Slovensko U21 vs Anglie U21

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 8:05:51

Slovensko U21 vs Anglie U21

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Slovenska a Anglie
Soutěž: ME do 21 let
Datum: 19. 6. 2017 18:00
Místo: Kolporter Arena (Kielce), Polsko


Obrázek


Dnes pokračuje EURO do 21 let, opět dva zápasy. Již se jedná o druhé zápasy ve skupinách, je tedy již co porovnávat. Jelikož se v poslední době daří, tak napíšu analýzu na oba dnešní zápasy. Jako první se hraje zápas od 18 hodin mezi Slovenskem a Anglií.

Slovenský tým začal velmi dobře, dokázal získat tři body v prvním zápase proti Polsku. Při náročném postupovém klíči, kdy postupují celkem jen 4 týmy do semifinále, se jedná o důležité vítězství. Slováci mají velice slušný kádr a momentálně se nachází na 21. místě žebříčku FIFA. V kvalifikaci získali 19 bodů za 6 výher, 1 remízu a 1 prohru. Prohra se zrodila hned na úvod kvalifikace v Bělorusku. Pak již nasedli na vítěznou vlnu, především výhry nad Holandskem se cení (v součtu obou zápasů jim vstřelili 7 gólů). Celkový poměr skóre v kvalifikaci byl 21:6. V přípravných zápasech před šampionátem odehrál tým Slovenska 4 zápasy s bilancí 2 výhry (Skotsko, Srbsko) a 2 prohry (Česko a Norsko). Jak jsem již zmínil, v prvním zápase zde na turnaji zaznamenali výhru 2:1 proti Polsku. Slováci se mi v zápase rozhodně líbili víc než tým Polska, byli více na míči, lepší v kombinaci a zaznamenali více střeleckých pokusů. Ve středu hřiště se mi zamlouval výkon středního záložníka Lobotky, který toho hodně oběhal, zahrál dobře dozadu a zároveň rozehrával akce. Skvěle též zachytal brankář Chovan, který byl oporou týmu (na rozdíl od nejistého polského brankáře z druhé polské ligy).

Anglie v kvalifikaci na turnaj získala 20 bodů, tedy o bod víc než Slovensko. Zaznamenali 6 výher a 2 remízy s celkovým skóre 20:3. V přátelských zápasech z 5 duelů 3 výhry (Island, Dánsko, Itálie) a 2 prohry (Německo, Francie). Daleko podstatnější je však první zápas, kterým vstoupili do turnaje proti Švédsku (analýza zde: http://tipforum.cz/viewtopic.php?f=6&t=14742). S trochou nadsázky se jednalo o tragédii v přímém přenosu. Kromě pár střeleckých pokusů nic moc nepředvedli a ve druhém poločase byli jasně horší. Švédové mohli zápas v klidu vyhrát, stačilo jen proměnit penaltu nebo další šance (střela Cibickiho do břevna). Angličané tedy opět potvrdili, že na závěrečných turnajích se jim dlouhodobě nedaří. V kvalifikaci projdou hladce a pak nic.

Ještě přidám pravděpodobné sestavy:
Anglie: Pickford - Chilwell, Mawson, Chambers, Holgate - Hughes, Chalobah, Gray, Ward-Prowse - Redmond, Abraham
Slovensko: Chovan - Valjent, Ňiňaj, Škriniar, Mazáň - Lobotka - Rusnák, Bero, Béneš, Mihalík- Zreľák

No na základě, co jsem viděl v prvním zápase, očekávám poměrně vyrovnané utkání. Slovensko má již nahrané body z prvního zápasu, do utkání může nastoupit v klidu. Naopak Anglie musí hrát dopředu na výhru, cokoliv jiného by znamenalo téměř jistý konec na turnaji. Slovensku bude vyhovovat hra na brejky, rychlí hráči jako Bero, Rusnák nebo Mihalík nějaký snad promění. V zápase čekám gólový příspěvek od obou týmu.

TIP oba týmy vstřelí gól kurz 1.8 u Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 9:54:26

Re: Slovensko U21 vs Anglie U21

úplně stejnou analýzu jsem chtěl psát taky :D hodně tomuto tipu věřím a kurz je hodně slušný
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 10:06:20

Re: Slovensko U21 vs Anglie U21

Owenik píše:úplně stejnou analýzu jsem chtěl psát taky :D hodně tomuto tipu věřím a kurz je hodně slušný

No tak snad to vyjde, GL :)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 19:01:36

Re: Slovensko U21 vs Anglie U21

Výsledek zápasu 1:2 pro Anglii, TIP OK.
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 19:18:32

Re: Slovensko U21 vs Anglie U21

tak to došlo celkem v poklidu :) měl jsem oba gol i u Německa a hned v prvních poločasech tiket doma :) uvidíme co ještě Švédsko a dneska spokojenost
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore