Portugalsko - Mexiko

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 18. čer 2017 10:11:36

Portugalsko - Mexiko

Obrázek Portugalsko - Mexiko Obrázek

18.6.2017 v 17:00

Zdravím,
začal konfederační pohár FIFA a spolu s ME 21 je to příjemné oživení fotbalové nabídky tohoto léta. Zaujal mě zápas mezi Portugalskem a Mexikem. Určitě to nebude lehký zápas, ale kurz na Portugalce se mi líbí a za zkoušku stojí.
Portugalsko se momentálně nachází v dobré formě. Po vítězném EURU přišla v kvalifikaci hned v prvním zápase sprcha, když podlehli Švýcarům 0:2. Od té doby se ovšem Portugalsko dostalo opět na vítěznou šňůru. Následujících 5 kvalifikačních zápasů vyhráli. Ve 4 případech dokonce udrželi čisté konto. Na druhou stranu je nutno dodat, že měli soupeře, kteří zrovna neprověřil kvalitu Portugalského výběru. Andorra, Faerské ostrovy, Lotyšsko, Maďarsko. Mezi těmito zápasy hráli přátelská utkání s Kyprem (4:0) a se Švédy, proti kterým prohráli (2:3). Na druhou stranu po poločase vedli proti Švédsku 2:0 a poté co ve druhé půli obměnili většinu kádru zápas prohráli. Jako velké plus vidím to, že Ronaldo na konci sezóny opět byl v neskutečné formě. Jeho hlad po trofejích se určitě promítne i na tomto turnaji. Navíc bude chtít určitě zareagovat na nařknutí z daňových podvodů a na hřišti bude chtít dát gól a jako oslavu bych čekal nějaké gesto co si o tomto obvinění myslí ;)
Mexiko určitě není žádný slabý tým a hned na začátku turnaje prověří jednoho z favoritů. Mexiko vládne tabulce kvalifikace na MS. Mexiko neprohrálo ani jeden zápas. Vstřelilo 9 gólů a obdrželo pouze 2. Na druhou stranu také nutno dodat, že kromě Kostariky a USA tam zbylé týmy dosti pokulhávají. Mexiko v posledních zápasech prohrálo pouze v přátelském utkání proti Chorvatsku. Z posledních 10 zápasů Mexiko nevstřelilo gól pouze jednou a věřím, že se jim to podaří i dnes. U Mexika vidím útočnou sílu, ovšem směrem dozadu je to velice těžké hodnotit, jelikož Evropské týmy jsou svojí kvalitou přece jen jinde než týmy z Ameriky.

Soupiska Portugalska:
Brankáři: Rui Patrício (Sporting), Beto (Sporting), José Sá (FC Porto)
Obránci: Bruno Alves (Cagliari), Cédric (Southampton), Eliseu (Benfica), José Fonte (West Ham), Luís Neto (Zenit), Nélson Semedo (Benfica), Pepe (Real Madrid), Raphael Guerreiro (Dortmund)
Záložníci: Adrien Silva (Sporting), André Gomes (Barcelona), Danilo Pereira (FC Porto), João Mário (Inter Milán), João Moutinho (AS Monaco), Pizzi (Benfica), William Carvalho (Sporting)
Útočníci: André Silva (FC Porto), Bernardo Silva (AS Monaco), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Gelson Martins (Sporting), Nani (Valencia),Ricardo Quaresma (Besiktas)

Soupiska Mexika:
Brankáři: Rodolfo Cota (Chivas), Guillermo Ochoa (Granada), Alfredo Talavera (Toluca).
Obránci: Oswaldo Alanís (Chivas), Néstor Araujo (Santos Laguna), Rafael Marquez (Atlas), Héctor Moreno (PSV Eindhoven), Diego Reyes (Espanyol), Luis Reyes (Atlas), Carlos Salcedo (Fiorentina).
Záložníci: Jonathan dos Santos (Villarreal), Andres Guardado (PSV Eindhoven), Hector Herrera (FC Porto), Miguel Layún (FC Porto), Marco Fabián (Eintracht Frankfurt).
Útočníci: Javier Aquino (Tigres), Jesús Manuel Corona (FC Porto), Giovani dos Santos (LA Galaxy), Javier Hernández (Bayer Leverkusen), Raúl Jiménez (Benfica), Hirving Lozano (Pachuca), Oribe Peralta (Club América), Carlos Vela (Real Sociedad)

Dnes věřím v útočný fotbal od obou stran a věřím také, že se oba týmy prosadí. Na druhou stranu věřím, že Portugalci se prosadí vícekrát :D proto si dnes opět zariskuji. Ten kurz mi za to opravdu stojí.
Můj dnešní tip Portugalsko vyhraje a oba týmy vstřelí gól v kurzu 4.55 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 18. čer 2017 10:27:59

Re: Portugalsko - Mexiko

Kurz je pěkný, o tom žádná :D Já dnes na analýzu nemám čas, snad zítra. Takže mohu jen ve stručnosti přidat nějaké tipy. Dávám Německo - Česko oba gól kurz kolem 1.9 a pak pohár FIFA Kamerun - Chile remíza v 1.poločase kurz cca 2.30. Nejspíš nenastoupí za Chile Sanchez, nějaké zranění na tréninku. A kdyby nastoupil, tak i tak asi nebude úplně ve formě.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 18. čer 2017 16:09:43

Re: Portugalsko - Mexiko

u Chile věřím, že dají 2 góly...je tam kurz cca 1.8, to se mi líbí :) jinak dneska budu fandit Čechům a mohla by být klidně plichta v poločase
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 18. čer 2017 19:55:11

Re: Portugalsko - Mexiko

Škoda toho Portugalska, stačilo ubránit poslední roh a trefil by jsi krásný kurz.

Jinak Češi mě zklamali, hlavně Schick mohl tutovku na konci dát. A Kamerun remízku v poločase uhrál, i když s pomocí videa na konci. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 18. čer 2017 22:27:57

Re: Portugalsko - Mexiko

No Schick nedal minimálně dvě dobrý šance, Jankto taky ne na konci nvm co chtěli víc, proti němcum kde moc šancí nemají musí proměňovat pokud chtějí body. Ještě jsem měl oba gol, over, Selkeho a Schicka na tiketu, tak jsem se z toho závěru skoro posral :D Selke nedal penaltu, Schick střílel pomalu na penaltě nic a tak i ty golove bety KO supr no docela rip na tom zápasu, stejně jako večer Chile - Kamerun, kde jsem přecijen něco čekal od Kamerunu, coby nejlepšího aktuálního celku Afriky... Ale jestli je tohle to nejlepší v Africe tak jsou na tom hodně špatně. Celý zápas jasně horší, přitom nenní to tak dávno co hráli přípravák s Franciíí 2:3 a měli podobnou sestavu co dnes... No Kamerun absolutně podle mě po dnešku bez šance na postup, stejně jako Nový Zéland včera. Zítra uvidíme co ukáže Austrálie, jestli bude hrát to co proti Brazílii, tak dostanou i od toho pro mě B týmu Německa bez hlavních hvězd Khediry, Kroose, Ozila, Mullera, Gomeze, Schurrleho, Reuse, Gotzeho, Hummelse, Boatenga, Howedese či Neuera. Brazílie každopádně taky neměla proti Austrlanum uplně to nejlepší přesto je smetli naprosto jednoznačně... B tým Německa zase přehrál nedávno i dány, takže by zítra měli být opět jasně lepší, uvidíme snad je přejedou.
O tom videu mi ani nemluvte nejdřív ojeb u Portugalska a pak i Chile, no asi ty goly platit neměly, ale vzhledem k mým tiketům bych je rozhodně uvítal :(
Škoda každopádně tohoto tipu, byl by to chycený luxusní kurz, moc nechybělo. :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 6:56:43

Re: Portugalsko - Mexiko

Je to velká škoda. Díval jsem se na ten zápas a v prvním poločase neuznaný gól Pepeho, který platit neměl a na konci ten roh. To už jsem věřil, že je to doma X( co už no. Objektivně nutno dodat, že remíza byla spravedlivá. Ale na druhou stranu objektivita mé peněžence moc nepomůže :D
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.155s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore