Real Madrid - Juventus

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 03. čer 2017 11:46:11

Real Madrid - Juventus

03.06.2017 ve 20:45h
Fotbal, Liga Mistrů - Finále
Millennium Stadium ( Cardiff, Wales )





REAL MADRID Obrázek - Obrázek JUVENTUS FC




- Tak dnes máme na programu FINÁLE LIGY MISTRŮ! . Osobně budu fandit Realu Madrid, jelikož se za mě prezentuje rozhodně koukatelnějším fotbalem, snaží se hrát, kombinovat a střílet branky v čele s hvězdným Ronaldem. To Juventus se soustředí zejmena na obranu, brání proti silnějším týmům i v 8-9 lidech na 30 metrech od brány a spoléhá spíše na brejkové situace, které je ovšem velmi často schopen proměňovat i díky výbornému zakončovateli na hrotu Higuainovi, který velkou část své kariéry strávil právě v dresu Realu.

- No těžko předvídat jak takoveto těžké zápasy svázané taktikou skončí, ale já si přesto vybral a to sázku na to, že oba týmy dají branku v krásném kurzu 1.90.
1 gol od každého podle mě není nic nerealneho zvláště pokud už toho oba týmy v teto sezoně tolik dokázali a jejich offenzivy rozhodně nezůstali za očekáváním. Dá se čekat že by o něco navrch mohl mít herně Real, ale Juve je schopno proměnit snad každý break, takže bych je rozhodně neodepisoval, tak jako jsem je odepisovat proti kreativní offenzivě Monaka, nicméně tam to ten nezkušený mladý kádr nezvládl vůbec.

No hlavní důvod proč tuhle sázku vybírám je h2h a taktéž 3 poslední finále Ligy mistrů:
nejprve h2h
Competition Match day Date Home team Visiting team Attendance Result
UEFA Champions League semi-finals Wed May 13, 2015 Real Madrid Real Madrid Juventus FC Juventus 80.354 1:1
UEFA Champions League semi-finals Tue May 5, 2015 Juventus FC Juventus Real Madrid Real Madrid 41.011 2:1
UEFA Champions League group stage Tue Nov 5, 2013 Juventus FC Juventus Real Madrid Real Madrid 40.696 2:2
UEFA Champions League group stage Wed Oct 23, 2013 Real Madrid Real Madrid Juventus FC Juventus 77.856 2:1

Oba týmy se od roku 2010 střetli hned 4x, jelikož se potkali 2x v Lize Mistrů, nejdříve ve skupině v sezoně 13/14, kde to mezi nimi bylo hodně gólové a pak také v sezoně hned následující 14/15, kde se utkali až v důležitém Semifinále a i tak v obou zápasech se oba prosadili, navíc se v žádném z těch 4 zápasů na goly obou týmů tak dlouho nečekalo a splněno bylo vždy během 57 minut. No uvidíme jak to bude nyní.

Dále zmíním poslední 3 finále ligy mistrů
15/16 Real - Atletico 1:1
14/15 Juve - Barca 1:3
13/14 Real - Atletico 1:1
Udávám jen podstatné skore pro bet, tedy po základní hrací době, no vidíme, že dnešní soupeři se ukázali i v posledních 3 finálích LM a pokaždé z toho oba gol bylo!

Co se týče absencí, žádný důležitý hráč by chybět neměl, Juve by měli chybět jen náhradníci Sturaro a Pjaca, na druhé straně měl nejistý start Coentrao, což je hráč který si prakticky letos nezahrál.






HLAVNÍ TIP: Oba týmy dají gól@ 1.90 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 03. čer 2017 19:00:18

Re: Real Madrid - Juventus

tady by oba týmy měli, hodně se na večer těším, ale bojím se, že to Juve svým stylem dost zhnusí ten fotbal.....snad ne
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 03. čer 2017 20:44:17

Re: Real Madrid - Juventus

Tak zatím je to docela pěkný fotbálek :) Juventus hraje nad alespoň mé očekávání dost dobře a je dle mě nebezpečnější a lepší tedy. Uvidíme co s tím udělá třeba příchod Bejla, ale celkově se moc Realu nedaří přechod dopředu, málo lidí vepředu.

Jinak gol Mandžukiče fantastický, ale z toho Realu, který přišel z ničeho nic jsem měl o poznání větší radost, no u toho druheho na 1:1 jsem vlastně ani chvíli nepobíral co že se to stalo, nejvíc nejsympatický hráč to tam zavěsil pěkně.

žk Ramose nic moc zpráva pro Real po první půli a Carvajal tam těch zákroků má také čím dál víc, k tomu ještě hraje na Mandžukiče, který je velmi znám svou provokací.


Abych nezapomněl, stačilo necelých 27 minut na to, aby můj tip vyšel :) OK \:D/
No samozřejmě budu sledovat dál, ale nyní mě moc nenapadá ještě něco na live tam hodit.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 03. čer 2017 20:50:46

Re: Real Madrid - Juventus

Jak píšeš, fotbal víc než koukatelný. Až jsem sám překvapen, čekal jsem utkání z obrany a bez šanci. Snad to tak bude pokračovat. Beztak vyhraje Juve na penalty. :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 03. čer 2017 21:17:16

Re: Real Madrid - Juventus

Tak druhej poločas Juve zatím asi v kabině ještě. Mam velkou radost. Doufam, ze to Real udrží :)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 03. čer 2017 21:34:51

Re: Real Madrid - Juventus

Juve v druhém poločase mimo, ale ta druhá žlutá pro Cuadrada výsměch. Ramos supr výkon, akorát spíš do divadla :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 03. čer 2017 21:49:14

Re: Real Madrid - Juventus

4:1 to je prostě paráda :)


Pro Gigiho hodně nedustojne finále, furt se psalo jak tenhle úspěch chce a nakonec dostane 4 goly z 5 střel mezi tři tyče.

Juventus hrozný 2. poločas, jo ta redka neměla být nebo mohla pro Ramose za simulaci, ale přesto si myslím, že by to Real vyhrál, přehrávali je neskutečým zpusobem ve 2. poločase, kdy nechápu co si řekli v kabině turínští, protože dopředu nehráli vůbec a do hry celkově se vůbec nedostali.

CR7 nad tím smekám další 2 hrozně důležité goly, odmakal to naplno, běhá tam jak srnka ve 32 letech, hodně na Pána. No doufám, že Ramos dostane nějaký trest dodatečný, protože tohle bylo hrozný divadlo, nicméně už by to pravděpodobně stejně nic v zápase nezměnilo.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.145s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore