Arsenal - Chelsea

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 27. kvě 2017 10:58:37

Arsenal - Chelsea

Obrázek Arsenal - Chelsea Obrázek

27.5.2017 v 18:30

Zdravím,
dneska to bude pro mě jeden z těch smutnějších dnů, protože už zbývá jen finále LM, na které se těším a pak do srpna budu mít půst. Takhle, sázet budu, ale nebude se na co koukat :D
Dnes jsem si vybral finále FA Cupu, ve kterém věřím hostům a to celkem dost. A jelikož to bude jedna z mých posledních sázek, na kterou se budu dívat v TV, tak ji trošku vylepším, ať je proč fandit.
Arsenal neprožil dobrou sezónu a pokud se jim dnes nepodaří zvednout nad hlavu pohár, tak to bude nejhorší sezóna pod vedením Wengera. V lize skončil na 5. místě, takže se příští rok musí spokojit pouze s EL. Jsem zvědav jaký to bude mít dopad na hvězdy největšího formátu, jakým jsou Özil a Sanchez. Na začátku sezóny to opět vypadalo nadějně. Ovšem u Arsenalu je to pořád stejná písnička. Do Vánoc na špici, po Vánocích Bayern nebo Barca a konec v LM a série několika zápasů bez výhry a bojování o top 4. Dneska vidím problém Arsenalu hlavně v zadních řadách. Koscielny se vykartoval, Gabriel se zranil u Mustafiho je start s otazníkem, ale věřím, že hrát bude. Podle posledních zpráv se dokonce zranil i Čech. Takže koho do obrany? Bellerin, Monreal a Mertesaker, hráč který odehrál letos 38 minut proti Evertonu. Tady to bude hodně skřípat.
Chelsea letos vyhrála titul v PL a jde si pro další trofej. Tým sice nehrál v evropských pohárech, což se projevilo na motivaci týmu. Bylo na Chelsea vidět, jaký má hlad po trofejích a od nového trenéra přišel obrovský impuls. Chelsea na pár klopýtnutí v lize jela svoje. V pohodě si dokráčeli hráči pro titul. Dnes to bude poslední zápas JT za Chelsea, i když předpokládám, že poslední si odehrál již v lize a dneska bude v roli diváka. Ovšem obrana Chelsea je pevná, přechod do útoku vyvážený a Hazard s Pedrem několikrát ukázali jaké smrtící útoky Chelsea má.

Absence Arsenalu: Gabriel, Gibbs, Koscielny, otazníky nad OXem a Mustafim
Absecne Chelsea: otazník nad Loftus - Cheekem

Dnes si zahraji tip, že Chelsea vyhraje, je dost možné, že Arsenal dostane nálož, ale zase je to finále a možnost na jedinou trofej pro Arsenal. Věřím, že Chelsea vyhraje, ale že Arsenal ví, že obranu dobrou mít nebude a bude se hnát dopředu, kde síla bude.

Můj dnešní tipChelsea vyhraje a oba dají gól v kurzu 3.15 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 27. kvě 2017 10:59:26

Re: Arsenal - Chelsea

k tomu ještě zkusím hrát HCP Chelsea za kurz 2.85, dneska si prostě myslím, že Chelsea vyhraje 3:1 :D
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 27. kvě 2017 11:09:17

Re: Arsenal - Chelsea

Kurz rozhodně zajímavý. Finále je vždycky těžké odhadovat, ale zkusil bych možná over na rohy. U tipu měli kurz na 11 a více rohů 1.80. Každopádně GL :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 27. kvě 2017 13:19:35

Re: Arsenal - Chelsea

No bude to zajímavé ty absence jsou pro Arsenal celkem klíčové jestli má obranu vést Monreal tak to bude průser k němu asi Holding, který toho taky nemá moc odehráno v A týmu, monreal sice ano, ale ne na stoperovi, kde hrává až v posledních týdnech... No taky těžko říci, jestli nebude Mustafi jestli nastoupí se třemi stopery nebo dají přednost jinemu rozestavení, nicméně v tomhle rozestavení se jim v posledních týdnech konečně dařilo. Koscielny za mě jeden z nejlepších stoperů v lize ne-li nejlepší, ztěžko nahrazovat a Mustafi hrál též super, bude to i dost o tom Shkodranovi.

Já bych tady možná šel do overu oběma se v utoku daří a i vzájemné zápasy letos ukázaly, že to mezi nimi padá, vítěze bych si až tak moc netroufal tipovat. Chelsea je jasný mistr na druhou stranu se do super formy dostal i Arsenal. No aj oba gol přichází samozřejmě do uvahy., ideální to zkombinovat v lepším kurzu, ale asi to sk nebudou nabízet v čr, tenhle tip sázky jsem dával u bet365 a ted tu máme ten náš slavný zákon a je po srandě :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek sob 27. kvě 2017 14:13:07

Re: Arsenal - Chelsea

Myslím že tady by over měl padnout a možná i víc než jen 2.5 gólu, ale 3.5 g v kurzu 2.80 ;;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 27. kvě 2017 15:19:34

Re: Arsenal - Chelsea

Ještě k tomu uvodu analýzy
Stejně jako včera musím říci, že si myslím že i když ty největší ligy skončily stále bude na co sázet i koukat i v rámci fotbalu. Na sledovačku je slušná Čína nebo MLS kterou vysílá pravidelně Eurosport, zanedlouho bude zase repre, přípraváky těch lepších týmů budou ke sledování určitě také. Ani Brazílie není vůbec zlá. Záleží na čem koukáš jestli jsi jen přes tv nebo ti nevadí ani přenosy od sázkovek či na webech jako sknazivo. No já sleduji hlavně přes mou objednanou DIGI TV, kam jsem přešel od o2 a nemůžu litovat prozatím, doufám, že to co je vysíláno nyní na těch kanálech uvidím i v příštím roce a budu spokojen :)
Dnes např
Viktoria Plzen - Jihlava - ČT4 SPORT
Bologna - Juventus - Sport 2
Eintracht Frankfurt - BVB Dortmund - Sport 1
Arsenal - Chelsea - Nova Sport 1
Seattle - Portland - Eurosport 2
Celtic - Aberdeen - Arena Sport 1
Newells - Olimpo - Arena sport 1


No fotbalově je to našláplá nabídka i přes to, že ty hlavní kanály Digi Sport nic dnes nevysílají krom tenisu, kde si zase přijdou na své jiní, ted běží třeba Berdych, krom toho se dá koukat na těch webech jako sknazivo či na webu sázkovky :)

Ted sleduju to finále skotského poháru a zatím docela paráda.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek sob 27. kvě 2017 17:25:04

Re: Arsenal - Chelsea

Ten debil Wenger postavil do brány Ospinu ...... :-o :-o :-o
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 27. kvě 2017 18:25:33

Re: Arsenal - Chelsea

Čech měl nejistý start ne, možná není úplně 100% fit.

Každopádně Chelsea zatím hodně slabý výkon. Arsenal měl směrem dopředu o dost víc a mohl vest klidně 3:0
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 27. kvě 2017 18:28:36

Re: Arsenal - Chelsea

Neuminho píše:Čech měl nejistý start ne, možná není úplně 100% fit.

Každopádně Chelsea zatím hodně slabý výkon. Arsenal měl směrem dopředu o dost víc a mohl vest klidně 3:0


Ale rohů za poločas zatím 6, to by na 11 vyjít mohlo :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 27. kvě 2017 19:19:34

Re: Arsenal - Chelsea

11. roh 87. minuta po tutovce Costy jako sviňa :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 27. kvě 2017 19:20:23

Re: Arsenal - Chelsea

Z protiutoku Arsenal tyč a 12. roh :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 27. kvě 2017 19:30:29

Re: Arsenal - Chelsea

Neuminho píše:Z protiutoku Arsenal tyč a 12. roh :D


No na 12 rohů byl kurz zvedlej z 1.8 na 2.60, ale taky to vyšlo jen tak tak :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 28. kvě 2017 11:13:35

Re: Arsenal - Chelsea

Neuminho.....já to tak nemyslel, že by nebylo na co se dívat vzhledem k fotbalu jako sportu, ale myslel jsem to tak, že rád sleduji fotbal když ty hráče znám.....jinak k tipu no, bohužel mě Chelsea zklamala, ale Arsenal si to za herní projev zasloužil vyhrát, Moses zbytečna redka za simulování, ale dobře, že to rozhodčí potrestal, nesnáším tyto komedianty
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.739s | 44 Queries | GZIP : Off Livescore