Itálie - San Marino

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 31. kvě 2017 17:27:54

Itálie - San Marino

31.05.2017 ve 21:30h
Fotbal, Přátelské zápasy - mezistátní
stadion: Carlo Castellani ( Empoli )





ITÁLIE Obrázek - Obrázek SAN MARINO




Ahoj, tak dnes večer se nám odehraje v Empoli v Itálii mezinárodní střetnutí, přátelský zápas mezi italy a San Marinem. Favoritem bude 100% na domácí půdě hrající Itálie, nicméně vlastně ani San Marinu toto prostředí nemůže být uplně cizí, vždyť tento vnitrozemský stát leží jen kousek od Empoli, nicméně fotbal je tam oproti italum úplně jinde :D

Italové vzhledem k tomu, že je to příprava bude zkoušet mladé naděje, ale také další hráče širšího kádru, kteří se v kvalifikaci do zápasů moc nedostávali či vůbec i tak je ale ohromným favoritem, protože hráči kteří by měli nastoupit jsou důležitým článkem v týmech Serie A. Na druhé straně ač je San Marino stát uvnitř Itálie, tak zde žádní hráči kteří by hráli italskou nejvyšší soutěž nehrají a to snad ani druhou, převážně jde o hráče, kteří se fotbalem neživí, ale k tomu aby se uživili, potřebují ještě druhý job. O tom už bylo napsáno na netu hodně, tuším že tam je řidič autubusu, kuchař, číšník apod :D


Co jsem tak brouzdal na netu, italská média se tak nějak shodli na pravděpodobné sestavě, která by dnes měla nastoupit a nechybí ani pravděpodobná sestava spíše nounejm hráčů San Marina:

ITALIA (4-2-4): Scuffet; Conti, Caldara, Ferrari, D’Ambrosio; Gagliardini, Baselli; Berardi, Petagna, Lapadula, Chiesa. CT: Ventura.

SAN MARINO (4-2-3-1): Benedettini; Cesarini, Cevoli, Biordi, Palazzi; Cervellini, Mazza; Tomassini, Rinaldi, Vitaioli; Stefanelli. CT: Manzaroli.


No největší hvězdou bude asi Domenico Berardi, uvidíme ale jak to nakonec bude vypadat, nicméně z té předběžné nominace očekávám, že si nějakou část zahrají snad všichni kromě golmanů , no určitě jsou tu golový hráči a to i v obraně např. Caldara z pozice stopera letos 7 branek a Conti na RB 8+4, oba borci hrají za Atalantu, která v této sezoně hodně překvapila a skončila 4. v nejvyšší soutěži což jí zaručí přímou úast ve skupinové fázi Evropské ligy v příštím roce. V utoku kreativní Chiesa, Petagna či Berardi, snipeři Caprari, Falcinelli či Lapadula.
Na každém 1 postě má Itálie prostě o několik levelů lepší hráče a dnes zkrátka nebude otázkou kdo vyhraje, ale kolik branek padne a já volím sázku na to, že alespoň 5 branek uvidíme.. Proč by to padnout nemohlo, Itálie tam má dost golových borců a pokud se tedy nebude dařit těm ze základu, tak je mohou nahradit jiní. Očekávám, že si Itálie v každém poločase takové 4 golovky vytvoří a to by mělo vest i ke golům. Česká repre jim nedávno dala 6:0, no tenhle perspektivní mladý výběr si myslím má na to napodobit nás, navíc kdo viděl zápas se San Marinem může určitě říci, že jsme jim mohli klidně dát i dvakrát tolik. Možnost je také v tom, že se jednou třeba nedej bože ukopnou hráči San Marina.

Původně jsem chtěl napsat analýzu na první mezistátní zápas Maroko - Nizozemsko, ale nestíhal jsem a navíc si myslím, že tam zdaleka tolik branek neuvidíme. Tohle bude větší zábava, v tom druhem zápase jsem vsadil na celkový under 2,5 golu, protože se hraje na hřišti outsidera, který krom betonu toho moc navíc neumí, no kouč Renard má asi tuhle ultra deffenzivní taktiku, která přímo bije do očí rád v předešlém angažmá u LOSC Lille měl za 14 ligoých zápasů skore 9:9, zde to má 15:5 a průměrný zisk bodů 1,78 na zápas s čímž podle mě může být spokojený a zřejmě styl měnit nebude. Maroku ve střílení branek vlastně nenahrává ani fakt, že Hachim Ziyech z Ajaxu coby momentálně největší hvězda a možný tahoun offenzivy odmítl pozvánku, zřejmě i kvůli tomu, že ho Renard nevzal na konci roku na APN. Nizozemsko navíc bude ještě bez sveho offenzivního klenotu Robbena, takže under 2,5 tam za mě. Nizozemsko má sice kvalitní tým, ale výsledky nějak váznou a nový trener Dick Advocaat bude k dispozici asi až na příští zápas s Pobřeží Slonoviny.





HLAVNÍ TIP: Padne 5 a více branek@1.67 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 01. čer 2017 16:26:53

Re: Itálie - San Marino

8:0 OK :ymhug:
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.126s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore