 minut co mám tak odzkoušené.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:41:33

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Takže nebude vadit, když sem tam alespoň na ten tenis ta analýza bude s menším odstupem než 6 hodin? Já právě myslel, že to všechno vyhodnocuje admin fóra. Netušil jsem o téhle dělbě práce. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:51:13

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Jojo pomáhám s tím, protože příliš nestíhá a chci aby to tu vydrželo jako už starší uživatel :)

Nevidím problém, ale max to nechávám na těch 3h, když to tedy bude jen o něco pod 6h nevidím problém v případě dobrých analýz které píšeš.
Když by byla pak i analýza chudá tak bych za to 4 hvězdičky dát nemohl, resp 4-5 hvězdičkové analýzy mají nárok na odměnu.

Pak také hodnotím v případě více analýz v jednom dni celkový zisk, zkrátka a dobře pokud je jedna analýza OK a druhá KO a kurz na OK je méně než 2,55 na tom OK tipu ( viz minimum na analýzu 1,55 ) pak tedy není ten zisk v tom dni při tom stejném vkladu a nárok na odměnu odpadá. Ale zase je šance že budeš mít nejlepší i druhou nejlepší v tom dni, ale také nemusí být nic.

No řeším to takhle, samozřejmě admin (Petr) může ty má rozhodnutí kdykoli přehodnotit, pokud se mu nebudou líbit, ale to se moc často nestává.
Spíš naopak chce abych někde i přimouřil oko a tak mam i ten limit 3h, ale nemělo by to být pravidlem jako že by jsi takhle psal 90% analýz :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 26. kvě 2017 22:58:34

Re: Carpi F.C. vs Frosinone Calcio

Jasný, chápu. Ale na ten tenis se mi to hodí, když začíná zápas kolem poledne tak se to stihnout nedá, pokud bych to nedával den dopředu. A já vždycky sázím až v den zápasu, když mám čas. Tak aspoň budu moct přihodit nějakej zápas z French Open, až začne :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.153s | 38 Queries | GZIP : Off Livescore