Irsko vs Rakousko

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 11. čer 2017 10:34:16

Irsko vs Rakousko

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Irska a Rakouska
Soutěž: Kvalifikace na MS - skupina D
Datum: 11. 6. 2017 18:00
Místo: Aviva Stadium (Dublin), Irsko


Obrázek


Druhým dnešním zápasem, který jsem vybral, je zápas kvalifikační skupiny D. Tato skupina je jednou z nejvyrovnanějších a šanci na postup má hned několik týmů. V Dublinu se sehraje souboj domácího Irska proti Rakousku. Zápas bude možné sledovat na stanici Sport 1.

Jak jsem již zmínil, skupina je velice vyrovnaná. Tady je tabulka skupiny:
1. Srbsko 5 3 2 0 12:6 11
2. Irsko 5 3 2 0 7:3 11
3. Wales 5 1 4 0 8:4 7
4. Rakousko 5 2 1 2 8:7 7
5. Gruzie 5 0 2 3 4:8 2
6. Moldavsko 5 0 1 4 2:13 1

Rakousko na svého soupeře ztrácí 4 body a tak v Irsku budou muset bojovat o výhru. Nemohou si dovolit prohrát a tak zřejmě uvidíme opatrnější začátek zápasu. Až v případě, že se nebude dařit, tak budou muset chtě nechtě otevřít svoji obranu a zapojovat čím dál více hráčů do útoku. To by pochopitelně nahrávalo domácím a jejich hře na brejky, nicméně tak se stane nejdřív v druhém poločase. Ze situace však vyplývá, že pokud by Irsko vstřelilo náhodou rychlý gól, tak Rakousko nemůže na nic čekat a pokusí se srovnat již do poločasu. Očekávám výsledek v první půli 0:0, případně 1:1.

Podívejme se na první vzájemný zápas, který je pro můj tip relevantní. V něm Rakušané na domácím hřišti měli velkou převahu a přesto prohráli kvůli jedné povedené akci Irska. Ta přišla až v 72. minutě zápasu, kdy rozhodl Brady. Poločas tedy skončil bez branek. Zajímavá je též bilance Irů v poločasech kvalifikačních zápasů. Většinu jich hráli venku (3 venku, 2 doma) a pouze v jednom zápase dopadl jejich poločas jinak než remízou (na hřišti Srbů). Rakousko většinou v prvním poločase vyhrávalo, ale většinou se jednalo o divoké výsledky a to v dnešním zápase neočekávám a spíš bych viděl průběh zápasu, který jsem popsal výše.

TIP remíza v 1.poločase kurz 1.9 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 11. čer 2017 17:11:07

Re: Irsko vs Rakousko

No já tu zkouším trochu odvážně oba gol, ale kurz 2.20 ležet nenechám, ještě když v tom prvním vzájemném zápase bylo vidět tolik šancí, ale bohužel gol jeden.
K tomu ještě hraju gol do půle a over 3,5 karet.

No celkově ty zápasy od 18 asi moc gólů nenabídnou, ale under hraju jen ve Finsku, na Moldavsku to zkouším prakticky stejně jako tady.



GL i tobě %%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 11. čer 2017 17:51:01

Re: Irsko vs Rakousko

Výsledek poločasu 0:1, TIP KO. Tak poločas byl přesně podle očekávání vyrovnaný bez šancí. Bohužel ve 30.minutě Irové nezvládli obranu při rohovém kopu a nechali míč propadnout k volnému hráči Rakouska. Střely na branku 0:2, takže moc záživný poločas to nebyl. Snad bude více štěstí večer :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 15 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.105s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore