Itálie - Lichtenštejnsko

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 11. čer 2017 16:50:39

Itálie - Lichtenštejnsko

11.06.2017 ve 20:45h
Fotbal, Kvalifikace na MS 2018 - skupina G
stadion: Dacia Arena (Udine)




ITÁLIE Obrázek - Obrázek LICHTETEJNSKO




- Tady nebude moc o čem psát obr s trpaslíkem, to je zápas skupiny G mezi 2. Itálií a 6. Lichtenštejnskem. Lichtenštejnsko má jen minimum profesionálů z nichž je snad nejlepší Hasler ze středu pole či mladý talent Göppel na LB ze švýcarskeho Vaduzu, ale rozhodně ani hráč hodně podprůměrneho prvoligoveho týmu ze Švýcarska, který ještě letos skončil poslední a asi sestoupí nemůže konkurovat hráčům jako Belotti, Montolivo, Donnarumma, Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Insigne, Bernardeschi atd na straně druhé. Prakticky každý hráč Itálie je lepší než nejlepší hráč Lichtenštejnska, kde jsem zmiňoval pouze hráče Vaduzu jako to nejlepší, jelikož hlavní hvězdy Sandro Wieser z Readingu a Büchel z Empoli jsou momentálně ve stavu zraněných a to jsou pro hosty jednoznačně klíčový hráči bez jejichž pomoci ve středu pole budou tuplem na odpis. Wieser odehrál z 5 kvalifikačních duelů 4 plných 90 minut, Marcel Buchel pak všech 5 a oba byli v základu jak proti španělům tak proti Itálii, kdy odehráli celé zápasy, no tohle nejsou vůbec dobré zprávy pro trenéra Pauritsche, který prostě nemá ani zdaleka náhrady za tyhle dva borce.

No nepujde tady až tak o to kdo vyhraje, ale tedy o kolik a já volím sázku na over 5,5 branek v zápasu a proč ?
Tak v této skupině bude dost možná o výherci skupiny rozhodovat skore... Prozatím má Španělsko i Itálie 13 bodů nicméně rozdíl skore +9 Itálie a +17 Španělsko je velký rozdíl a jít z prvního místa na MS a z druheho hrát baráž to je rozdíl obrovský, no ten rozdíl ve skore je obrovský, ale dnes má Itálie jedinočnnou šanci to trochu stahnout, no pakliže se to nepodaří stahnout ve skore bude je muset porazit Itálie ve vzajemnem zápase...
Itálie už se s Lichtenštejnskem jednou potkala v teto skupině a zápas v Lichtenštejnsku skončil 0:4 pro italy a to platilo tohle skore už po půli, no doma kde bude mít Itálie podporu z hlediště a snad i lepší hřiště by to mělo být lepší a měli by střílet tentokráte goly v obou půlích, nicméně Itálie má kvalitu na to, aby jim dali 6 i za poločas, navíc se dobře naladili v přípravě výhrou 8:0 se San Marinem a 3:0 s poměrně silnou Uruguayí.
No Lichtenštejnsko už hodně teklo s italy doma, od španělů pak dostali venku 8:0 a dnes to může dopadnout podobně se snipery jako Belotti či Immobile bych se o to nebál, ale i další mohou přispět výrazně, proti hráčům Lichtenštejnska musí zářit snad každý z tohoto hvězdného výberu a to jsou ještě bonusem ty klíčové absence hostí.

No uvidíme já kurz 1.88 beru všema deseti a těším se obzvláště na ty večerní zápasy, když už ty podvečerní příliš zábavy neslibují ale kdo ví třeba se i nyní dočkáme nějakého golostroje :D





HLAVNÍ TIP: Padne 6 a více branek@ 1.88 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 11. čer 2017 21:46:03

Re: Itálie - Lichtenštejnsko

Tak to mi ho vyndej 5:0 KO

K nasrání no, mohli to v klidu dát, ale bohužel to bylo až na posledních minutách a nestihli :(
Večerní bety nevyšly dle představ co už. A to jsem dlouho přemýšlel i nad handicapem že to dají o 5, byl tam ale o něco menší kurz tak jsem to nechal, chyba no.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 11. čer 2017 21:47:27

Re: Itálie - Lichtenštejnsko

Dnešek byl špatnej no :) Jediný pozitivní je, že příště už to může být jenom lepší :D

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.109s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore